Syntéza metamfetamínu z P2P redukciou NaBH4. Stredne veľký rozsah.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Po mnohých testoch s použitím metylamínu HCL na základe tejto metódy sa s vami podelím o najlepší spôsob, ktorý som našiel na získanie metamfetamínovej frebazy vo veľkom rozsahu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanolu
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezvodý síran sodný
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilovanej vody
  • 7 litrov DCM

- Naplňte reaktor 14 l metanolu
- Za miešania rozpustite metylamín HCL
- Nastavte teplotu reaktora na 0 C (nie teplotu zmesi) a pridajte NaOH, teplota sa zvýši
- Keď sa teplota vráti na 20 C, pridajte P2P, teplota sa zvýši a miešajte počas 45 minút až 1 hodiny
- Pridajte 252 g bezvodého síranu sodného
- Keď teplota zmesi dosiahne 8C, začnite po častiach pridávať NaBH4, pričom teplota nesmie prekročiť 20C
- Keď sa pridá všetok NaBH4, nechajte zmes miešať pri teplote 20C počas približne 2 hodín, kým zmes neprestane bublať
- Pridajte vodu a pokračujte v miešaní počas 5 minút
- Pridajte DCM a miešajte počas 10 minút
- Prestaňte miešať a nechajte vrstvy oddeliť
- Ponechajte si spodnú vrstvu a hornú zlikvidujte (nie je výhodné extrahovať túto vodnú fázu)
- Do zachovanej vrstvy pridajte 200 g bezvodého síranu sodného a premiešajte ju
- Prefiltrujte ju v Buchnerovom lieviku
- Odparte DCM
- Získaná čistá a zapáchajúca freebáza metamfetamínu

;-)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
V prvom rade vám blahoželáme k úspešnej vodnej reduktívnej aminácii s použitím NaBH4. Vami uvádzaný výťažok 88 % je pozoruhodný, pretože sa blíži k výťažkom bezvodej cesty. Tu sú možné výťažky, pri ktorých hmotnosť výslednej voľnej bázy prevyšuje vstupnú hmotnosť P2P. (> 90,1 % mol/mol).
Dovoľte mi položiť niekoľko otázok:
I) je výsledkom vašich experimentov obrovské množstvo rozpúšťadla, ktoré používate (14 l metanolu), ak áno, do akej miery sa výťažky poškodia použitím menšieho množstva rozpúšťadla?
II) Po extrakcii zásady a oddelení organickej vrstvy pridávate 200 g Na2SO4 na odstránenie vody. 200 g sa mi zdá príliš veľa. Oddeľovanie vrstiev v oddeľovacom lieviku je pomerne účinné, tak prečo také veľké množstvo sušiaceho činidla?
Ďakujem!
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ani to som netvrdil. Čo je zdrojom vody, presne vodná tvorba metylamínovej bázy a tvorba imínu, resp. Toś to. Na vami nazývanú "zadržanú" vodu nikdy nebudete potrebovať také vysoké množstvo. A nakoniec, snažiť sa extrahovať produkt/základ z emulzie aj tak nie je dobrý nápad.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
"A nakoniec, snažiť sa extrahovať produkt/základ z emulzie aj tak nie je dobrý nápad"
Čo tým myslíte?" "Prečo nie?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Pravdepodobne som bol zavádzajúci. Chcel som povedať, že ŕe sa zaseknete, keď vznikne emulzia. Tieto problémy som mal zvyčajne vtedy, keď som extrahoval zlúčeninu z vodného roztoku pomocou DCM/Etylacetátu a zlúčenina má podobnú alebo nižšiu hustotu ako voda. Každopádne sa vrátim k svojej pôvodnej otázke:
Urobil som malú skúšobnú dávku na prípravu P2P z BMK glycididátu (sodná soľ). Kombinované organické extrakty mali objem približne 300 ml. Na odstránenie vody bolo potrebných 5,8 g MgSO4. V porovnaní s vaším objemom to predstavuje 135 g.
Každopádne, vodnú fázu ani neextrahujete (myslím, že preto 7 l na očakávaných 950 g voľnej bázy), napriek tomu používate toľko sušiaceho činidla. Samozrejme, je to váš spôsob, ale nerozumiem tomu. Každý g sušiaceho činidla v malej miere znižuje výťažok.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neextrahujem vodnú fázu? Samozrejme, že áno, ale zároveň s organickou vrstvou, o sušiaceho činidla použijem potrebné množstvo na vysušenie zvyšnej vody.
Nesúhlasím s tým, že sušiace činidlá poškodzujú výťažok, v sušiacom činidle môže zostať nejaký olej (uvidíte ho na farbe sušiaceho prášku), keď sa to stane, môžete činidlo umyť rozpúšťadlom a toto rozpúšťadlo odpariť.
Niektorí ľudia si myslia, že to poškodzuje výťažnosť, pretože pred použitím majú viac produktu, táto nadprodukcia je len voda.
Vďaka.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
chcel objasniť nejakú predchádzajúcu správu, táto metóda funguje s MDP2P -> MDMA len s nahradením P2P za MDP2P?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
1340 g voľného metamfetamínu z 1932 g p2p je 62,4 %. V každom prípade vám gratulujeme!
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z chemického hľadiska je metamfetamín metamfetamínom. Bez ohľadu na to, akým spôsobom sa získava, či borohydridom alebo hydrogenáciou atď.
Ale ak mám byť úprimný, metamfetamín NaBH4 je veľmi horší z hľadiska času pôsobenia a kvality.
Možno minimálne nečistoty, ktoré zostávajú pri iných spôsoboch výroby a dodávajú produktu špecifický účinok.
V prípade borohydridu je čas účinku až 16-18 hodín a veľké dávky racemického produktu.
Myslím, že ľudia, ktorí syntetizovali metamfetamín s borohydridom, by so mnou súhlasili.
Napríklad metamfetamín získaný leukartovou metódou a rozdelený na izoméry je účinný takmer 2 dni.
Získaný metamfetamín prostredníctvom borohydridu sodného a rozdelený na izoméry pôsobí len 16 hodín a vyššie dávkovanie.
Neprítomnosť nečistôt v báze zaručuje frakčná destilácia a rozdelenie na izoméry.
Samozrejme, znie to veľmi zvláštne, pretože z chemického hľadiska je metamfetamín metamfetamínom, ale ako ukazuje prax, nie je to tak.
Na príklade Viagry vám môžem povedať, že fizer je pri výrobe sildenefilu jedinečný, a ak ho porovnáte s generikami, ktoré majú podobné množstvo účinnej látky, pocítite rozdiel.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Prečo je metamfetamín NaBH4 horší a existuje spôsob, ako ho vyrobiť rovnako kvalitne ako iné spôsoby syntézy?
 

