Metamfetamín z efedrínových tabliet

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aspirín 10 g/100 ml etyléteru
Kofeín 0,2 g/100 ml etyléteru
Efedrín nerozpustný v éteri
Použite bezvodý éter!
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭Ospravedlňujem sa a prosím o pomoc Dokončil som sledovanie tohto videa a nevyrobím hrubý prášok Meteoramín, prosím o pomoc Nerozumiem, aký je ďalší krok, aby som mohol vyrobiť kryštály metamfetamínu (ľadu/metamfetamínu)
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj legenda, zaboha nemôžem prísť na to, ako oddeliť efedrín od kofeínu, keďže oba sú nerozpustné v éteri, nemáš nejaký nápad, TIA.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
🙏
😭 Ospravedlňujem sa a prosím o pomoc Dokončil som sledovanie tohto videa a nevyrobím surový prášok Methaoethamine, prosím o pomoc Nerozumiem, aký je ďalší krok, aby som mohol vyrábať kryštály metamfetamínu (ice/meth)
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, ďakujem za vašu odpoveď,

tiež sa ospravedlňujem, že som v týchto veciach nováčik, takže sa možno pýtam otázky, ktoré by vyzerali hlúpo, keby som sa na ne pozrel z pohľadu odborníka.

"" Nikto to nemôže povedať. Aký zlý je GAK. robíte červenú, bielu a modrú? varíte za studena? Naci s lítiom. Urobili ste správne mol ammount a nie len očnú guľu. Nikto nemôže povedať bez ďalších informácií. "

Hovoril som o tom istom procese, ktorý je demonštrovaný na tomto videu. Ako pri použití pseudoefedrínu a červeného fosforu. Urobme tu dva scenáre; Prvý, Povedzme, že som to urobil dokonale a použil som mimoriadne presné miery. Druhý, Urobil som to prvýkrát a akoby moje veci( suroviny, rozpúšťadlá činidlá) boli na strednej úrovni čistoty a urobil som priemernú prácu. Akú čistotu a výťažnosť potom môžem dosiahnuť?

"e sa najčastejšie vyrába buď z l-efedrínu alebo d-pseudoefedrínu, zatiaľ čo racemický d,l-metamfetamín sa najčastejšie vyrába z 1-fenyl-2-propanónu (P2P; známy aj ako fenylacetón a pod niekoľkými ďalšími, nejasnejšími názvami a skratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bielemu prášku, ktorý sme dostali na konci celého tohto procesu, bol konečným produktom? A že nepotrebuje žiadne ďalšie spracovanie alebo niečo podobné, že je to ten istý "ľad, kryštálový metamfetamín", ktorý sa predáva na ulici? Ak áno, prečo to bolo vo forme prášku a nie vo forme kryštálov, ako to zvyčajne vidíme? A ako ho môžeme vykryštalizovať?

Taktiež na väčšine videí vidím, že na konci procesu nazývajú svoj konečný produkt ( ten istý prášok ako produkt) metamfetamín hydrochlorid a nie ONLy metamfetamín? Prečo je to tak? je to ľad alebo kryštálový metamfetamín, o ktorom zvyčajne vieme, že je to len metamfetamín, ale v skutočnosti je to hydrochlorid metamfetamínu a slovo hydrochlorid sa jednoducho neuvádza, ale je tam vždy ako tiché slovo? Alebo sa hydrochlorid, ktorý dostaneme na konci, extrahuje pomocou iného procesu na prečistenie konečného produktu, ktorý je potom JEDINE metamfetamín (ľad, kryštálový metamfetamín)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Opäť vám to nikto nemôže povedať. Napríklad: Ste nový? mechanické straty sa stávajú viac, keď ste nový, napr. S tým, že opäť MY nemôžeme povedať, čo robíte červené, biele modré? Plánujete robiť HI s PH down alebo podobnými hnojivami na báze fosforu? A čo fosforové stávkové podložky. Ako dobre ste ju vyčistili. atď. atď., či ste ho kúpili. Vidíte, že vám nemôžeme povedať, pretože existuje príliš veľa premenných vrátane, Nad redukovaným alebo neredukovaným pusedo efedrínom oproti metamfetamínu, ktorý chcete, a bez riadneho laboratória to bohužiaľ nie je možné zistiť.
 

Jumin

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Takisto nejaká rada v tejto súvislosti?


"e sa najčastejšie vyrába buď z l-efedrínu, alebo z d-pseudoefedrínu, zatiaľ čo racemický d,l-metamfetamín sa najčastejšie vyrába z 1-fenyl-2-propanónu (P2P; známy aj ako fenylacetón a pod niekoľkými ďalšími, nejasnejšími názvami a skratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bielemu prášku, ktorý sme dostali na konci celého tohto procesu, bol konečným produktom? A že nepotrebuje žiadne ďalšie spracovanie alebo niečo podobné, že je to ten istý "ľad, kryštálový metamfetamín", ktorý sa predáva na ulici? Ak áno, prečo to bolo vo forme prášku a nie vo forme kryštálov, ako to zvyčajne vidíme? A ako ho môžeme vykryštalizovať?

Taktiež na väčšine videí vidím, že na konci procesu nazývajú svoj konečný produkt ( ten istý prášok ako produkt) metamfetamín hydrochlorid a nie ONLy metamfetamín? Prečo je to tak? je to ľad alebo kryštálový metamfetamín, o ktorom zvyčajne vieme, že je to len metamfetamín, ale v skutočnosti je to hydrochlorid metamfetamínu a slovo hydrochlorid sa jednoducho neuvádza, ale je tam vždy ako tiché slovo? Alebo sa hydrochlorid, ktorý dostaneme na konci, extrahuje pomocou iného procesu na prečistenie konečného produktu, ktorý je potom JEDINE metamfetamín (ľad, kryštálový metamfetamín)?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Môže mi niekto povedať, kedy sa má pri záverečnom kroku okyslenia chlorovodíkom skončiť? Mám sledovať hodnotu pH?
 
Top