Syntéza P2P z kyseliny glycidovej BMK (sodná soľ) - upravená verzia

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Na všetko odpoviem v jednom príspevku.
Kyseliny sa používajú veľa pre zotrvačnosť teploty pri pridaní vodného roztoku glycidátu po kvapkách, reakcia prebehla okamžite a voľný ketón sa okamžite vydestiloval parou. To znamená, že počiatočná teplota reakcie je približne 110 stupňov, keď sa vodný roztok glycidátu pridá po kvapkách, klesne na 108 stupňov.
Aj prebytok kyseliny spôsobuje, že zmes je homogénna; v takejto zmesi dochádza k okamžitej hydrolýze.
Kyselinu možno optimalizovať na základe toho, že potrebujeme rozpustiť fosforečnany sodné, aby bola zmes homogénna a dostatočne tepelne odolná.
Na destiláciu p2p vodnou parou je potrebných 12 ml vody na gram glycidátu, z môjho výskumu vyplynulo, že na destiláciu 1 ml p2p je potrebných 10 - 11 ml vody, to znamená, že som poskytol určitú rezervu na úplnú izoláciu ketónu z reakčnej hmoty.

Na túto hydrolýzu je lepšie použiť glycidát ako sodnú soľ, v takom prípade sa môže použiť oveľa menej kyseliny a tiež sa nespotrebuje kyselina na tvorbu fosforečnanu sodného.

Táto technika poskytuje maximálny výťažok a navyše všetok ketón sa destiluje parou a môže sa použiť bez čistenia.
Nastavte kvapkanie takou rýchlosťou, aby teplota zmesi neklesla pod 105 stupňov, to znamená, že všetko ide takmer automaticky, čím viac kyseliny a čím silnejší ohrev, tým vyššia rýchlosť kvapkania. Mám techniku na škálovanie, ale je čisto komerčná (konverzia od 5 do 500 kg glycidátu na reakciu), takže nebude zverejnená.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, pane.
O chémii neviem nič.
Mám otázku. Destilujte ihneď po pridaní. Bola dehydroxylácia ukončená v takom krátkom čase?
Keď používam kyselinu fosforečnú na reflux 5449, po pridaní kyseliny fosforečnej do roztoku 5449 sa okamžite oddelí na olejovú vrstvu. Ale nebol dokončený a potreboval pretaviť viac ako 4 hodiny.
Je konečný výrobok pri použití vášho prístupu P2P?
Aká je miera zisku pri tomto P2P na premenu borohydridu sodného na metamfetamín?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mám destiláciu vodnou parou P2P z vriacej zmesi kyseliny glycidovej \ fosforečnej \ vody alebo mikrovlnným ožarovaním, kým sa nezastaví vylučovanie oxidu uhličitého, a potom destiláciu parou. Ak máte separáciu, potom môžete použiť viac kyseliny/vody, ja som to mal kvôli strate fosforečnanov sodných, ale zvyčajne som pracoval s voľným glycidátom. Aminova úroda je 70+ percent teórie (môže byť vyššia, ak dodržíte podmienky a získate maximálny výstup medziproduktu Imin), s regeneračnou amináciou v borhydride sodnom, z p2P.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na to, čo ste uviedli o používaní glycidylovej soli namiesto sodnej soli. Ako sa dá rozlíšiť medzi týmito dvoma soľami? Je CAS rovnaká?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Metóda uvedená v tejto hrozbe (palec hore @Heisenblack a @w2x3f5) bola testovaná v strednom rozsahu s 500 g prášku BMK (sodná soľ) CAS 5449-12-7).
Jediným rozdielom oproti opísanej metóde bolo použitie skleneného reaktora s plášťom.

Do reaktora sa pridalo 1000 ml 85 % kyseliny fosforečnej (čistoty p.a.), zahrialo sa a miešalo. Medzitým sa 500 g prášku BMK rozpustilo v 6 litroch vriacej/veľmi horúcej H2Od.

Keď kyselina fosforečná dosiahla 110 C, roztok prášku BMK sa pomaly pridával cez kvapkací lievik za stáleho tlaku. Teplota sa udržiavala v úzkom rozmedzí 108 C až 112 C, a to reguláciou rýchlosti kvapkania roztoku prášku BMK. Tento proces pridávania trval približne 5 hodín.

Po zachytení približne 3200 ml destilátu sa produkt extrahoval 2x500 ml DCM. Spojené extrakty sa vysušili nad síranom sodným a rozpúšťadlo sa odstránilo rotovapom.

Zatiaľ je to dobré. Ale výťažok 168 ml bol dosť neuspokojivý. Čo sa pokazilo? Momentálne netuším, čím to je alebo čo zmeniť v postupe.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ahoj, bratia.
Reakčný čas v tomto smere je príliš krátky. Získava sa produkt p2p? A čo výhody premeny na metyl?
Plánujem začať tento experiment, ale celkom to nechápem!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nebudem pridávať vodnú paru, bude sa riešiť vo vriacej vode ako pôvodný postup a bude sa pridávať po častiach do rotavapu v nízkom vákuu, čím sa zabráni okamžitému odparovaniu vody počas pridávania, po pridaní opäť zapnite normálne vákuum.
Proces, ktorý popisujete, je štandardná destilácia parou pre amfetamínovú freebázu ;-)
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Po pridaní kyseliny je pH menšie ako 3 a farba RM sa zmení na zelenú. Veľmi zvláštne, zaujímalo by ma, či som to urobil správne?
oxne70mbtv-jpg.25161
 

Attachments

  • oXne70MBTv.jpg
    oXne70MBTv.jpg
    4.5 MB · Views: 292

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
môžete k tomu vytvoriť video, pane
 

dipndive

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Som iba začiatočník, ale postupoval som podľa pokynov a získal som p2p olej. je možné škálovanie? Napríklad 250 g bude bmk/fosforečná/voda x5?
Bmk 250g/fosforečná 500ml/voda 3L? žiadna zmena na DCM? vďaka všetkým
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
aj soli na dne banky nepomáhajú pri nárazoch, ktoré zažívate, je potrebné ich odstrániť pred pridaním varných kameňov
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, pane.
O chémii neviem nič.
Mám otázku. Destilujte ihneď po pridaní. Bola dehydroxylácia ukončená v takom krátkom čase?
Keď používam kyselinu fosforečnú na reflux 5449, po pridaní kyseliny fosforečnej do roztoku 5449 sa okamžite oddelí na olejovú vrstvu. Ale nebol dokončený a potreboval pretaviť viac ako 4 hodiny.
Je konečný výrobok pri použití vášho prístupu P2P?
Aká je miera zisku pri tomto P2P na premenu borohydridu sodného na metamfetamín?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je sodná soľ BMK glycidová kyselina?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je BMK glycínová sodná soľ kyseliny glycidovej
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Dobrý deň, páni, je tu niekto, kto mi môže pomôcť s podobnou metódou, ktorú môžeme škálovať.

BMK kyselina glycidová na P2P

Existuje metóda, ktorou môžeme urobiť niekoľko kilogramov za 5 až 10 hodín

Pomoc by som veľmi ocenil!

Vopred ďakujem!
S pozdravom
 
Top