Syntéza amfetamínu z jedného hrnca z P2NP pomocou NaBH4/CuCl2 (v mierke 1 kg)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Nie, 2 vrstvy sú to, čo chcete. keď sa aq. vrstva nasýti vo vode rozpustnými soľami, vytlačí z aq. vrstvy dilutovaný izopropanol-freebase sol. táto vlastnosť izopropanolu, na rozdiel od iných primárnych OH-s, oddeľovať sa od vody pri rozpúšťaní solí je presne dôvod, prečo sa používa v toľkých tajných a iných syntézach.
Aspoň si to myslím, dúfam, že nehovorím z vlastnej hlavy :p
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ak tomu správne rozumiem, je vrchná vrstva voľná báza? žltkastý olejovitý vzhľad a 70 % zmesi. a spodná je hustejšia.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
To by bola vodná vrstva. Pridal som 25 % roztok naoh. ktorú vrstvu potrebujem ? Bol som trochu zmätený
 

Attachments

  • Htm4IhVl3F.jpg
    Htm4IhVl3F.jpg
    5.1 MB · Views: 487
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Napíšte, aké pomery činidiel ste použili.
Ako dlho stojí zmes po pridaní roztoku NaOH na fotografii?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ak alkalický amín prejde do hornej vrstvy alkoholu. ak je ph kyslé, bude v dolnej vrstve vo forme rozpustenej soli. V každom prípade pri tomto spôsobe rozdelenia dôjde k stratám.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
asi 2 minúty a vytvoria sa dve vrstvy, nechám ho 30 minút v pokoji.

1754g nabh4
1000g p2np
100g cucl2
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Je potrebné miešať 6 hodín, kým pridávate P2NP, alebo miešate len tak dlho, kým sa bezpečne rozpustí?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite režijné riadenie pre banku.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
a dúfala som, že budem môcť použiť magnetické miešadlo lol. ale mala som pochybnosti, či bude dostatočne silné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mohlo by to trvať 6 hodín, na syntézu je potrebné venovať pozornosť teplote.

Závisí to od toho, koľko hliníka je v banke a aké dobré je vaše magnetické miešadlo.
Horné miešadlá majú väčšiu silu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Nemyslím si, že by ste po zvolení mali niečo robiť s IPA/základom. je v ňom príliš veľa alkoholu, chcel by som znížiť ipa. Myslím si, že kvalita oleja môže byť zlá v dôsledku príliš veľkého množstva IPA.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Pokazil som kajak. Zmes som vyčistil na filtri a nerozpustnú zrazeninu som vyhodil. Nalial som ju späť do reaktora.

Pridal som 25 % roztok NaOH. vytvorili sa dve vrstvy. Odpočíval som pol hodiny. horná vrstva žltá (Ipa/základ). spodná vrstva priehľadná (vrstva vody).

Vodnú vrstvu som nakvapkal do banky. Pridám Ipa, vytvoria sa vrstvy. Odpočívam pol hodiny.

vrchná vrstva je priehľadná (báza/Ipa), to je to, čo potrebujem. Základ získaný z vodnej vrstvy vložím do rotačnej odparky. Chladenie je 8 stupňov, vákuum je zapnuté, teplota kúpeľa je 80 stupňov, ipa sa tu začína odparovať.

Do pohára nalievam základ Ipa z odparovača. čo mám s týmto základom (priehľadným) urobiť? čo sa stane, ak ho nalejem do zmesi Ipa/základu? prečo to musíte urobiť?

