aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
lepo idiot sprejema posle, ko ve, da jih ne more uresničiti
vsaj jaz sem opravil escrow in dobil nazaj svoj denar minus pristojbina
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kje je moje naročilo? naročil sem 100 g kokaina prejel sem samo 98,5 g naročil sem heroin od kartela valentino in tega še vedno nisem prejel????? sem mu pošiljal sporočila na seji. prek e-pošte ni odgovora !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
To je bila napaka na strani ekip za pakiranje, za kar se opravičujemo, vendar ljudje včasih naredimo napako. H je bil poslan, vendar je videti, da je bil ta prestreženi, odgovorili smo na vaše elektronsko sporočilo in vam povedali, da vam lahko ponudimo 50 % ponovno pošiljanje, niste se odzvali. Upam, da vas bo to dobro našlo.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
razumem @aaronstevens ampak mi je bilo obljubljeno sledenje, ki ga nikoli nisem prejel. spraševal sem vsak dan in sem samo dobil rečeno, da ga bom dobil nocoj za 1 teden zapored. potem je koks prišel kratek sem vam poslal sporočilo o tem nd ste rekli, da je del metode stealth in potem 3 dni kasneje sem dobil 7g in sem vam spet poslal sporočilo, da je kratek ste potem dint odgovorili za nekaj dni in ste rekli "tako je 3,5g dol" po tem nisem nikoli dobil odgovor nazaj. sem vas nenehno spraševal za številko sledenja pošiljke za H ste ignorirali to vprašanje. prvič, ko sem se ukvarjal z vami, sem vam zaupal. če lahko rešimo vprašanje, potem me ne moti, da bi poskusil drugič. kot ste rekli, smo ljudje, delamo napake. poslal sem vam e-pošto nazaj.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Zdaj bi morali sestaviti seznam vsega denarja, ki ga je prevaral... Žal mi je, brat
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Če bi želeli izkoriščati naše stranke, jim ne bi odgovarjali zdaj, ko jih sprašujejo o stanju njihove pošiljke. Vi ste stranke, s katerimi ne želimo poslovati, razložil sem položaj naše organizacije, jasno smo tudi navedli, da je e-pošta .2 edini način za stik z nami v prihodnje. Prosim, ne mečite okoli obtožb, da smo goljufi, ko smo v preteklosti opravili nešteto poslov. Od zdaj je premagovanje teh ovir 1. na našem seznamu opravil, kako lahko ponovno pošljemo izdelke, če so bila naša skladišča zaprta in ogrožena. Vse stranke prosimo, da so potrpežljive.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ni ti treba ničesar opravičevati, frajer, ne nasedam tvojim lažem :D Toliko denarja so izgubili ljudje, ki so se ukvarjali z vsem, kar je povezano s tvojim imenom. Ne bodi zdaj tukaj in ne govori o ponovnem pošiljanju, če je bila potrebna jebena javna objava, da bi se pojavili po tem, ko ste tedne ghostirali svoje domnevno "ljubljene" stranke, človek. Izbriši že svoj račun in se s tem sprijazni.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d metamfetamina nikoli ni pokazal ljudje so bili za dobro pustimo dati
to Najmanj, kar se bo zgodilo, je, da mi bo glava zatulila v slabši
get kill me, .2cartel mail bs comes right back as undeliverable
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pošljite mi zasebno sporočilo tukaj, če e-pošta ne deluje, in navedite vse svoje težave
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
moj se je pojavil na NZ naročil oz md 4. septembra, prišel je 8. oktobra to je moje 2. naročilo in vse je prispelo, ko sem ga stehtal, je bilo 30 grms..tako da tu ni pritožb, samo čas, ki je potreben. ampak to se zgodi, ko živiš na dnu sveta................thanks aaron VC,fuck has he really was arrested,looking at placing more orders..I did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Zahvaljujemo se vam bro cenimo podporo strank, kot ste vi.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, če je kdo dovolj neumen, da kupi od tega fanta, si zaslužite, da vas bodo raztrgali. Misli, da je zvijačen s svojimi lažnimi pritožbami "naročil sem 100 g in prejel le 98,5". Tako enostavno je videti, da uporablja več računov
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To mi je bilo jasno že od samega začetka, a je kljub temu prisilil večino, da je nasedla njegovim lažem. Skriva se tudi za profili drugih "prodajalcev" tukaj in vidno mi je, kdo so profili, ki jih v resnici upravlja popolnoma ista oseba.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro zakonito sem naročil 100 g in prejel 91,5 g, nato sem mu povedal o tem in rekel je, da bo preostanek ponovno poslal. 2 dni pozneje sem dobil 7 g po pošti, zato sem mu poslal sporočilo, da mu manjka 1,5 g, on pa mi ni nikoli odgovoril.
Naročil sem 100 g H, ki ni nikoli prispel. moral sem ga spremljati, vendar nikoli nisem prejel sledenja. nenehno sem mu pošiljal sporočila, na katera ni odgovora. ne bi rad zvenel kot pizda, vendar se mi zdi, da je bilo na kokainu skupaj 1,5 g premalo. zveni kot lažna pritožba, vendar je resnica. danes sem prejel e-pošto od družbe Valentino Cartel, vendar želim povrniti denar nazaj. pripravljeni so storiti 50 % ponovne pošiljke, vendar se ne strinjam s tem. Ni zagotovila, če bo ponovno ladja prispela. to je moj prvi čas poslovanja z njim. moj račun izgleda lažno, ker sem nov tukaj. mislim, da ne bom kupoval od njih, če ne bo rešil težave, in če to storijo, zakaj ne bi poskusili znova z njimi? napake se dogajajo, razumem to. ne morete zaupati dark net tho vsakdo bi lahko bil za zaslonom.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Slike njegovega H so bile videti zelo dobro, vendar mi je na srečo prenehal odgovarjati
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Oseba, ki goljufa druge, je le najslabša vrsta lopova, kar jih obstaja. Pojdite ven in zaslužite svoj denar s poštenim delom. Tovrstni ljudje so narcisoidni in ne čutijo niti kesanja za krivice, ki jih storijo. kot da jim je svet nekaj dolžan. Ali pa so jezni na svet, ker je njihovo življenje posrano. Za to, da je tvoje življenje posrano, si sam kriv, ti pa si zguba.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
S tem se popolnoma strinjamo, zelo se trudimo in uporabljamo vse svoje vire, da bi te težave odpravili, poskrbite za brata.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
To se nanaša na moje naročilo, ki je bilo okleščeno... Dodatne dokaze od mojega naročnika in njegove stranke bom poslal jutri, saj vsi spijo.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tega v resnici ne postavljate kot retorično vprašanje, kajne? Papir za brisanje ne more škodovati, ne glede na to, kaj ste nanj položili?!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oh shit ok, sem repled na proton email fantje in je dejal , povejte, kdo ste in kaj je bilo naročila sem dobil , .....that zvenelo dodgy kot tako sem bil ven od tam !!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Videli smo to elektronsko sporočilo, mislil sem, da sprašujete po statusu svojih starih naročil. Opravičujem se vam, če vas je pretreslo.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prosimo, bodite potrpežljivi, trudimo se vsem vrniti, zaradi LE smo izgubili velik del poslovanja, veliko paketov je bilo prestreženo in po najboljših močeh se trudimo vsem vrniti in rešiti težavo, pri čemer sta zadovoljni obe strani. Poslujemo že več kot 10 let in tukaj od leta 2022, opravili smo veliko transakcij in poslov, ki so vsi potekali odlično. Nismo prevaranti, imeli smo le nekaj resnih neuspehov. Če smo vam dolžni pošiljke, pošljite e-pošto na [email protected], v e-pošto vključite , kateri izdelek smo dolžni, koliko ga sledi dokazilo o transakciji in zgodovina predhodnih sporočil. Hvala vsem za razumevanje. Ljudem, ki se počutijo izdane, upam, da se bomo lahko dogovorili. Ostanite na varnem, ostanite na visoki ravni.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VSEM, KI MENIJO, DA JE NAŠA ORGANIZACIJA PREVARANTSKA

