aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali je kdo v zadnjem času kaj prejel? Rekel je, da bo minil teden dni in da bom imel sledenje. Nato je rekel, da "za tako majhno pošiljko ne dajejo sledenja". In jaz sem na vzhodni obali ZDA, btw. To je od 7. oktobra. Zanima me, zakaj je še nekaj časa odgovarjal na e-pošto.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ali aaron zdaj še vedno sklepa posle in odgovarja ljudem prav zdaj?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Njegovo izginotje.
Naročilo je bilo oddano približno ob istem času. Imel je celo kamne, da me je prosil, naj sporočim modom tukaj, da ni bil goljuf.
2 tedna brez stika, nato pa, ko sem mu sporočil, da bom dodal svoje ime na seznam opeharjenih, sem dobil odgovor, da se moram ohladiti. Pravi, da je bil na počitnicah!
Čez nekaj dni me vpraša: "Uh....kakšno je bilo tvoje naročilo? Sledil je še en teden molka.
Potem reče, da je bilo prestreženo. Ni sledenja, vendar nekako ve, da je bilo ustavljeno. Ponudi ponovno pošiljanje ali 50-odstotno povračilo. povem mu, naj ponovno pošlje in še nekaj dni je radijska tišina. vprašam ga o sledenju in reče, da "sem šesti v vrsti za pošiljanje naročil, upam, da vas nismo pustili predolgo čakati." Samovšečni, spodnji tat, ki se hrani s krvavicami, verjetno ne more skuhati jajca, še manj pa kaj dragocenega. Želimo mu tatinsko karmo, da bo do konca življenja mislil, da ga ljudje želijo ogoljufati.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Bodite samo srečni, da vam ni poslal dobesedno DIRT, kot je to storil eni od drugih žrtev v tej temi 🤣 Aaronstevens je zagotovo postavil letvico za vse prevarantske goljufe tam zunaj
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Prekleto, zakaj sem ga, za vraga, izbral namesto Gordona? Stavim, da je bila celotna elektronska pošta vc.2 prevara. Nisem ga dobil tako slabo kot nekateri od vas. Ne ton bs in ne veliko naročilo. Kakorkoli že, ali je Gordon edini zakoniti? Sem v ZDA. Hvala za odgovor
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Smešno je, kako so obtoženci pogosto najbolj krivi.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Na podlagi česa se vam zdi, da govorim o vas?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Zadnje elektronsko sporočilo, ki sem ga prejel od njega, je bilo poslano pred približno 1-2 tednoma. Vendar nanj nisem več odgovoril. Moje zadnje naročilo je prispelo v začetku oktobra.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Prejel sem svoje naročilo. Trajalo je nekoliko dlje, kot sem vajen pri VC, vendar zame ni prevarant. Prejela sem enako odlično storitev, kot sem jo pričakovala od njega. Stealth je bil tako diskreten kot vedno in kakovost hitrosti je bila tako dobra kot naročila 20, ki sem jih prej oddal z Aaronom Stevensom. Naročilo je trajalo dlje, kot vem od njega, vendar mi je odgovoril še isti dan. Rekel je" Poskušam obnoviti posel, potem ko smo bili prepovedani." Poslal mi je moje naročilo z velikim dodatkom. Naročilo sem oddal 20. oktobra, dobil pa sem ga 5. novembra. Zame ni prevarant in bom še naprej posloval z njim.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ne vem, ali je to še kdo začutil, vendar imam občutek, da je nekdo drug na silo prevzel ta posel, način, kako so bila nedavna naročila super neorganizirana, na primer "kaj je bilo spet vaše naročilo?" Kar je kot odgovor dobil eden od drugih uporabnikov, kaže, da upravitelj dobesedno ni videl preostalega pogovora. drug način, kako se to kaže, je, kako so naročila neorganizirana in zamujena, kot smo videli pri @tegritycantbebought

Nimamo pojma, kdo bi lahko imel nadzor, lahko so to dobesedno organi pregona, zato osebno priporočam, da ne delate z nečim tako dvoumnim.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top