🔍 Najbolj iskani!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ne njegov nikoli ni priporočljiv, to je rdeča zastava za resno poslovno osebo. Vedno se izognite vsakemu najmanjšemu vidnemu tveganju - ni vredno.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Imam dobavitelje za skoraj vse reagente. vendar je nekaj težav,
1- ker so vsi srednje veliki ali mali proizvajalci, ne prodajajo prek spleta na mednarodni ravni, na nacionalni ali državni ravni pa zagotavljajo storitve dostave.
2- vsak proizvajalec ima majhen katalog, zato morate naročati pri več prodajalcih.

Rešitve:-
1- proizvajalci na srednji ravni vsebujejo vse farmacevtske reagente in dobavljajo na mednarodni ravni, če se prav spomnim, imajo vsi uvozno-izvozno licenco.
2- ker so te kemikalije (omejene v večini držav) tu zakonite in jih je mogoče izvoziti kot nekaj drugega brez težav s carino na obeh straneh.
3 - so poceni in po kakovosti in ceni skoraj enaki kitajskim.

še vedno bi imel raje kitajske proizvajalce kot moje za mednarodno raven, saj so kitajski začinjeni.

če želite, bom z veseljem objavil njihova imena, naslove, kontakte in izdelke, ki jih imajo. (obstaja več dobaviteljev za isti izdelek z različnimi cenami).

V preteklosti sem že kupil od nekaj od njih in jim lahko zaupam.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali poznate
w katerega od teh majhnih krajev, ki prodajajo GBL in ga pošiljajo v ZDA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je na Kitajskem popolnoma zakonit (zakonitost je lahko povezana s široko paleto industrijskih uporab), kitajski prodajalci imajo veliko tega blaga in nizke cene, kitajskega dobavitelja morate prikriti in v svoji kuhinji narediti preprosto pripravo, da dobite GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vsekakor rdeča zastavica! Tu je veliko boljših možnosti, zato na srečo ni potrebno
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
S temi kemikalijami nimam izkušenj, saj so daleč od sinteze, o kateri se učim, vendar se na splošno odločam le za poslovne odnose, pri katerih je komunikacija na dobrem mestu, preden je bil posel opravljen.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali je bilo v naši komunikaciji kaj slabega? Ne razumem, kaj ste s tem mislili, gospod?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ah, vi morate biti človek na konstantni ravni. Če boste prebrali te, boste videli, da je bil zelo nesramen in odklonilen, in vse, kar sem storil, je bilo, da sem mu povedal, zakaj mislim, da je to slaba odločitev, da je v poslu, v katerem je, da je vsaj civilno, je treba mislim, da ne bi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kakšna je cena v Evropi za 1 funt in 1 kilogram Vidim številke, ki ne morejo biti pravilne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Zdi se, da so cene Tine v Evropi veliko višje kot pri nas. Z njim sem imel dobro izkušnjo, dokler ni ugotovil, da ne grem na zgodbo o tem, da sta GBL in BDO popolnoma ista stvar. BDO pošilja v ZDA celo v enakih vrstah zabojnikov. Če ne bi imel GBL, bi mu ga lahko dostavil in dal mu bom 150 % vsega, kar bo zaslužil na svojem BDO. Preprosto mislim, da me ne razume, da je to zanj molzna krava. Če dobi 10 za liter, je to zanj. Mislim, kaj naredi, da ne bo naredil lahkega dela svojega dela za moje stvari, dovolj, da bi zavrnil 20000 dolarjev na mesec, to je samo nuts.if bi ga lahko govoril v to, da ti dam 5 dolarjev na liter, ki je 10 tisoč na mesec, ko smo spet do hitrosti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Človek, res ne razumem, o čem govoriš.

O kom konkretno govoriš?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Prosil sem vas, da se pogovorite s svojim prijateljem na kemijskem mestu, v bistvu sem vam ponudil 20000 dolarjev na mesec, vi pa deset na mesec, če ga lahko prepričate, da to stori, lahko vam tudi povem, kako narediti tee
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Želite kupiti ali prodati predhodne sestavine?

Kot sem ugotovil, gre za GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Seveda je sir GBL središče celotnega gibanja rave. Fantje morate res sovražiti GBL s takšnim denarjem, o katerem govorimo tukaj. Njegova situacija je popolnoma idealna, saj že pošilja BDO. Ali mi lahko poveste, ali je v Severni Ameriki kaj, kar imate težave dobiti v Evropi, kar bi vašega prijatelja spodbudilo, da bi sprejel ves ta denar, ki mu ga skušam dati? Lahko ti priskrbim DMT. Prav tako sem potreboval 2 leti, vendar sem izpopolnil, kako kaditi meth iz vape brez notranjega čiščenja in kopičenja. Pripravljen bi bil deliti to informacijo za GBL, kot je vaš prijatelj.
 
Top