To govori šef celotne organizacije

Najprej bi se rad zahvalil vsem, ki ste v tem težkem obdobju izkazali podporo skupini Valentino Cartel, in vam sporočil, da vaša podpora ne bo ostala neopažena, resnično cenimo vsakega izmed vas.

V zadnjem času smo bili priča nekaterim sovražnim in negativnim komentarjem o naši organizaciji, kar nas žalosti, saj razumemo vaše frustracije, vendar pa ni prijetno videti, da se naše zveste stranke obrnejo proti nam po enem napačnem dejanju.

Da bi razjasnili stvari, je bil član, ki je vodil ta sektor poslovanja, aretiran, njegova seja, prototnmail in telegram pa so bili kompromitirani. Podatki na njegovi napravi so šifrirani, zato se ne bojte, da niste ogroženi, vendar menimo, da je za naprej najbolje, da uporabljate drug e-poštni naslov. Zaradi izgube storitev sporočanja novi član, ki je bil dodeljen za obravnavo tega sektorja, nima nobenih predhodnih informacij, zato je vse, kar zdaj počne, zanj novo. To pomeni, da ne pozna nobene od starih strank ali njihovih naročil, zato prosi ljudi za dokazila o plačilu in zgodovino sporočil s starim članom. Vsakemu naročniku je bila dodeljena številka naročila, ki je bila zabeležena na njegovem telefonu. Tako je lahko v pogovoru z ekipo za pakiranje ustrezno dodelil številke za sledenje. Po aretaciji tega člana smo izgubili ogromno informacij in zdaj jih poskušamo zbrati čim več, da bi lahko odpravili težave. Druga težava so zasegi, saj je bilo nedavno zaseženih veliko naših poslanih paketov, naša glavna skladišča v Franciji in Nemčiji pa so bila zaprta, kar je še dodatno oviralo našo organizacijo. Če sem iskren z vami, so bili zadnji trije tedni izjemno zajebani.

Veliko vas je komentiralo, da smo prevaranti, zato sem z vami transparenten. Vse stranke, ki pomagajo temu novemu članu, da se znajde na tem mestu, bodo zelo cenjene. Čeprav sem pravkar videl, da so nam bile odvzete pravice do prodaje, kar je škoda videti. Za vsa vprašanja nam pišite po elektronski pošti. Najpomembnejša stvar je povrnitev zaupanja, ki je bilo zgrajeno pred tem. To želimo storiti tako, da bomo vsakomur omogočili največ 75-odstotno ponovno pošiljanje, odvisno od njegovega položaja. Pošljite nam elektronsko sporočilo z dokazilom o transakciji, svojim prvotnim naročilom, koliko, če sploh kaj, je prispelo in vašim naslovom za dostavo. Veselimo se vseh novih poslovnih priložnosti, ki nam bodo prišle na pot.

Informacije o naročilih, oddanih med 25. septembrom in 2. oktobrom, so za nedoločen čas izgubljene. Vsa nova naročila, oddana od 5. septembra, ko smo ponovno začeli poslovati, so bila obdelana, razen če so bila oddana prek spletnega mesta bbgate. Zahvaljujemo se vam za razumevanje. Ostanite na varnem, moji ljudje.

Šef
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Vi in pet drugih računov, ki jih uporabljate za lažno korespondenco
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top