a žltú vrstvu (základ/Ipa) do reaktora. 3 litre zmesi IPA/základ. ako môžem znížiť ipa??? je to tiež rotovap? pretože ak začnem odparovať v reaktore pri 80 stupňoch, Ipa kvapká z kondenzátora. môj problém je, že to skončí červené a zápach zmizne. Myslím, že som to pokazila.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Prečo ste vyparili IPA, sledujte vo videu. Urobte to znova s krokmi vo videu IPA nepokazí amfetamín, len ho urobí smradľavým lol.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Urobil som presne túto istú syntézu, len postupujte podľa videa a po okyslení, ak nechcete ten neporiadok/zápach IPA, vyčistite ho acetónom a nechajte týždeň alebo dva na čerstvom vzduchu a svetle, aby sa vyčistil a vysušil.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý deň. teraz sa nám podarilo postaviť systém destilácie s vodnou parou. s pomocou milého člena fóra. destilácia momentálne prebieha, myslím, že za 2 hodiny budem hotový 😉 teraz robím len malé množstvo, ak sa mi to podarí, použijem 1 kg p2np. Nemám možnosť sušiť vonku, na čerstvom vzduchu, na slnku, musím sa naučiť destilovať. koľko ste vyrobili a aká bola výťažnosť?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Vodná fáza sa extrahuje 8 litrami IPA. Voľná báza amfetamínu sa rozpustí v IPA a hustota vrstvy IPA sa zmení, a preto sa oddelí od vodnej vrstvy.
8. IPA z kroku 7 extrakcie sa odparí vo vákuu na olej bez amfetamínu a spojí sa s voľnou bázou z kroku 6.

Prečo by sa mal kombinovať s voľnou bázou? prináša tento krok dodatočný príjem alebo aký je jeho zmysel?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Vykonávate 500 g reakcií, ako prídete k záveru 8 l IPA?

Prečo by ste mali pridávať extrahovanú voľnú bázu k predchádzajúcej voľnej báze, je to úprimná otázka?
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
6 litrov Ipa na začiatku syntézy, 4 litre na výber vrstvy. nie je potrebné pridať 8 litrov súčasne. Namiesto IPA používam metanol, konečný produkt bude menej cítiť alkohol. Ale kvôli tomu nemôžem oddeliť vrstvy (metalon to nevie, takže keď si pýta alkohol na výber vrstvy), je potrebné pridať dcm. obe vrstvy sa musia spojiť, pretože výťažok bude podľa mňa vyšší. Nakoniec sa mi podarilo vyrobiť olej, ktorý som chcel. Na obrázku je výsledok, pred solením.
 

Attachments

  • V5owtD0iRC.jpg
    V5owtD0iRC.jpg
    5.4 MB · Views: 418

fufu

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, odborníci, neviete, či môžem použiť hydrogenuhličitan sodný na získanie freebázy v amf z reakcie p2np? Ďakujem.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
7. Kroky .


Ktorú vrstvu potrebujem? Po pridaní ipa sa vytvoria 2 vrstvy. vrchná vrstva priehľadná, čistá, mierne mastný povrch. spodná vrstva biele husté želé. píše sa, že hustota ipa sa mení a oddeľuje sa od vodnej vrstvy. jej hustota sa mení, môže to znamenať, že sa z nej stalo želé a spodná vrstva? noob otázka, ale užitočná.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na vašu otázku som odpovedal v predchádzajúcom príspevku. Vráťte sa späť a pozrite sa, sú tam aj obrázky.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ďakujem, stalo sa to jasným. Vedel som, ktorá vrstva, ale nevedel som si vysvetliť, prečo práve táto vrstva? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ďakujem, stalo sa to jasným. Vedel som, ktorá vrstva, ale nevedel som si vysvetliť, prečo práve táto vrstva? 😄
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ospravedlňujem sa, správu som vám poslal už niekoľkokrát, prosím, vymažte ju..
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobrý deň, Po reakcii som ochladil zriedenou HCl a vydestiloval IPA na 100 °C, ale na druhý deň, keď som prišiel oddeliť fázy, banka sa nemieša. V banke je odtieň. Tu sú obrázky, môže mi niekto pomôcť pochopiť a povedať, aké mám možnosti.
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Po prvé, kde sa v syntéze uvádza, že by ste mali použiť HCL? Nápoveda: Nikde, takže nie.

Po druhé, keďže destilujete v 100c, predpokladám, že robíte otvorenú destiláciu, nerobte to, použite radšej vákuovú destiláciu.

Skúste to znova a odpovedzte na výsledky.

S pozdravom
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobre, pridám 25 % NaOH a po čom mám robiť? Extrahovať pomocou DCM?
Mám nejaké
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobre, pridal som 25 % NaOH, ale nemyslím si, že chyba pochádza z NaOH, pretože na oddelenie fáz je to v poriadku... Problém nastáva hneď potom; keď chcem aj tak extrahovať vodnú fázu, ... Pridávam DCM, ale ani s NP ako DCM nedochádza k ČISTÉMU oddeleniu fáz,
 
Top