Správa o syntéze metamfetamínu z amfetamínu (s úspešnými a záverečnými fotografiami)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Po dlhšom čase opäť všetkých zdravím.

Dnes stručne opíšem svoj úspech pri syntéze a aké kroky som dodržal. Ospravedlňujem sa, že sa dlho nezdržím.
Neviem, aké máte chemikálie a materiály, ale keďže žijem v Turecku, najchudobnejšej krajine v Európe, dosť som posúval možnosti. Keďže všetky chemikálie, ktoré sa tu predávajú, sú "kontrolované chemikálie", musel som syntézu robiť cez p2p, takže to zabralo trochu času, ale bolo to čisté.
Napíšem všetky syntézy, ktoré som urobil krok za krokom s ich odkazmi. Nikdy som nerobil nič extra okrem syntéz na fóre. Metamfetamín, ktorý vidíte na fotke, som vyrobil len s vecami napísanými na fóre, nie je tam absolútne žiadny extra postup.
!!

1: Prvá vec, ktorú som urobil, bola syntéza p2p. Počas toho si dávajte pozor na sklenené materiály. V procese vákuovej destilácie sa mi v spätnom kondenzátore objavila prasklina a sklo mi úplne prasklo a stalo sa nepoužiteľným.
(Syntéza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Po syntéze p2p ho prevediete na amfetamín. Pri tejto syntéze som nemal problém, len si dávajte pozor, mal som závraty.
(Syntéza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Po premene na amfetamín ho prevediete na metamfetamín. Ani tu som nemal problém.
(Syntéza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: táto fáza je váš čarovný článok. İCE MANUFACTURİNG
(Syntéza: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


na stručné vysvetlenie.


P2P > Amfetamín > Metamfetamín > İCE MANUFACTURİNG

Ďakujeme majiteľom syntézy. Osobitná vďaka patrí G. Pattonovi za zodpovedanie všetkých mojich hlúpych otázok. A nakoniec, skôr než sa spýtate, áno, tetovanie na mojej ruke je reakčný diagram. Jedna zo syntéz G. Pattona.

Ak máte v hlave nejakú otázku, som pripravený na ňu odpovedať, nechcel som písať dlho.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pekné čriepky! Ale prečo ísť od P2P --> amfetamín --> pervitín, keď syntéza pervitínu priamo z P2P je jednoduchá a výnosnejšia? Zdá sa mi to ako kroky navyše.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Dobrý deň, Docx. metylamín je potrebný pre kroky, ktoré ste spomenuli. Išiel som touto cestou, keďže možnosti v Turecku sú obmedzené a nemám prístup k niektorým chemikáliám. Podelil som sa o tieto kroky, pretože som si myslel, že to bude užitočné pre ostatných chemikov v Turecku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Problémy s metylamínom
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Metylamín sa však dá pomerne ľahko syntetizovať sám. Je to však samozrejme otázka rozsahu.
A tiež, samozrejme: ďakujeme, že ste sa podelili o svoje výsledky! Úžasné čriepky, ako som už povedal. Ako dlho trvala kryštalizácia a použili ste nejaké špeciálne triky, aby ste ich získali také veľké? Vždy, keď som videl takéto úlomky, bol to izopropylbenzamín. Takže klobúk dole!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ktoré rozpúšťadlá a podmienky ste použili?
Ako dlho vám trvalo ich vypestovanie do takejto veľkosti?
Aká je teplota topenia kryštálov?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Skvelá práca! To sú jedny z najväčších (nefalšovaných) kryštálov, aké som kedy videl. Áno, podeľte sa, prosím, o to, aké rozpúšťadlá a pomery boli použité pri rekryštalizácii. Gratulujem k úspechu a veľmi pekne ďakujem za zdieľanie!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Pekné tetovanie je to skutočné? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
stačí si to zistiť sám :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Máte video/metódu na získanie pervitínu z p2p a metylamínu ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ďalšia otázka použili ste amfetamín z p2np priamo na výrobu pervitínu, alebo ste extrahovali d-amfetamín a potom ste ho konvertovali na pervitín? alebo ste d-amfetamín neskôr oddelili?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Bolo by to dobré, hľadám to tiež
 
Top