aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kje je moje naročilo? naročil sem 100 g kokaina prejel sem samo 98,5 g naročil sem heroin od kartela valentino in tega še vedno nisem prejel????? sem mu pošiljal sporočila na seji. prek e-pošte ni odgovora !
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ali aaron zdaj sploh ne prodaja tukaj ?,ne morem ga najti lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Oseba, ki goljufa druge, je le najslabša vrsta lopova, kar jih obstaja. Pojdite ven in zaslužite svoj denar s poštenim delom. Tovrstni ljudje so narcisoidni in ne čutijo niti kesanja za krivice, ki jih storijo. kot da jim je svet nekaj dolžan. Ali pa so jezni na svet, ker je njihovo življenje posrano. Za to, da je tvoje življenje posrano, si sam kriv, ti pa si zguba.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
S tem se popolnoma strinjamo, zelo se trudimo in uporabljamo vse svoje vire, da bi te težave odpravili, poskrbite za brata.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ste mi odgovorili po naključju? Mislim, da je bilo namenjeno aaronu, kar ste rekli.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
To se nanaša na moje naročilo, ki je bilo okleščeno... Dodatne dokaze od mojega naročnika in njegove stranke bom poslal jutri, saj vsi spijo.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Medtem ko je aaron z mnogimi opravljal dobre posle in je bil na splošno v dobrem tempu glede svojih naročil, mi je bilo vse o njem sumljivo od samega začetka, ker sem lahko rekel, da ni bil resnično vključen v skupnost za osebne namene, in tudi njegova široka zaloga, ki se nikoli ni zdela skupaj na istem mestu, mi je bila videti kot "Darknet prodajalec 101", Kakorkoli že, dropshipping je sodoben poslovni model, vendar se mi je zdela ta oblika oglaševanja, ko očitno nisi ti, ki jo je uporabil :D Zaradi njegovega sumljivega obnašanja sem do njega res gojil veliko nejevolje, ker bi to veliko skupnost izkoriščal za svoje osebne koristi.

Laži običajno nikoli ne gredo daleč, v tem primeru pa se mi je 29. avgusta letos razkrila intrigantna zarota, ki jo je aaron ustvaril okoli sebe in številnih drugih oseb (kupcev in prodajalcev), ki jih ima na tej tržnici. Vendar se mi ni zdelo, da bi v zvezi s tem kar koli storil, saj je imeti različne identitete na temnem spletu nekaj, kar je zelo običajno in kar počnem tudi sam.

Kljub temu je bilo 22. avgusta, ko me je kontaktiral uporabnik Breaking Bad in me prosil za najrazličnejša zdravila, predvsem pa za oksikodon za zasebno uporabo. Začela sva se pogovarjati in približno teden dni pozneje je bil paket na poti. Takrat je kupec ponovno stopil v stik z menoj z naslednjim sporočilom:

Na tej stopnji bi rad, da si vzamete odmor, odprete sejo in preverite, ali vam je ta ID morda znan. :D

Zgodba se nadaljuje..

Ker še nikoli prej nisem imel stika na seji z aaronom, nisem mogel videti, kaj se bo razvilo, in nadaljeval s stikom z uporabnikom z lenobnim sporočilom "Yo Gordon", da bi mu dal vedeti, kdo sem.

Dve uri in dve minuti pozneje je bila moja prošnja za sporočilo sprejeta. Uporabnik je odgovoril:

Ko sem se z njim soočil z besedami:
Ves dan ni rekel ničesar, čeprav je bil pred tem zelo odziven, v ZDA pa je bilo še vedno opoldne
Nadaljevala sem z iskanjem:
Prišel je ven in rekel::
Uporabnik BB, ki mi je poslal profil, prav tako ni odgovoril en dan, nato pa je dejal: "Nekaj fugazi pojasnil, zakaj ga je moja stranka napotila name, ker naj bi bil aaron velik dobavitelj oksikodona v ZDA. :D :D Zame je to precej jasno :)

Uporabnik BB, ki mi je poslal profil, prav tako ni odgovoril en dan, nato pa je dejal: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne:

Ko sem mu odgovoril:
Ko je bil paket dostavljen, nisem dobil odgovora, z mano niso več stopili v stik, vendar je račun od danes še vedno aktiven (nazadnje je bil aktiven: 9. oktobra 2023).

To morda dopušča nekaj prostora za razlago, vendar so po mojem mnenju stvari precej jasne.

Iz podatkov, ki jih vidim v naslovu, je oseba, ki stoji za računom, iz ZDA! (Ne sprašujte me za njegov naslov :D)

Lahko bi nadaljeval z dodajanjem dokazov za zgornje izjave (posnetki zaslona + videoposnetki), ki jih imam, vendar je to izguba časa in energije!

