4-MMC in kaj dejansko dobite.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Z @Gordonom Ramsayjem in @Heinekenom sem se pogovarjal o 4-MMC in prišla je na vrsto tema o testiranju in kakovosti, zato sem želel začeti to nit, da bi zajel nekaj od tega, kar sem ugotovil.

Če pogledamo ogromne razlike v kakovosti, videzu, teksturi in suhosti, ki jih najdemo pri številnih prodajalcih, ki prodajajo to snov, ni čudno, da ljudje težko razumejo, v kaj se spuščajo.

Prav tako je zelo malo dejanskih medicinskih raziskav na tem področju (in 3-MMC), zato so odmerjanje, L50 in številni drugi pomembni dejavniki večinoma neznani.

Oglejte si nekaj statističnih podatkov o preskusih:
CLEARNET LINK

Ime vzorcaSnovRazmerje/količineDatumLokacija
Aktivna vsebina
Prah
Prodaja se kot: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
junij 30, 2023
(testirano: 15. junij 2023)
Dunaj, Avstrija
Prah
Prodaja se kot: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
junij 30, 2023
(testirano: 01. junij 2023)
Dunaj, Avstrija
Prah
Prodaja se kot: Mefedron / 4-MMC
  • 4-metilmetkatinon
  • Metamfetamin
  • Neidentificiran
junij 15, 2023
(Testirano: 1. aprila 2023)
Dunaj, Avstrija
Beli prah
Koda: 384JGS
Prodaja se kot: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
junij 09, 2023Spletna stran
Tan v prahu
Koda: 10241
Prodaja se kot: 4-MMC
  • Klorometkatinon
  • 1
maj 30, 2023Spletna stran
Donkey Kong
DK
Prodaja se kot: MDMA / ekstazi
  • MDMA
  • 4-metilmetkatinon
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
19. maj 2023
(Testirano: 21. februar 2023)
Zürich, Švica
Beli prah
Oznaka: Zurich, Zurich, Zurich, Zurich, Zurich: JB3MMC
Prodaja se kot: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
17. maj 2023Na spletu, Kanada
Izrazito bel prah
Koda: 86JLS
Prodaja se kot: 4-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
april 28 2023Na spletu, Nizozemska
Izrazito bel prah
Code: X3s01
Prodaja se kot: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
april 11, 2023Na spletu, Nizozemska
Beli prah
koda: IHN18
Prodaja se kot: 4-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
Mar 10, 2023Spletna stran
Prašek
Prodaja se kot: 4-MMC / mefedron
  • Dipentilon
Feb 28 2023
(testirano: 01. februar 2023)
Dunaj, Avstrija
Prah
Prodaja se kot: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
januar 30, 2023
(testirano: 10. januar 2023)
Dunaj, Avstrija
Bel kristalni prah
Koda: gnos1
Prodaja se kot: 4-MMC / mefedron
  • N-cikloheksil metilon
  • 1
Dec 23, 2022Spletna stran

Pravkar sem zbral 2023 vnosov, ki vsebujejo 4-MMC.

Kot je razvidno zgoraj, se tudi pri pošiljanju stvari v testiranje za tako majhen vzorec pojavijo ogromna odstopanja, pri čemer premalo vzorcev dejansko vsebuje to, kar trdijo, da vsebujejo.

Pri domačem testiranju z reagenti je treba najti zanesljiv način za izolacijo te spojine, saj tako ona kot številne različice predstavljajo potencialno tveganje, zlasti če se mešajo z MDMA, amfetaminom in metamfetaminom.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To je ravno takšen primer!

Ko zdaj objavljam te slike, ne nameravam nikogar imenovati ali slabo govoriti o drugih prodajalcih. Toda ob deljenju teh slik glavnih prodajalcev arhetipa lahko rečem, da dobesedno nihče od teh prodajalcev ne čisti svojega izdelka na pravilen način ali pa tega izdelka ne oglašuje na pravilen način.

To, kar se danes prodaja, če je "čisti" mefedron, je v bistvu neočiščen mefedron v prahu ali kristalih, ki vsebuje nečistoče ali topilo.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


Žalostno je videti, da je mefedron lahko čudovit izdelek, če je narejen pravilno. Za primerjavo bo slika čistega praška mefedrona v primerjavi s čistimi kristali koristna za boljše razumevanje grozljivih razmer na trgu. :(

S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Spet, kot se je zgodilo z amfetaminsko pasto, imamo na trgu razmere, v katerih prodajalcem ni mar za kakovost izdelka, potrošniki pa to sprejemajo, ker ne vedo bolje.

Slike, kot sem jih objavil zgoraj, ne pomenijo le slabe kakovosti izdelka, ampak tudi škodo za zdravje in še hujše stvari. takšne stvari bi morale biti v temnem spletu prepovedane.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ti kristali so čudoviti!
Kot kristali 3-MMC - so preprosto lepi, vedno jih je škoda zdrobiti, haha.

Ampak ja, to veliko pove o splošni kakovosti, ki jo najdemo v naravi.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Menim, da se pri 4MMC zlahka ujamemo v past dela z enostavno dostopnimi potmi, ki nekako proizvedejo ciljni izdelek na sprejemljiv način. Z malo čiščenja med sintezo, zlasti puderjev, bi se rezultat precej izboljšal. Po slikah sodeč menim, da si nobeden od teh prodajalcev ne vzame časa za čiščenje izdelka ali izvedbo dolgega in čistega postopka kristalizacije. Želijo samo hitro prodati.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Prodaja je hitra... To me moti.
Nekdo v drugi skupini je nekega dne od uglednega prodajalca prejel MOKRE LSD BLATNIKE.
Verjetno je šlo za etilni alkohol, a vseeno, kako lahko stranki pošlješ bloter, ki je še vedno poln alkohola, LSD se ne bo popolnoma usedel, stranka nima pojma, kaj je prejela, vsi izgubijo.

