Syntéza amfetamínu z jedného hrnca z P2NP pomocou NaBH4/CuCl2 (v mierke 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Je potrebné pridať acetón, aby ste ho na konci osolili? Nie je možné to nasoliť priamo z IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Dobrý deň , prosím, môže niekto poskytnúť postup syntézy v malom meradle, mám 100 gramov p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
po overení sa ukázalo, že moje okno nemusí byť vhodné na zbavenie sa plynu h2 prostredníctvom potrubia. existuje nejaký iný bezpečný spôsob odvetrania plynu h2? (zatiaľ nemám zabudovaný filter).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Získajte filter :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
existujú nejaké inline uhlíkové filtre, ktoré by ste mi mohli odporučiť? nejaké konkrétne, na ktoré by som si mal dať pozor? pretože inline sa dajú ťažko nájsť :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Obráťte sa na miestnu chovateľskú dielňu, ktorá vám pomôže, určite všetko vyrieši pre vaše potreby!
Stačí im povedať, že pracujete so syntetickými kanabinoidmi, čím sa zvýši pravdepodobnosť, že vám pomôžu. :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

aké vnútorné laboratórne usporiadanie je najlepšie pre plyn h2 pri použití potrubia s ventilátorom a filtrom? pôvodne (pri absencii filtra) som chcel mať ptfe potrubie cez okno, ktoré by vypúšťalo h2 a za ním by fúkal ventilátor smerom k oknu.

Mám stan, ale nechcem v ňom zaživa zhorieť kvôli malému úniku h2, ktorý sa zhromažďuje v hornej časti, keďže tam budem 6 hodín, kým budem pridávať p2np. rovnaké riziko hrozí aj pri robení v miestnosti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ak varíte v stane, uistite sa, že máte propper ventiláciu. Okrem toho umiestnite do vnútra aj vetracie otvory, malé na pestovanie konope.
Uistite sa, že máte aj prístup čerstvého vzduchu pre cirkuláciu :)

. Maska bude to, čo bude mať vplyv na vaše zdravie, môžem odporučiť sériu Draeger X-Plore, možno model 4500 alebo 5500.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Dostal dobrú masku a ochranný oblek.

Ako vyzerá vaše nastavenie pri tejto syntéze amfetamínu?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mám growtent so systémom filtrácie s aktívnym uhlím :). Čo sa týka chladenia, jednoducho umiestnim 20L RBF do veľkého vedra s vodou (asi 100L), ktoré budem mať o niečo menšie ako je výška RM (pomáha aj pridanie niekoľkých kociek ľadu). Mám aj svetlá, ktoré môžem presúvať a konopné vetracie otvory (malé), ktoré môžem presúvať ako potrebujem.
Stan je 2x2 a používa sa na syntézu, extrakcie, odparovanie a kryštalizáciu
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vyskytli sa niekedy nejaké problémy s únikom h2? a ak sa h2 dostane mimo stanu, nemôže potom spôsobiť výbuch v miestnosti, v ktorej sa stan nachádza?

a nie sú svetlá nebezpečím? pretože teplo z nich by mohlo spôsobiť výbuch, ak by v stane zostali zvyšky h2, ktoré nevysal filter
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vlastne nie, nepracujem s otvoreným ohňom a nepracujem ani s vákuovou destiláciou.
Riziko výbuchu v mojom laboratóriu je veľmi malé.

Používam svetlá, ktoré produkujú svetlo, ale nie teplo :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vzniká plyn h2 len pri pridávaní borohydridu sodného? alebo aj pri pridávaní p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Neviem, že vlastne :). Je dobré, že sa snažíte vopred riešiť bezpečnosť a riziká!
Každopádne som sa postaral o bezpečnú masku + propper ventiláciu a potom som s tým len začal :D Bude dôležité, aby ste mali v stane cirkuláciu aj na príjem nového čerstvého vzduchu :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Máte aj druhý ventilátor, ktorý privádza vzduch z vonkajšieho prostredia do stanu?

potrebujem čo najskôr dokončiť túto syntézu a napísať k nej správu, ale nechcem sa zraniť alebo ešte horšie... je naozaj frustrujúce, že musím byť taký pedantný, keď sa chcem pustiť do syntézy, haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vo vnútri stanu mám jeden ventilátor, ktorý vyfukuje vzduch von a pracoval som vo všeobecne celkom dobre vetraných podmienkach, takže to nebolo potrebné, bolo by to prospešné v závislosti od vašich podmienok

V skutočnosti to nie je také zložité, kámo. Pracuj s propper maskou + ventilácia a budeš v pohode :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Práve som uskutočnil svoju prvú syntézu pomocou tejto metódy s výťažkom 45 % na 5 g P2NP.

Bola to moja absolútna premiéra, takže som si istý, že som cestou urobil nejaké chyby, ale chcel som len získať nejaké skúsenosti. Nakoniec som sa veľmi dobre zabavil. Úplne som tu našiel svoje nové hobby. Nemôžem sa dočkať, až sa pustím do ďalších experimentov a zlepšovania svojich techník.

Veľmi pekne ďakujem tým, ktorí prevádzkujú túto stránku, bez vizuálnych pomôcok by som to nedokázal, pomohlo mi to vyplniť veľkú medzeru v mojich vedomostiach len sledovaním videí. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Úžasné!

ospravedlňujem sa, že o tom stále hovorím, ale čo ste urobili pre filtráciu vzduchu, aby ste sa vysporiadali s plynným vodíkom?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Svoju zostavu som mal priamo pri otvore dverí smerom von a väčší skriňový ventilátor ťahal vzduch z môjho pracovného priestoru von dverami.

Pravdepodobne to nie je najúčinnejší alebo najpriedušnejší spôsob (ako digestor), ale videl som, ako sa výpary z môjho spätného kondenzátora nasávali cez ventilátor do vonkajšieho vzduchu. Pri menších experimentoch sa to však zdá byť účinné.
Ďalším nápadom, ktorý som mal pred týmto, bolo umiestniť nejaký hadicový adaptér na vrchnú časť spätného kondenzátora a pripojiť tak ventilačnú hadicu do vonkajšieho prostredia.

V najbližších mesiacoch budem stavať digestor, pretože by som chcel mať vhodnejšie nastavenie, a ak ste z toho vôbec paranoidní, odporúčam vám ho tiež postaviť.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
áno, chcel som použiť hadicu vedúcu z banky na vonkajšiu stranu okna, za ktorou by fúkal ventilátor.

Aký typ motora používa váš skriňový ventilátor?

na začiatok budem robiť syntézu s použitím 10 g p2np. koľko hdydrogénu sa podľa vášho odhadu vyprodukuje pri syntéze tejto veľkosti?
 
Top