Syntéza efedrínu z propiofenónu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj G.patton, môžem pri tejto reakcii použiť jód ako náhradu halogénu? A A HBr/peroxid vodíka možno použiť namiesto brómu?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ospravedlňujeme sa, ak sa táto správa opakuje. Čo je v tomto postupe reverzná chladnička? Nikdy som o tom nepočul
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Domnievam sa, že niečo sa v preklade stratilo! Skúste nahradiť slová "reverzná chladnička" slovami "tlakovo vyrovnávajúci aditívny lievik" a uvidíte, čo si potom myslíte :);):cool:! Je tam niekoľko ďalších miest, na ktorých ešte pracujem!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
V tejto metóde sa vyskytujú nepresnosti.
Pripravujeme video na túto tému, očakávajte ho čoskoro.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ako výhodné je však vyrábať efedrín touto metódou? Môžeme sa pri výrobe úplne spoľahnúť na túto metódu?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zdravím všetkých. Môže niekto poskytnúť odkaz na výrobu efedrínu, pseudoefedrínu z d-l alanánu, metylanánu, včera to niekto zverejnil, ale nemôžem to nájsť, prosím o pomoc.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Strýko Fester má vo svojom diele The Secrets of Methamphetamine Manufacture (Tajomstvá výroby metamfetamínu) 8. vydanie kapitolu s názvom "Varenie vlastného efedrínu". Na túto metódu som bol zvedavý už nejaký čas. Mohlo by to priniesť revolúciu v tajnej chémii, ak je to také jednoduché, ako to znie. Nemôžem sa dočkať, až uvidím video krok za krokom.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Po vyčerpaní svojich zdrojov v snahe získať pseudoprípravky som pri prezeraní Festersovej knihy narazil presne na túto metódu a opäť som nadobudol veľkú nádej. Podľa toho, čo som pochopil, ide o viac-menej rovnocenný postup ako varenie vlastného alkoholu od nuly. Prevarenie vody, pridanie cukru (alebo melasy) a kvasiniek - tajnou zložkou je tentoraz benzaldehyd, ktorý sa nachádza v oleji z horkých mandlí v trochu vyšších koncentráciách, (v závislosti od značky), ako som pochopil. Viac alebo menej 90 % čistoty? Nájdete ho v obchode s potravinami atď. v sekcii korenie/ochucovadlá. Na malej fľaštičke mandľového oleja bude doslova napísané "obsahuje: benzaldehyd". Neviem, či je potrebné mandľový olej pred pridaním do "kvasinkovej kaše" rafinovať, ak je daná jeho čistota - nevidím, že by nečistoty mohli potenciálne zasahovať do procesu kvasenia. Vie to niekto? Fermentoval už niekto benzaldehyd a dostal sa týmito prostriedkami k efedrínu? Dajte mi prosím vedieť.

Hneď ako na to prídem, ak niečo zistím, podelím sa o dobré správy. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemyslím si, že BAE je 90 % benzaldehyd. Myslím, že je to 90 % etanolu. Určite by bolo potrebné ho destilovať a stratili by ste zadok na cene. Existujú lacnejšie veci, z ktorých sa dá získať benzaldehyd. Som si istý, že extrakt z maslových mandlí by nemohol nahradiť benzaldehyd bez čistenia a koncentrácie. Dôkladne som to preskúmal a rozhodol som sa, že to pre mňa nie je dobrá voľba. Z 55galónového suda sa dajú vyrobiť 20 g L-pacu každé 4 dni. Je veľa práce získať týchto 20 g z viac ako 50 galónov kalu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Teda, nech sa lepšie pozriem, viac-menej vychádzam z Festerovho SOMM#8. Pravdepodobne máš pravdu, ak to niekedy fungovalo, bolo to pravdepodobne pred 20 rokmi, po nejakom spracovaní. Vyznieva to, akoby to bola odpoveď na všetky naše modlitby, ak je efedra zakázaná a nie sú iné možnosti. Rovnakú skepsu by som mal uplatniť aj voči niektorým z týchto vecí - napríklad voči tomu, že by sa dalo v krajnej núdzi niečo robiť s Levom z inhalátorov. Už by som mal lepšie vedieť, že keby to bolo také jednoduché, robili by to viacerí, ak nie všetci, a bolo by to HOTOVO. Učím sa dosť, aj keď dávam do nohy, aby som na tieto veci prišiel... ťažkou cestou.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Funguje to, čo bolo urobené a urobené a urobené. Celé " extrahovanie 20 gramov L-pacu z 50 galónov kvapaliny" som videl masívne tajné odstredivky, namiesto 15 ml odstrediviek 5 galónové vedrá s vekom. Alebo kontinuálny proces slinger. Tie sa dajú kúpiť za 10-tisíc dolárov, takže teraz uvažujete o 3-fázovom 2hp motore, zváranom karuseli a minimálne pivnici alebo garáži. Nemôžete len tak zrážať 50 galónov rozpúšťadla, pretože základňa bude pri takomto množstve stáť veľa. Google scholar vám ukáže 100 zápisov o tom. Myslím, že fenylacetát by som mohol vyrobiť lacnejšie. Raz som čítal reakciu na Science madness. Ten chlapík potreboval bezvodý etanol. Rozbil etylacetát, aby ho získal, a ja som si myslel, že je to šialené, keď si ho môžete vydestilovať sami, ale viete, bezvodý etanol mal za menej ako 1 hodinu a etylacetát stojí 25 dolárov za liter, takže ak potrebujete len 150 ml. To. Vyzerá to tak. Veľa. atraktívnejšie
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Na YT je video NileRed, v ktorom získava z ebay relatívne čistú vzorku "esenciálneho mandľového oleja" alebo niečoho podobného a hovorí, že je dostatočne čistá na to, aby sa dala použiť -tak ako je- v reakciách, ale aj tak ju pokračuje v čistení. Fester hovorí, že na odstránenie HCN treba na niekoľko minút pustiť vákuum. Spomína sa, že BAE/benzaldehyd je v USA kontrolovaná látka, čo je smiešne, pretože včera som na trhu doslova chytil malú fľaštičku BAE, v ktorej je ako jediná zložka uvedený: benzaldehyd. Uvedomujem si, že na papieri to znie lepšie.

