Syntéza mefedrónu (4-MMC) v rozpúšťadle NMP. Vo veľkom rozsahu.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Vykonávate syntézu 3 cmc?
Viete, myslím si, že táto najjednoduchšia metóda je lepšia ako táto, ale je to môj názor
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mám otázku z iného uhla pohľadu. Predpokladajme, že máte úplne vzduchotesnú miestnosť, do ktorej sa z jednej strany vháňa čerstvý vzduch a z druhej strany ho zo stredu miestnosti vyťahuje výkonný ventilátor.

Ako riešite filtráciu zápachu vo vzduchu? Používate nejaké čističky, ak áno, aké a s akou vložkou, alebo stačí vysokokapacitný uhlíkový filter s aktívnym uhlím na výfuku, aký sa používa pri pestovaní konope. Ak by takýto filter splnil svoju úlohu, aké aktívne uhlie je najlepšie, CTC alebo obyčajné uhlie?

Ako sa filtruje vzduch a pachy v laboratóriách? S pozdravom
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Môžete sa podeliť o svoju metódu syntézy 4mmc? Myslím, že uhlíkový filter vám bude robiť prácul.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mám tabletu obsahujúcu efedrín. Môžete mi povedať spôsob extrakcie a syntézy pomocou uhličitanu draselného a kyseliny octovej? Samozrejme, počul som, že je možné syntetizovať pomocou chlórnanu sodného. Tu je prístup k iným materiálom obmedzený.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Môžete si otvoriť časť Amfetamíny, odpovede sú tam.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Predovšetkým, môžete, prosím, vymenovať všetko laboratórne vybavenie, ktoré je na to potrebné? Videl som, že ste pri syntéze použili reaktor. Je tento odkaz uvedený nižšie tým, čo máte na mysli?



2. A tiež či je potrebný Nutscheho filter. Ak áno, môžete mi, prosím, uviesť spoľahlivé miesto, kde si ho môžem zaobstarať. Existuje nejaké ďalšie vybavenie okrem toho, ktoré som uviedol. Ak áno, povedzte mi, aké sú to zariadenia a kde si ich môžem zaobstarať.

3. A v jednom z vašich komentárov vo vašom príspevku ste uviedli, že to môžete použiť na výrobu tony mesačne. Chcel by som vedieť, koľko by trvala 1 výroba a koľko hotového výrobku vyjde z prvej výroby.

4. Ak teda môžete, dajte mi prosím zoznam všetkých laboratórnych zariadení, miest, kde ich môžem kúpiť. Veľmi si vás vážim kvôli informáciám, ktoré ste zverejnili na tomto fóre a ktoré nám pomohli pri našej minulej syntéze v malom meradle. Všetko vďaka vám a ďalším ľuďom na tomto fóre, v poslednom čase nastal BOOM v našej klientele.

Dúfam, že mi pomôžete, pane, a všetko pôjde dobre.

S pozdravom,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ako uviedol @Level1, potrebujete 100 l vsádzkový reaktor s vykurovacím systémom, Nutscheho filter, vákuové čerpadlo. Informácie o položkách na sklade si môžete zistiť tu.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ďakujem za odpoveď a pomoc, mám ešte jednu otázku, je reaktor, nutscheho filter a vákuová pumpa, jeden stroj? alebo to môže byť celá súprava v jednom stroji?

Je reaktor reaktorom a ostatné sú ostatné prvky?
Môže byť nutscheho filter integrovaný do reaktora?

Podľa toho, čo som čítal a hľadal, nutscheho filter je vo vákuovej pumpe, je to tak?
Ale ide mi o to, či je možné kúpiť všetko v jednom stroji?

Priateľ, daj mi odpovede na nasledujúce otázky zo včerajška:
5. Otázky k syntéze, body 8 a 9
a.) Koľko kyseliny chlorovodíkovej treba pridať?
b.) Pridávať kyselinu chlorovodíkovú pomaly alebo rýchlo?
c.) Ako dlho zmrazovať a akú teplotu zmrazovania treba nastaviť?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Sú obrázky, ktoré som priložil, vhodným vybavením na syntézu?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Bude tento nutsche filter fungovať?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Zistili ste, prečo je modrá? , postupovala som podľa syt ézy s 25 g bk4 a po pridaní 1:1 hcl acetónu do RM v jednom bode to na sekundu akoby stuhlo, potom sa znovu rozpustilo, potom zmodralo a modrastý prášok praticipoval,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

modrá farba je podľa mňa zvyšok metylamínu , urobila som reakciu a všetko išlo dobre, až kým sa tiež nekyslo, potom sa prášok zúčastnil a po x<ph 7 zmodral, ale podarilo sa mi prášok umyť acetónom a stal sa bielym

možno ste nepridali dostatok vody na rozpustenie metylamínu a NMP? Ja som extrahoval toluénom, neviem, niekedy to vyzerá ako na ich videách, že to funguje príliš dokonale lol , ale ja som skončil s 12,5 g z 25 g bk4 , čo vôbec nie je zlé na prvý pokus
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
ak dostanete modrý produkt, znamená to, že v organickej vrstve je príliš veľa metylamínu , 5-krát ju premyte slanou vodou a okyslenie by malo ísť lepšie
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5 g prášku ?
Kryštál dostanete 10 g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Dobrý deň, môžete sa podeliť o svoju syntézu s 4MMC a či bol váš problém s modrou farbou vyriešený? Bolo to spôsobené koncentrovanou HCL, ktorú ste použili?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ahoj chlapci, urobil som to takto, prečo môj prášok nemá žiadnu silu, je veľmi slabý používam z toho na seba 200mg 500mg a urobil som nulový efekt rovnaký ako všetci vo filme ?? : (Prášok som 3 krát premyl acetónom. W dostať modrý meph príliš a noe je biely, ale žiadny účinok vysoký :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Môžete prosím napísať svoju metódu?
pre 1 kg 2-bróm-4-metylopropiofenónu?
Alebo napíšte pomery, ktoré používate, môžete napísať aj do PM, ak nechcete zdieľať verejne
 
Top