aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Resnično si želim, da do tega ne bi prišlo, vendar sem izgubila potrpljenje.

v zadnjih nekaj mesecih sem posloval z aaronstevensom.
Pravzaprav je bil aaronstevens prvi spletni prodajalec, s katerim sem posloval.
in opravila sva že precej uspešnih poslov.
tudi ko se izdelki niso pojavili, je brez oklevanja ponovno poslal.

ampak..
pred nekaj tedni sem naročil 1 kg speed s pošiljko track&trace.
nisem prejel pošiljke track&trace in prikazala se je le polovica izdelka.
Pritožil sem se mu in dogovorila sva se za ponovno pošiljanje manjkajočih 500 g.
V petek (29. septembra) sem naročil dodaten kg paste speed, ki naj bi bil poslan skupaj z manjkajočimi 500 g.
Ko sem opravil plačilo, se mi ni oglasil in poskušal sem ga kontaktirati na več platformah.

Obvestili so me, da je pred nekaj dnevi poslal pošto.
zato sem ga danes zjutraj kontaktiral na njegovem novem računu protonske pošte in dobil odgovor, vendar je bil pogovor kratek in od takrat nisem slišal zanj.

vsem priporočam, da za zdaj ne naročajo.
upam, da je to ena velika napaka in da bomo našli rešitev za to.
ker sem imel odlično izkušnjo z aaronstevens.. do zdaj.

Bom vas obveščal o novostih
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prijatelj, prosimo, pošljite nam še eno e-pošto, imeli smo velik naval novih e-poštnih sporočil, potem ko je bil eden od naših članov aretiran, bodite potrpežljivi, odgovorili vam bomo čim prej. Hvala za razumevanje.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
moje naročilo izpred približno 5 tednov še vedno manjka ne želim nikogar obtoževati ali tako še, vendar so nedavni dogodki zelo čudni, prav tako naročila izpred dalj časa so še vedno velik "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kot sem slišal, so glavnega uporabnika, ki stoji za računom aaronstevens, aretirali, zakaj o tem še ni nobenega obvestila? Mislim, da bi vaša skupnost morala vedeti, ali pa morda želite razkriti resnico, da bi vsi nehali ugibati.

Svoj seznam e-pošte ste opozorili, da je vaša stara e-pošta ogrožena, vendar na BB niste povedali ničesar o tem dejstvu. Ali ste opazili, da ste s pošiljanjem e-pošte vsem prejemnikom naenkrat med seboj navezali stike z vsemi svojimi strankami? Vsaj njihove poštne naslove. Zelo slabo je videti, kako ravnate z občutljivimi podatki svojih strank.

Mislim, da negotovost ne prispeva k takšnim situacijam pozitivno. Izjavite se in pojasnite, kaj se dogaja.

BB bi moral uvesti prepovedi trgovanja za takšne primere, dokler aaron ne razjasni stvari!!! Čeprav so bili posli zunaj depozita, je glavni lastnik tega računa, ki naj bi bil aretiran, situacija, s katero se ne sme igrati
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Iskreno me zanima, kakšno veliko zgodbo bomo slišali tokrat, saj postaja emberassing in boleče gledati, kako ta človek še naprej laže svoji skupnosti!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
super tako, njegov je bil aretiran. upajmo, da je sposoben ne izpostaviti vse, WTF. Gone za 4 tedne 25 sranje kisline tabs kasneje, ne morem dobiti glavo nad tem! Še vedno potrebujem prodajalca cid, ki me ne bo raztrgal! Samo DM Prosim
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Čakal sem 4 tedne na svoj in nič, spraševal sem se, ali sem bil edini. Mislim, da ne
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
več kot 5 tednov zame... poslal mi je celo sliko paketa s številko za sledenje
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
lepo idiot sprejema posle, ko ve, da jih ne more uresničiti
vsaj jaz sem opravil escrow in dobil nazaj svoj denar minus pristojbina
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kje je moje naročilo? naročil sem 100 g kokaina prejel sem samo 98,5 g naročil sem heroin od kartela valentino in tega še vedno nisem prejel????? sem mu pošiljal sporočila na seji. prek e-pošte ni odgovora !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Zdaj bi morali sestaviti seznam vsega denarja, ki ga je prevaral... Žal mi je, brat
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ta nit bo dober primer, zakaj bo prisilno hramba ključnega pomena za platforme, da zaščitijo svoje uporabnike :) XMR bi dvomi o ogroženi zasebnosti postali obsoletni.

Enostavno je reči, brez spremstva ni odgovornosti, vendar čas vedno znova pokaže, da ljudje izkoriščajo skupnosti in platforme, kadar koli lahko!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tukaj je pogovor med distributerjem in mano. To lahko potrdi tudi on, če ima račun
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ko boste dodali laboratorijski test, ali lahko dodate tudi dokazilo o naročilu? Torej posnetek zaslona, kako ste to naročili neposredno pri aaronu (TXID, naslov denarnice)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
To je bila napaka na strani ekip za pakiranje, za kar se opravičujemo, vendar ljudje včasih naredimo napako. H je bil poslan, vendar je videti, da je bil ta prestreženi, odgovorili smo na vaše elektronsko sporočilo in vam povedali, da vam lahko ponudimo 50 % ponovno pošiljanje, niste se odzvali. Upam, da vas bo to dobro našlo.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
razumem @aaronstevens ampak mi je bilo obljubljeno sledenje, ki ga nikoli nisem prejel. spraševal sem vsak dan in sem samo dobil rečeno, da ga bom dobil nocoj za 1 teden zapored. potem je koks prišel kratek sem vam poslal sporočilo o tem nd ste rekli, da je del metode stealth in potem 3 dni kasneje sem dobil 7g in sem vam spet poslal sporočilo, da je kratek ste potem dint odgovorili za nekaj dni in ste rekli "tako je 3,5g dol" po tem nisem nikoli dobil odgovor nazaj. sem vas nenehno spraševal za številko sledenja pošiljke za H ste ignorirali to vprašanje. prvič, ko sem se ukvarjal z vami, sem vam zaupal. če lahko rešimo vprašanje, potem me ne moti, da bi poskusil drugič. kot ste rekli, smo ljudje, delamo napake. poslal sem vam e-pošto nazaj.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d metamfetamina nikoli ni pokazal ljudje so bili za dobro pustimo dati
to Najmanj, kar se bo zgodilo, je, da mi bo glava zatulila v slabši
get kill me, .2cartel mail bs comes right back as undeliverable
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pošljite mi zasebno sporočilo tukaj, če e-pošta ne deluje, in navedite vse svoje težave
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
moj se je pojavil na NZ naročil oz md 4. septembra, prišel je 8. oktobra to je moje 2. naročilo in vse je prispelo, ko sem ga stehtal, je bilo 30 grms..tako da tu ni pritožb, samo čas, ki je potreben. ampak to se zgodi, ko živiš na dnu sveta................thanks aaron VC,fuck has he really was arrested,looking at placing more orders..I did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Zahvaljujemo se vam bro cenimo podporo strank, kot ste vi.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali aaron zdaj sploh ne prodaja tukaj ?,ne morem ga najti lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Njegovi seznami in nit so bili izbrisani zaradi nedavnih sumov, vendar njegov račun ostaja nezaklenjen
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top