Najjednoduchší recept na kryštál mefedrónu

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Je možné túto metódu prispôsobiť pre 3-cmc, prostredníctvom zmeny 2b4m na 2b3c?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U môžete marę crystal when u have freebase a tento proces je 1 deň
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
pre lásku božiu, prečo by ste do prdele chceli vyrábať tieto sračky, pretože sakra dobre viem, že to nerobíte pre seba.

prestaňte otravovať ľudí a vyrobte dobrú látku, napríklad 4 mmc alebo 3 mmc, do čerta, vyrobte dokonca 2 mmc, ale nechajte tie chlórované mačky na pokoji.

Sľubujem vám, že ľudia budú 1000x spokojnejší a budú sa vracať po ďalšie 4mmc
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Chlórované katinóny nie je to isté ako chlórované amfetamíny. Welbutrin je 3 chlórovaný katinón to a ľudia ho konzumujú v množstve 200-300 mg denne po celé roky.
Všetky špekulácie o toxicite 3-cmc vychádzajú z neurotoxicity 4-chlóramfetamínu. Ale 4-CA spôsobuje serotonínovú neurotoxicitu, pretože je silným uvoľňovačom serotonínu lika MDMA a mechanizmus neurotoxicity je rovnaký, ale silnejší.
MDMA zvyšuje serotonín o 900 %
4-CA 1100 %.
A obidve trvajú 4 až 5 hodín
3-CMC zvyšuje serotonín o 300 % počas 30-45 minút.
Nejaké ďalšie hlúpe otázky?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
áno, hovoríte kopu hlúpostí, pretože som nepovedal nič o neurotoxicite, nieto ešte o toxicite serotonínu.

Neviem, odkiaľ to máš, tiež som nič nepovedal o chlórovaných amfetamínoch, čudné.

Ani som nič nepovedal o nejakej toxicite, len ste rovno urobili závery.

Wellbutrin existuje už dlho a je dobre preskúmaný, inak by to nebol liek.

Wellbutrin tiež nie je cytotoxický, zatiaľ čo 3cmc je, priamo jed. sračka vám urobí diery v nose (viem, že to nie je o cytotoxicite, ale aj tak), a o tej neurotoxicite.

aj keď to ešte nie je dokázané, verím, že to musí byť pravda, jedna noc s 3cmc mi zhorší HPPD o kurva tonu a zanechá mi zhoršené videnie na viac ako týždeň, zatiaľ čo 2-dňový flám na 4mmc, ktorý uvoľňuje viac serotonínu ako MDMA, mi zhorší videnie na 2 dni a je menej škodlivý ako 3cmc.

tiež musí byť toxický pre dopamín, pretože jeho účinky pripomínajú skoré príznaky parkinsonizmu, trasúce sa končatiny alebo tras, chvejúci sa dych, tichá reč, zhoršená pamäť, zhoršená chôdza a koordinácia, strnulá tvár bez emócií, zhrbenie... a trvá to niekoľko dní po užití.

štúdie o neurotoxicite 3cmc ešte ani neboli vykonané, takže to nie je 100 % nepravda. táto analógia s chlórovanými amfetamínmi nič nedokazuje ani nevyvracia.

mám hlúpu otázku, vyvrátite skutočnosť, že 3cmc je KAUSTICKÝ/TOXICKÝ, NIE NEUROTOXICKÝ?

naučte sa čítať alebo neskáčte hneď k záverom.

pod pojmom "jedovatý" som myslel to, že je mimoriadne škodlivý a toxický pre orgány a bunky
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Má niekto z tejto syntézy vyšší výťažok ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Mne 70 %
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Chcete povedať, že podľa tohto príspevku úplne mohol dosiahnuť taký vysoký výťažok alebo existuje nejaký trik ? Len mám stále trochu nejasnosti ohľadom NMP, po metylácii to mám hneď okysliť alebo je pridanie NMP nevyhnutnou súčasťou ? Ak je to potrebné, čo to potom urobí so syntézou? Som na to zvedavý.
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Vyrobené a u uvidíte jednoduché
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Tento recept je možné prispôsobiť pre metkatinón/etkatinón?
Len s nahradením 2b4m za 2b-propiofenón a metylamínu za etylamín v prípade etylkatinónu?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ak použijete 2b4m a etyloamín, dostanete 4mec
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Len raz som si to urobil, sám som si vyrobil roztok metylénu, použil som na to studenú destilovanú vodu, potom som ho pridal do 2b4mp s benzénom, nejako už vidím oddelenie vrstiev, vie mi niekto pomôcť ? Pretože v ďalšom kroku to premyjem vodou, nakoniec je výsledok taký malý, obávam sa, že produkt zostal vo vodnej vrstve namiesto vrchnej organickej vrstvy
 
