aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Kot sem slišal, so glavnega uporabnika, ki stoji za računom aaronstevens, aretirali, zakaj o tem še ni nobenega obvestila? Mislim, da bi vaša skupnost morala vedeti, ali pa morda želite razkriti resnico, da bi vsi nehali ugibati.

Svoj seznam e-pošte ste opozorili, da je vaša stara e-pošta ogrožena, vendar na BB niste povedali ničesar o tem dejstvu. Ali ste opazili, da ste s pošiljanjem e-pošte vsem prejemnikom naenkrat med seboj navezali stike z vsemi svojimi strankami? Vsaj njihove poštne naslove. Zelo slabo je videti, kako ravnate z občutljivimi podatki svojih strank.

Mislim, da negotovost ne prispeva k takšnim situacijam pozitivno. Izjavite se in pojasnite, kaj se dogaja.

BB bi moral uvesti prepovedi trgovanja za takšne primere, dokler aaron ne razjasni stvari!!! Čeprav so bili posli zunaj depozita, je glavni lastnik tega računa, ki naj bi bil aretiran, situacija, s katero se ne sme igrati
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
super tako, njegov je bil aretiran. upajmo, da je sposoben ne izpostaviti vse, WTF. Gone za 4 tedne 25 sranje kisline tabs kasneje, ne morem dobiti glavo nad tem! Še vedno potrebujem prodajalca cid, ki me ne bo raztrgal! Samo DM Prosim
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, če je kdo dovolj neumen, da kupi od tega fanta, si zaslužite, da vas bodo raztrgali. Misli, da je zvijačen s svojimi lažnimi pritožbami "naročil sem 100 g in prejel le 98,5". Tako enostavno je videti, da uporablja več računov
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro zakonito sem naročil 100 g in prejel 91,5 g, nato sem mu povedal o tem in rekel je, da bo preostanek ponovno poslal. 2 dni pozneje sem dobil 7 g po pošti, zato sem mu poslal sporočilo, da mu manjka 1,5 g, on pa mi ni nikoli odgovoril.
Naročil sem 100 g H, ki ni nikoli prispel. moral sem ga spremljati, vendar nikoli nisem prejel sledenja. nenehno sem mu pošiljal sporočila, na katera ni odgovora. ne bi rad zvenel kot pizda, vendar se mi zdi, da je bilo na kokainu skupaj 1,5 g premalo. zveni kot lažna pritožba, vendar je resnica. danes sem prejel e-pošto od družbe Valentino Cartel, vendar želim povrniti denar nazaj. pripravljeni so storiti 50 % ponovne pošiljke, vendar se ne strinjam s tem. Ni zagotovila, če bo ponovno ladja prispela. to je moj prvi čas poslovanja z njim. moj račun izgleda lažno, ker sem nov tukaj. mislim, da ne bom kupoval od njih, če ne bo rešil težave, in če to storijo, zakaj ne bi poskusili znova z njimi? napake se dogajajo, razumem to. ne morete zaupati dark net tho vsakdo bi lahko bil za zaslonom.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Slike njegovega H so bile videti zelo dobro, vendar mi je na srečo prenehal odgovarjati
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Želim zaključiti, da so te situacije "totalno sranje"! To vedenje sem že videl in tudi meni so ga naredili, zato ga lahko razumem tudi kot kupec. Včasih imate parazite in ohlapne vijake/sproščene vijake. Njegova dolžnost kupca in skupnosti je, da prevzame pobudo za opazovanje in sčasoma poroča, če se to nadaljuje, na moden način. Ne bi bilo treba upoštevati vsako situacijo, gledati po kanalih nekaterih voditeljev, nato pa se lahko po potrebi eskalira na administratorja. Da bi obravnavali stvari, ki jih je treba izboljšati, ali ujeti kot prevaranta, je treba upoštevati nesporazume, zlorabe & ovire. Osebno tukaj ne poznam nobenega prevaranta, vsaj ne zaposlenih na platformi.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
No, to pojasnjuje sračjo kislino, ki so mi jo poslali, Bro (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imejte "srečo", da so drugega frajerja poslali v bolnišnico zaradi LSD-ja z dodatki
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF resno? Svoje sem testiral že prej, zato sem vedel, da gre za LSD in ne za Dragonfly B.S. Fantje so razburili veliko ljudi iz objav, ki sem jih prebral. Mislim, da mora pojasniti vse na minimum!.

Ali je bil fant v redu zaradi kisline z dodatki?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cut ima informacije o tem, domnevam, da več o tem še nismo slišali!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Stranka moje stranke ni imela možnosti pomagati več kot s tem, kar je na posnetkih zaslona "žrtev" je bila oseba, ki so ji ga prodali na zabavi. testirali so ga s temi osnovnimi testi in ni izpadel kot LSD, čudno je spremenil barve, vendar v smeri 25E ali podobno. nisem porabil več časa za to, ker je žrtev v redu in aaron je prepovedan
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Naj bo ta drama še tako žalostna, čas je, da jo pustimo za seboj. :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro moraš nehati biti lil Bi*tch, 25 zavihkov sranja. Če kdo to bere, pošilja dejanske 225mic tabs ali močnejše ven, DM, prevaranti in vsi, za katere veljajo samo naročila ESCROW. Fucking nov sem bil narejen nad in scammed! Povedal sem mu, naj se ne zajebava s kislino, sploh ni kul. 8 njegovih 225mic tabs sem pojedel kot bonbon!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Naročil sem 0,5 g DMT od aarona pred 5 tedni, potem pa je bilo sporočilo o računu stollen session in sem poslal sporočilo novemu, je rekel, da ga je poslal in v približno 2 tednih ga bom dobil. Čakal sem 3 tedne in se odločil, da mu pišem, da se ni nikoli odzval in ni DMT pričakujem, da na naslovu za pošiljanje, ki sem mu ga dal, se je prikazal policiji 2 krat. Ampak mislim, da je drugič policija prišla zaradi brezplačnih vzorcev Gordonovega MDMA. In nisem prepričan, ali je to bcs moja država policija postane bolj resna, ampak dejstvo, da sem videl tukaj na tej niti je bil arested... Naročil sem MDMA in DMT z različnimi imeni, vendar sta bila naslova za pošiljanje oddaljena 1 m drug od drugega. Dobro je, da nimam več dostopa do teh naslovov za pošiljanje.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
on fantje,

Če želite pošteno poslovanje in ne želite biti prevarani. Poslujmo skupaj Imam najboljše izdelke iz mojega okrožja, olje A, mdma in druge izdelke na zalogi.
Zelo sem odprt za možnosti, samo sporočite mi.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali je kdo v zadnjem času kaj prejel? Rekel je, da bo minil teden dni in da bom imel sledenje. Nato je rekel, da "za tako majhno pošiljko ne dajejo sledenja". In jaz sem na vzhodni obali ZDA, btw. To je od 7. oktobra. Zanima me, zakaj je še nekaj časa odgovarjal na e-pošto.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ali aaron zdaj še vedno sklepa posle in odgovarja ljudem prav zdaj?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ni se odzval od 17. oktobra. Nameraval sem poslati novo elektronsko sporočilo. Morda celo z drugega naslova. Toda kaj bo to pomagalo, če gre res za prevaro.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Na podlagi česa se vam zdi, da govorim o vas?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top