Večina lekarnarjev, ki jih poznam, ne želi prodajati podstandardnih izdelkov, zato postanejo prodajalci/posredniki, ki raztegujejo izdelek ... vzdih.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ja, imaš prav, to je grozno slišati o LSD-ju.

Pri delu s kemičnimi zdravili je tako pomembno, da se prodajajo le čiste snovi v dobri kakovosti.
Posledice so lahko grozljive, če tega ne storite

Veliko prodajalcev je danes tudi samih proizvajalcev, saj znanje za izdelavo drog ni nekaj, kar bi bilo dostopno ali razumljivo samo kemikom.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Fiziki prav tako razumejo procese, vendar je treba strokovno znanje predelati😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zdi se mi, kot da te samo spremljam, saj se vsakič, ko iščem informacije, znajdem na eni od tvojih objav 🤔

Da! Te slike so točno to, kar sem iskal. Že nekaj časa si želim poskusiti mefedron. Najprej sem ga nameraval narediti, vendar sem sklenil, da se ne želim ukvarjati z bromom v domači kuhinji. Zato sem se odločil za nakup. Prvi nakup je bil 2g od enega od prodajalcev tukaj. Karkoli sem dobil, ni naredilo ničesar. Prejel sem celotno količino 2 g in me ni niti bolela glava.

Prej sem gledal na Archetyp, tako da sem že videl te slike. Šel sem skozi kup seznamov, prisegam, da je eden od njih samo izgledal kot p2p.

Zdaj vsaj vem, da moram iskati kristale, podobne snežinkam, zato hvala.

Poleg tega se zdi, da so vsi prodajalci v EU. Zdi se, da je to izdelek, s katerim bi lahko nekdo v ZDA hitro obogatel. Še posebej, če bi naredili kakovosten izdelek, tako da bi ljudje vedeli, kakšen naj bi bil. Samo to bi izločilo še tako malo konkurence.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha, vesel sem, da vam lahko pomagam z objavami :D

. Mislim, da je vsakdo, ki lahko kakovostno izdela ta izdelek, pripravljen na uspešno poslovanje, saj je trg še vedno precej majhen, vendar hitro raste!
Trenutno je z visokokakovostnim izdelkom enostavno izstopati iz množice.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ne vsako telo je naredilo čisti cristal eno nekaj % ljudi, ki želijo narediti izdelek premium veliko laboratorijsko narejen umazan izdelek želijo prodati hitro in poceni....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ne vsako telo je naredilo čisti cristal eno nekaj % ljudi, ki želijo izdelan izdelek premium veliko laboratorijsko izdelan umazan izdelek želijo prodati hitro in poceni
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
sinteza 4mmc je zelo preprosta, vendar za večino proizvajalcev nerazumljiva. iz tega, kar lahko vidite, je velika težava čistost, pri čemer laboratorijem ni mar zanjo, temveč za količino ter najhitrejši in najcenejši način izvedbe. druga težava je kristalizacija, ki je prav tako zelo preprosta, vendar za večino laboratorijev v nl ali pl ali de to predstavlja veliko težavo. Kakovost = cena.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vidim, da se večina 4MMC prodaja za 5 tisočakov na kilogram, ne glede na dejansko kakovost, zato dvomim, da se trg trenutno trudi razlikovati.

Ko vidimo, kako izgledajo rezultati iz video vodnikov in kaj kdo drug ponuja, še nikoli nisem videl kristalov, ki bi se približali tistim slikam/videoposnetkom iz uprave BB, in žalostno je, da je ves izdelek, ki se prodaja, iz manjše kakovosti, kot je prikazano zgoraj.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Doslej sem videl le 3-MMC s tistimi lepimi kristali, podobnimi steklu...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Samo 1 video je dober, kjer ste naredili pravi čisti in dober 4mmc z benzenom, zakaj, ker ko vržete kislino, morate dobiti tekočino bele barve milf, potem ne dobite sranja v izdelku. samo pranje acetona ni dovolj, da bi oprali vse sranje v izdelku
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zaradi vseh različnih receptov, ki obstajajo, in ljudi, ki proizvajajo stvari na skrivaj in brez izobrazbe ali laboratorijske opreme, nekateri od teh fantov sploh ne vedo, da proizvajajo 3-mmc, ko poskušajo proizvesti 4-mmc. Količina informacij, ki so potrebne za stabilno karbonizacijo, usmerjanje pravega položaja in čisto substitucijo..... To je veliko. Težko je usmeriti ketone, saj so ketoni meta-usmerjevalci. Kolikor vem, ni načina, da bi dobili več kot 92-odstotno čistost katerega koli substituiranega aromatskega ketona. To pomeni, da je treba iz ledene gore vzeti vrečo ledu. Mislim, da so kationi prav takšni kot aldehidi, ki so problematični iz istega razloga. Kemija je obupna
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ta forum je neverjeten, l je dejansko opustil iskanje, vendar tu vidim upanje.
In ja, stvari v Darknetu v zadnjih dveh letih so bile vse sranje. Vemo.
 
Top