Správa o syntéze metamfetamínu z amfetamínu (s úspešnými a záverečnými fotografiami)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok :). Metylamín sa však dá pomerne ľahko syntetizovať sám. Je to však samozrejme otázka rozsahu.
A tiež, samozrejme: ďakujeme, že ste sa podelili o svoje výsledky! Úžasné čriepky, ako som už povedal. Ako dlho trvala kryštalizácia a použili ste nejaké špeciálne triky, aby ste ich získali také veľké? Vždy, keď som videl takéto úlomky, bol to izopropylbenzamín. Takže klobúk dole!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V poslednej dávke som získal najčistejšie čriepky, aké som nikdy predtým nevyrobil ;-) Každopádne pošlem vzorku do laboratória, aby som sa vyhol prípadným špekuláciám alebo pochybnostiam, keď uvidím obrázok.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Čo je problém národov s týmto produktom, je to špičková kvalita, má vrstvy ako rozbitá bridlica, ak si ľudia myslia, že je falošná, majú v hlave kamene, rozbitá bridlica vyzerá len s čistým metamfetamínom a toto vyzerá, akoby malo naozaj pomalú rekryštalizáciu, takže sa to robilo s láskou a časom a nie narýchlo alebo zmrazené freónom alebo tekutým dusíkom
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow šéf BTC zdá sa, že jedna z vašich obetí má nejaké papiere, ktoré hovoria o tom, že ste klamár. Mal tvoje sračky testované, takže to robí túto drzú lož, ktorú tu hovoríš, smiešnou a veľmi jasne ukazuje, že by si nemal nikde predávať sračky. Váš len podvodník. Len namiesto toho, aby ste ich ghostovali, si myslíte, že ste naozaj inteligentní a posielate im hovadiny. Neviem, ako sa BB cíti na podvodníkov, ale laboratórny test mi predáva, že nikdy nebudem robiť žiadny obchod s vami a ak uvidím, že niekto iný robí chybu, že vám dôveruje, okamžite ich poučím. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Čo sa deje, nemal by si byť schopný povedať, že ťa podvádzam?" To ste mali na mysli. Nepočítal si s laboratóriom, čo?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Odkiaľ ste získali chemické látky? Sú dostupné v Maďarsku?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Môžete vytvoriť video
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Dragovič

Uviedli ste, že ste použili cestu MEK do P2P. Môžete sa pozrieť na moje problémy a porovnať ich s vaším priebehom?

TU.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Môžem ísť najprv touto cestou a neskôr ju zmeniť na kryštály?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie, amfetamín sulfát alebo fosfát má len vzhľad prášku.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Dobrý deň. ste môj hrdina. Brat.
Žijem v ázijskom. zlatom trojuholníku.
Moja angličtina je zlá. môžete mi to dať všetko spôsobom jednoduchého videa. Platím za vás veľkú sumu peňazí.
Prosím rp.

odpovedať mi l chcem dať vám môj kontakt.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Moje pobláznenie D-methom a D-amphom sa teraz skončilo, pokiaľ ide o to, že som ich chcel vyskúšať fajčiť, aby som zistil, o čom je ten humbuk. TBH z môjho D-amph a D-meth vyrobený n fajčený je 100% SHIT a strata času. Najlepší a jediný spôsob podávania je orálny, pokiaľ ide o amfetamíny!

Dokonca aj vtedy, keď má prístup k farmaceutickému D-amph, musí to byť čistý D a žiadny L Amph alebo Meth, naozaj praskla moja bublina b.s naplnená humbuk tu dúfam, že to ukazuje, aby nestrácali čas n úsilie na hlúpe nápady.

Ak chcete meth, urobte meth! Neplytvajte dobrými Amph & činidlami na konverziu na meth, nestojí to za čas ani námahu alebo náklady!!!!

Jediná vec, ktorú som sa naučil, že je niečo, čo viem z freebasing HCl koka je D-amph HCl raz suchý, ale stále olej, bude okamžite kryštalizovať, ak poškriabete misku!!! 3 dni oleja, môj kamarát baghead dostal kus medenej sieťky a poškriabal olej z misky a bum okamžitý prášok.
Takže ak ste sa snažili, aby sa olej zmenil na prášok deň alebo dva, poškriabte ho sklenenou tyčinkou, kovovou čepeľou podľa vzhľadu čokoľvek, čo spôsobí začiatok tvorby kryštálov!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zo 400 tabliet 5 mg dex extrahovaných sa vyrobilo menej ako 3 g, D-amph HCl. A z toho 1 g na D-meth, Čo je to za vtip!!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vaším problémom je, že ste niečo dobré nevykurili, inak by bol váš postoj o 180 stupňov.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Žiadne proti vášmu spôsobu, ale nebudete úspešnejší, ak prejdete priamo z p2p na metamfetamín? metylamín aq. sa v európe ťažko zháňa, ale (môžete) metyla. hcl a naoh je tu takmer bez prob.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Išlo skôr o myšlienkové cvičenie ako o pokus o výrobu.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Je to veľmi pôsobivé, naozaj pekné kryštály a s obmedzeniami vo vašej krajine, ktoré ste spomenuli, je to ešte pôsobivejšie.
 
Top