Je mi ľúto, priateľu Fritovi, ale nie som schopný pochopiť zmysel toho, čo hovoríš. To, čo si videl a rozhodol sa, že bolo alebo nebolo praktické pre teba alebo kohokoľvek iného, nemusí nevyhnutne platiť pre všetkých. Snažím sa rozbehnúť výrobu, brat, ak vieš, čo mám na mysli, a to, čo ma zatiaľ brzdí, je nedostatok istej ingrediencie. Zatiaľ mám Ma Huanga ako poslednú možnosť , ale ani sa nesnažím ísť touto cestou, ak nemusím. Mojou hlavnou prioritou v tejto chvíli a do budúcnosti je nepútanie pozornosti a nezanechávanie akýchkoľvek stôp.

Ak by chcel človek zintenzívniť výrobu, Fester hovorí, že je to životaschopná alternatíva od nákupu piluliek alebo extrakcie rastlín. Ak by niekto chcel začať s 5gal vedrom alebo dvoma na kvasenie benzaldhydu, kontiuálne nie je potrebné žiadne zariadenie, o ktorom hovoríte, a náklady na melasu/cukor/kvasnice/BAE nie sú pre mňa relevantné. Aj keď destilačný/refluxný prístroj atď. by bol pekný a užitočný, zatiaľ tam nie som.

Extrakcia L-PAC je pomerne jednoduchá (podľa tohto prehľadu v somm). Prefiltrujte rmut a použite toluénový alebo éterový výplach na jeho vytiahnutie a odparenie. Snažím sa tento proces dotiahnuť až do efedrínu, a tak ďalším krokom je použitie metylamínu na redukciu. Ak sa to už robilo a robí, tak o tom nikto veľmi nehovorí a zdá sa, že ani veľa nevie, čo som schopný nájsť. Odpusťte mi, že napriek všetkému ohýbaniu a pouličnému úspechu hľadám podrobnosti a beriem všetko s rezervou. Ako som povedal, v každom prípade sa v procese triedenia všetkého veľa učím. Ďakujem vám za váš čas a príspevky. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Je to norefedrín, skúsil som to dostal som biely prášok horký ako efedrín a reaguje ako efedrín, ale je to norefedrín a nemôže sa použiť na výrobu metamfetamínu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nikto z administratívy ani nikto iný nereagoval na moje upozornenie, že obrázky chemikálií na konci nepredstavujú efedrín ani efedrín alebo pseudoefedrín. Zaujalo ma aj to, akým mechanizmom sa táto chirálna molekula zmenila na nejakú inú so špecifickým stereo usporiadaním 2 chirálnych uhlíkov. Zvyčajne to vyžaduje chirálny reaktant alebo vzniká racemický produkt. Prosím, musím poznať toto čarodejníctvo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tu je to, čo som vymyslel, zložky extraktu z maslových mandlí, voda, alkohol (36 %) a olej z horkých mandlí.
Štátny a federálny zákon hovorí, že mandľový extrakt musí obsahovať najmenej 1 % oleja z horkých mandlí. Takže voda, viac ako 36 %, keďže je uvedená na prvom mieste, 36 % etanol, to je najmenej 73 %.
 
Top