  • Like
Reactions: $!$

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Ak je to naozaj metylén a nie je to preklep, potom z neho nikdy nedostanete produkt; do roztoku musíte pridať metylamín a až po skončení reakcie sa meph rozpustí do benzénu, 2B4M je polárny, takže sa rozpúšťa vo vode, tam prebieha reakcia
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ospravedlňujem sa, je to chyba typu, to, čo mám, je cas 593-51-1; po prečítaní vášho názoru, môžem v podstate použiť len vodu na rozpustenie cas 1451-82-7, potom pridať NaOH do vody, najprv to zmiešať, potom pomaly pridať MA.HCI do RM a miešať, celý proces by mal byť pod 30 stupňov Celzia a uzavretý. Po tom všetkom som nakoniec pridal benzén na extrakciu a okyslil benzénovú vrstvu. Bolo by to rovnaké, alebo máte nejakú radu k tomuto nápadu ? Keďže som mal naposledy len niekoľko gramov produktu z benzénovej vrstvy, som pevne presvedčený, že väčšina nezreagovaného Cas 1451 zostala vo vodnej vrstve, zúfalo neviem, ako to včera napraviť.
 
  • Like
Reactions: $!$

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Keďže mám podmienku, že tentoraz nemám žiadne laboratórne vybavenie, mám len plastovú škatuľu, vedro, pohár a chladničku, takže proces výroby MA.solution 40% z MA.HCI je pre mňa veľmi ťažko realizovateľný, dúfam, že mi niekto odborne poradí.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Mám niekoľko otázok, na ktoré dúfam, že mi niekto odpovie.

1. Rozpúšťadlo
Benzén sa v EÚ ťažko získava a po diskusii o tejto syntéze som sa rozhodol použiť namiesto neho DCM. V pôvodnom recepte sa používa 200 ml benzénu, ale zdá sa, že keď sa použije DCM, 500 ml je populárne množstvo na rovnaké množstvo 2b4mp. Ako ovplyvňuje proces rozdielne množstvo rozpúšťadla? Okrem lepšej tepelnej stability počas aminácie (viac rozpúšťadla = väčší objem RM = nezahrieva sa toľko v porovnaní s menším objemom RM), má použitie väčšieho množstva rozpúšťadla nejaké iné výhody? A dá sa 500 ml DCM znížiť povedzme na polovicu, t. j. 250 ml? (Som si vedomý nízkeho bodu varu DCM a nutnosti udržiavať RM pod 40 °C.)

2. Metylamín (MA)
Hydrochlorid MA (MA.HCl) sa zdá byť populárnou alternatívou k vodnému MA (jednoduchšia preprava, skladovanie, stabilita). Môžete jednoducho pridať bázu do RM spolu s 2b4mp a rozpúšťadlom a potom pridať MA.HCl priamo do RM? Ako bázu mi odporúčajú použiť trietylamín, fungoval by rovnako dobre aj NaOH?

3. Okyslenie
V tomto recepte sa uvádza, že treba vytvoriť zmes HCl v acetóne a túto zmes pridávať do RM po malých dávkach. V iných návodoch sa najprv pridáva acetón a potom sa po kvapkách pridáva HCl. Ktorý spôsob je lepší a prečo?

4. Filtrácia
Keďže ide o najjednoduchší recept, vákuová filtrácia pomocou Schottovho/Buchnerovho lievika nie je k dispozícii. Môžem namiesto toho použiť kávové filtre a gravitačnú filtráciu?

5. Acetón
Môj acetón je deklarovaný ako >99,6 % čistý, obsah vody výrobca neuvádza. Považuje sa môj acetón za suchý na toto použitie?

6. Osobné ochranné prostriedky
Je potrebná plynová maska, alebo sa dá s ňou krídliť pri dobrom vetraní alebo prácou na čerstvom vzduchu?

7. Nakladanie s odpadom
Vidím tri druhy odpadu:
  1. vodná frakcia vyradená počas preplachovania voľnou bázou v kroku 2. Mala by to byť len voda s trochou brómu, je bezpečné ju zlikvidovať v obytnej lokalite?
  2. rozpúšťadlá (DCM a acetón) oddelené počas filtrácie v kroku 4 a acetón použitý na pranie. Ako to bezpečne a zodpovedne zlikvidovať a zároveň sa vyhnúť zbežnej kontrole zo strany spoločnosti na úpravu vody?
  3. použitý indikátorový papier, použitý filtračný papier a podobný odpadový materiál. Predpokladám, že sa to dá zabaliť, zapečatiť a zlikvidovať spolu s domovým odpadom, mám pravdu?
Ďakujem za každú radu, ktorú mi môžete poskytnúť. Bude to moja prvá syntéza, takže sa snažím myslieť na všetko dopredu a možno nad niektorými vecami premýšľam. Prosím, povedzte mi, či je to aj váš prípad.
 
  • Like
Reactions: $!$
Top