Kryštalizácia mefedrónu (4MMC)

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Tu je fotografia kryštálov na uvedenom odkaze.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u získať ako tento kryštál, pretože váš prášok bol čistý od špinavého u získať ako tento kryštál....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
a toto je ďalšia metóda. rozpustite 4-mmc vo vodke 1 g na 2,5 ml. a zabudnite na roztok na 4-5 týždňov pri izbovej teplote. vodka sa odparí, kryštály zostanú v nádobe
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u môže použiť 1,7 ml vody a je tiež v poriadku
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
mínusová teplota nie je podmienkou. to isté môžete urobiť pri teplote + 20 C. ale čím vyššia je teplota v miestnosti, tým viac 4-mmc zostane v materskom lúhu. pri -8 C takmer všetok 4-mmc vypadne z roztoku. pri + 20 C vypadne asi 70 %, asi 30 % zostane vo vode. ale čo vám bráni odohnať vodu a získať zvyšky 4-mmc a potom proces kryštalizácie zopakovať znova?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Bol som testovať teraz svoju cestu od špinavého prášku. uvidíme za 24 hodín, ako sa dostať.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Ako som sľúbil, vykryštalizoval som tu diskutovaný spôsob a tu je výsledok.

Produkt som opäť premyl a chystám sa proces kryštalizácie zopakovať.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
pretože váš prášok bol špinavý a u ho dostať som urobil aj tentoraz forma špinavé im istý som dostať to isté, ale bol som miešať vodu s acetónom, ale voda som bol použiť morw ako acetón
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým!

Ako môžem vykryštalizovať hotový vodný roztok mef pomocou NaCl, ak som pôvodne nemal múku? Povedzme, že mám základ mef v dichlórmetáne a idem ho okysliť v nadbytku vody 135 ml na 100 mef, pričom mef rozpúšťam vo vode - mef nedávam do múky, ale hneď do vody

V akej fáze pridať NaCl a v akom pomere. Podľa hornej skúsenosti autor uvádza 23 g na 100 g mef, ale on má 100 g mef rozpustených v 100 ml vody. A moja oxidácia prebieha pri hodnote 135 ml na 100 g výrobku.

Ako dlho sa tvoria kryštály pri metóde s roztokom soli NaCl? Aké veľké frakcie sa získajú? ako dlho by sa mal výrobok uchovávať v mrazničke? Má čas expozície vplyv na veľkosť kryštálu?

Ďakujem vám všetkým!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
na dcm to takto nemôžete urobiť, musíte použiť vodu v procese okyslenia a potom použiť napríklad ipa na okamžité začatie procesu kryštalizácie. Naci nie je vôbec potrebná, je to nezmysel. a nemôžete zmrazovať, pretože kryštál nevyjde len vo forme skla a kryštálového prášku
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem za odpoveď. Používam acetón alebo etanol. Aké sú podmienky zmrazovania na získanie veľkých kryštálov s výťažkom 1:1? Povedzme, že mám vodnú vrstvu mefedrónu, zriedil som ju acetónom alebo alkoholom - ako je potom lepšie zmraziť? Ak ihneď ponoríte -18 do mrazničky, získate jemný kryštalický prášok. Ako potom rýchlo získať veľké kryštály? Teraz dostanem veľké čisté kryštály, až keď sa tento roztok odparí, ale to je dlhý proces
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Aký druh kryštálov chcete získať? môžete použiť formu ihiel, ale nepoužívajte mrazničku a vydrží 24 hodín, ale aj tak sa časť roztoku musí odpariť, aby ste získali zvyšok produktu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj bratia. Teraz dostávam takéto kryštály len odparovaním. Ale nie som spokojný s časom, ak je vrstva veľká. Píšeš, že môžeš odpariť 50 % a potom do mrazničky - bude kryštál, ktorý vypadne zo zvyšku roztoku, silný alebo to bude len malý zlomok, zatiaľ čo veľké kryštály už existujú po odparení.

Existuje spôsob, ako vypestovať kryštály kameňov, ak sa 1 kg mef rozpustí vo vode 1300 \ acetónu 200. Nie je k dispozícii zariadenie na odparovanie - ako správne hneď zmraziť a bude to vhodné?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Najväčšou chybou je potom nesprávny pomer a musíte čakať týždne - voda sa odparuje dlhšie a acetón rýchlejšie
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nemôžem okysliť menším množstvom vody, pri oxidácii menšie množstvo vody jednoducho neodoberie všetok mef z dichlórmetánu. Máte riešenie pre oxidáciu do vodnej vrstvy s rôznymi pomermi?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všetkých, bratia! Zaplatím za pomoc pri získavaní informácií o kryštalizácii mefedrónu z vodnej vrstvy rôznymi spôsobmi. Odparovanie z vody už bolo vyskúšané - je to dlhá cesta, zatiaľ neexistuje rotačná odparka, takže potrebujeme rýchlejšie metódy bez strát
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Vyskúšal niekto metódu núdzového zmrazenia pomocou suchého ľadu (CO₂)?
Ak má niekto možnosť, vyskúšajte to a zverejnite tu výsledok.
Metóda:
Pomer voda/4 mmc je 1 ml/1 g. Rozpustite 4 mmc vo vode a priveďte do varu. Na 1 liter roztoku môžete pridať 200 ml IPA.
Plastovú fľašu s objemom 2 l naplnenú ~ 500 ml vložte do vedra so suchým ľadom. Namiesto kvapaliny sa rýchlo vytvorí kryštál. Ak ho chcete dostať von, fľašu opatrne rozrežte. Kryštál je potom potrebné vysušiť na suchom vzduchu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ako môžem získať kryštály tohto tvaru? Toto je určite zmrazovanie, nie vyparovanie! Aké sú pomery? Ako ho získať okamžite z vrstvy vody, ak tam pôvodne nebola žiadna múka? Aké rozpúšťadlo pridať - som pripravený kúpiť všetky tieto informácie, ak je k dispozícii hotový výsledok!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci!
Ak môj 4mmc nie je pekne biely alebo sklenený, tak tam hodím studený acetón a nechám tam 2h ?
Ostatné mám sklenené pekné kryštály, ale vo vrchnej vrstve nájdem malé hnedé škvrny. v čom je problém?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ako je to s rozpúšťaním 4 mmc v metanole a malej časti acetónu?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, môže mi niekto vysvetliť, prečo sa 3cmc kryštály časom bielia? (v tomto prípade 2-3 dni po rekryštalizácii) A je nejaký nápad, ako tomu zabrániť alebo zabezpečiť stabilitu/trvanlivosť bez bielenia?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Vyrobený kryštál 1 deň temp. miestnosti
voda+acetón
Potrebné vysušiť a umyť a je pripravený na predaj.
$!$ povedzte, že máte pekný víkend:)
Vďaka bb gate za toto fórum
Viva la Balkania.
Urobil som podobný ako urobil kryštál p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Teraz to vyzerá tak, že tento Celkom bol 2 dni.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top