4MMC/MEC veliki kristali

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Ta kristal, kamor ste dali za 1 g 0,7 ml vode, je težko? kakšna temperatura je 8 ali - 8 in 12 ur
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
Da. optimalna temperatura je -8C. lahko pa ga pustite pri sobni temperaturi (+20C), vendar bo potem veliko mefedrona ostalo v tekoči fazi. če je temperatura nižja od -8C, se bo voda spremenila v led in kristalov ne bo mogoče ločiti od vode.
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
glavni pogoj za uspešno kristalizacijo po tej metodi je zagotovitev popolnega mirovanja in negibnosti raztopine. tudi če se samo dotaknete posode ali glasno tlesknete z rokami ob posodi, bo ves mefedron takoj kristaliziral kot plaz v fino fazo. in namesto kristalov boste dobili viskozno kašo
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

hvala za odgovore
torej 2b4m v dcm pri temperaturi 32-36C naenkrat dodate ves metilamin in ga nato na tej temperaturi hranite 4 ure?
ali metilamin počasi dodajate 2b4m v časovnem razponu 4 ur in prav tako ohranjate reakcijsko zmes pri 32-36C?
kateri način je pravilen?
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Koliko uporabljate dcm na 1 kg 2b4m ??
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
pravilneje je, da vlijemo celotno prostornino metilamina naenkrat, vendar je potem zelo težko vzdrževati želeno temperaturo. Jaz ravnam tako: najprej dodam 1/2 metilamina, po eni uri pa dodam še 1/2 metilamina in mešam še 3 ure. potrebno je učinkovito hlajenje, da se temperatura ne dvigne nad 36 °C, saj je reakcija eksotermna in poteka z velikim sproščanjem toplote.
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
razumeti morate, da je v naši državi (Rusiji - ja, v tistem istem bivališču zla, kjer vlada jebeni diktator, a živijo dobri ljudje))) 2b4m prepovedan. zato moram 2b4m izdelati z bromiranjem 4m. in dobim koncentracijo približno 2,5 litra DCM na 1 kg 2b4m. upoštevati je treba tudi to. razpoložljiva koncentracija metilamina - 38 % v vodni raztopini
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
I1 kg 2b4m
Koliko uporabljate metilamin za 1 kg 2b4m
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
In kakšen izkupiček imate iz tega prahu
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Sergej, hvala lepa za odgovor na moja vprašanja, ali reakcijsko posodo zaprete z zamaškom ali nanjo postavite kondenzator?
Ali je bolje preprečiti, da bi metilaminski plin popolnoma ušel, ali je bolje, da ga poskušate kondenzirati nazaj?
Če reakcijsko posodo zamašite, ali se pri tem ustvari tlak, ki ga je treba med reakcijo sprostiti?
In nazadnje, kakšen je vaš izplen iz 1 kg 2b4m? koliko prahu in koliko kristalov po kristalizaciji?
 

Sergey Kush

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
20
Reaction score
36
Points
13
Reakcijske posode ne zaprem, da ne bi ustvaril prekomernega tlaka. posoda je odprta do konca. Prav tako ne uporabljam kondenzatorja ali deflegmatorja. metilamin zapusti posodo, vendar le majhen del - to ni bistveno (za to uporabimo presežek metilamina). izkoristek z 1 kg 2b4m približno 670-690 g moke. v kristalih - 640-650 g
 

tetrazole

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni. Imate kakšno idejo, pod kakšnimi pogoji je mogoče dobiti takšne kristale 4 mmc?
 

Attachments

  • zjxkZfWiyN.jpg
    zjxkZfWiyN.jpg
    264.1 KB · Views: 224

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Privet! Lepo te je videti nazaj, Serega!
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ali poznate kakšen fin način za izdelavo 4metilpropiofenona? Ker ga je zdaj, kolikor veste, težko najti.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
izgleda kot jagodna granita :D
 

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Te fotografije je uporabnik z enakim vzdevkom, kot ga imate vi, pred več kot letom dni objavil na drugem forumu in tam trdil, da niso bile pridobljene iz metanola, temveč iz mešanice metanola in nefrasa. Čas kristalizacije takrat niste navedli 1 teden, ampak 9 ur. Ali ste ponaredek? Kolikor se spomnim, je imel Kush težave in na rusko govorečih forumih se ni pojavljal od poletja.
 
Top