Smahk

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
15
Reaction score
0
Points
1
10% metylamín v metanole (w/w) - 1000 ml so 100 g MeNH2 (~3 móly)

na výrobu tohto z metylamínu hcl som bol poučený týmto postupom ? Je to správne? Ďakujem!

pridať ekvivalent NaOH a metylamín hcl
Extrahovať pomocou dcm
Odstráňte dcm
Rozpusťte v h20 podľa pomeru
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
MeNH2 je plyn za normálnych podmienok
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Existuje lacnejšia alternatíva k rotavapu, ktorú môžem použiť?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Takže ak by som robil väčšiu sériu povedzme 25 kg P2P, ktorá by vytvorila 2 mol vody na 138 g P2P? Takže z 25 kg by som musel absorbovať 6521 ml vody? To sa mi zdá veľa vody, môže to niekto potvrdiť?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Je to doslova tak zaujímavé.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Stále sa tým zaoberám, ale potrebujem odtiaľto nejakú radu.

mám pravdu, keď si myslím, že nebude v poriadku vykonávať túto syntézu, ak nemám digestor? (kvôli metylamínu, ktorý je vystavený vzduchu v mojej kúpeľni, pričom mám na sebe respirátor a otvorené okno a to je asi tak všetko).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Môžete ho vykonávať na dobre vetranom pracovisku.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Čo možno použiť namiesto dichlórmetánu?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Toluén bude v poriadku, ale potom bude v hornej vrstve
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Myslíte si, že by boli potrebné nejaké úpravy množstva pri použití toluénu?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Množstvo ako objem potrebný na vyextrahovanie všetkého? Použil by som rovnaké množstvo ako DCM a jednoducho extrahoval, až kým váš toluén nebude mať farbu, teda ste extrahovali všetok olej
 
Top