Správa o syntéze metamfetamínu z amfetamínu (s úspešnými a záverečnými fotografiami)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V poslednej dávke som získal najčistejšie čriepky, aké som nikdy predtým nevyrobil ;-) Každopádne pošlem vzorku do laboratória, aby som sa vyhol prípadným špekuláciám alebo pochybnostiam, keď uvidím obrázok.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Čo je problém národov s týmto produktom, je to špičková kvalita, má vrstvy ako rozbitá bridlica, ak si ľudia myslia, že je falošná, majú v hlave kamene, rozbitá bridlica vyzerá len s čistým metamfetamínom a toto vyzerá, akoby malo naozaj pomalú rekryštalizáciu, takže sa to robilo s láskou a časom a nie narýchlo alebo zmrazené freónom alebo tekutým dusíkom
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow šéf BTC zdá sa, že jedna z vašich obetí má nejaké papiere, ktoré hovoria o tom, že ste klamár. Mal tvoje sračky testované, takže to robí túto drzú lož, ktorú tu hovoríš, smiešnou a veľmi jasne ukazuje, že by si nemal nikde predávať sračky. Váš len podvodník. Len namiesto toho, aby ste ich ghostovali, si myslíte, že ste naozaj inteligentní a posielate im hovadiny. Neviem, ako sa BB cíti na podvodníkov, ale laboratórny test mi predáva, že nikdy nebudem robiť žiadny obchod s vami a ak uvidím, že niekto iný robí chybu, že vám dôveruje, okamžite ich poučím. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Čo sa deje, nemal by si byť schopný povedať, že ťa podvádzam?" To ste mali na mysli. Nepočítal si s laboratóriom, čo?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Moje pobláznenie D-methom a D-amphom sa teraz skončilo, pokiaľ ide o to, že som ich chcel vyskúšať fajčiť, aby som zistil, o čom je ten humbuk. TBH z môjho D-amph a D-meth vyrobený n fajčený je 100% SHIT a strata času. Najlepší a jediný spôsob podávania je orálny, pokiaľ ide o amfetamíny!

Dokonca aj vtedy, keď má prístup k farmaceutickému D-amph, musí to byť čistý D a žiadny L Amph alebo Meth, naozaj praskla moja bublina b.s naplnená humbuk tu dúfam, že to ukazuje, aby nestrácali čas n úsilie na hlúpe nápady.

Ak chcete meth, urobte meth! Neplytvajte dobrými Amph & činidlami na konverziu na meth, nestojí to za čas ani námahu alebo náklady!!!!

Jediná vec, ktorú som sa naučil, že je niečo, čo viem z freebasing HCl koka je D-amph HCl raz suchý, ale stále olej, bude okamžite kryštalizovať, ak poškriabete misku!!! 3 dni oleja, môj kamarát baghead dostal kus medenej sieťky a poškriabal olej z misky a bum okamžitý prášok.
Takže ak ste sa snažili, aby sa olej zmenil na prášok deň alebo dva, poškriabte ho sklenenou tyčinkou, kovovou čepeľou podľa vzhľadu čokoľvek, čo spôsobí začiatok tvorby kryštálov!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vaším problémom je, že ste niečo dobré nevykurili, inak by bol váš postoj o 180 stupňov.
 
Top