Druge situacije, ki so privedle do mojega mnenja o aaronu, so:

1. Ko sem šele začel kot prodajalec, sem imel uporabnike, kot so Chobeskunk in dva druga človeka iz Francije, ki so čakali na odgovor aarona že več kot tri tedne po oddaji naročila in pošiljanju kovancev, od takrat se to ni nikoli ustavilo, saj so ljudje tu in tam prišli z istim vprašanjem, da so bili več tednov prikrajšani, in to je pred štirimi meseci.
Ghosting po sprejetju naročila = prevara
2. Njegov kokain je bil testiran na 70 %, oglaševal se je na 90 %+
3. Ljudje so naročili metamfetamin, dobili so 4MMC
4. Priznal mi je, da je na seji prodajal oksikodon z dodatkom fentanila
5. Objava o 95 % 4MMC, vendar pošiljanje umazanega sranja strankam. Ko se to razkrije, res pravi, da je to uredil tako, da je z letalom letel v laboratorij, da bi izboljšal delo svojih kemikov

Fantje, vse to je tako slabo, da ne morem verjeti, kako je lahko trajalo tako dolgo in tako daleč in kako ta fant še ni prepovedan? Bilo je smešno gledati, ampak iskreno, ali si želimo takšno pozornost, da je uporabnik, ki je kupil droge na Breaking Bad, zaradi tega prišel v bolnišnico? aaronstevens mora iti in vsak od njegovih stranskih računov!

Res me zanima, koliko denarja je prevaral od ljudi.

Resnično pozivam k potrebi po prisilnih transakcijah s skrbništvom na Breaking Bad, vsakdo, ki draži ljudi zunaj foruma, bi moral biti takoj prepovedan, če ga administratorji niso odobrili.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je tako sus, Zdi se, da je Aaron zdrsnil malo tam, Mislim, da se to zgodi, ko si žongliranje pa veliko stranskih računov pozabiš, kdo naj bi bil
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To je res samo zelo sus zame, ne vem, iskreno povedano. Zlasti to, da me ta uporabnik ni nikoli več kontaktiral, čeprav je bila dostava popolna, je nenavadno.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nimam niti pol toliko vpogleda v ta svet kot ti, toda v moji deželi sem v tem poslu stara premetena lisica in Aaronovo vedenje je bilo sumljivo od prvega trenutka.
Že leto dni opazujem tega človeka, kako arogantno poskuša potisniti druge prodajalce navzdol. Ampak izgleda, da se tudi jaz staram, saj je čas tekel, videl sem, kako se kopičijo pozitivne ocene, in samo prešinilo me je, da je morda vredno poskusiti ...
Potem pa je izbruhnil škandal, na mojo srečo. Na srečo tudi za vas, saj ste ga s svojo zanesljivostjo v kratkem času praktično premagali.
Tako da se bom kmalu oglasil pri tebi po malo amfetamina, če nimaš nič proti ... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Večina stvari je tako očitnih, da vpogled ni potreben, mislim, da :). Seveda pa me lahko vedno kontaktirate in vidimo, ali nam bo uspelo uresničiti naročilo za vas! Seveda me to ne moti :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens in drugi

Ekipa BB se dobro zaveda, da so aretacije nekaj, kar se v našem poslu dogaja. Vsaka aretacija pa ne uniči podjetja.
Takoj ko je prišla novica, da je @aaronstevens v težavah , se je takoj oglasil pri nas in nas prosil, naj prekličemo vsa naročila, da bodo ljudje lahko dobili svoj denar nazaj.

Zavedam se tudi, da si @aaronstevens prizadeva čim bolj zmanjšati izgubo svojega podjetja in si prizadeva, da bi večino naročil dostavil strankam.

Dokler se razmere ne stabilizirajo, smo začasno skrili vse ponudbe @aaronstevens. Ko bo večina težav rešena, bo @aaronstevens lahko nadaljeval s trgovanjem na BB, vendar ne bo objavljal kontaktov messengerjev, tako da bodo vsi posli šli skozi skrbništvo.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To ni opravičilo za prodajo ponarejenih izdelkov, ki kupce izpostavljajo fizični nevarnosti, kot je njegov LSD
Prav to je tisto, kar skuša Breaking Bad odpraviti s trgov z drogami, prodajalce, ki izkoriščajo svoje potrošnike, ker ne vedo bolje

Preberi vse obtožbe tukaj v temi, to preprosto presega vse, kar je mogoče upravičiti z aretacijo, ki naj bi mu/jim za nekaj dni onemogočila poslovanje. To, o čemer je ta nit, je veliko večje
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ste videli dokaze? Ne želim delovati kot odvetnik, vendar če nekdo obtožuje, bi moral svoje obtožbe dokazati.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Imate prav, glede rezultata laboratorijskega preskusa ni bilo dokazov, upam, da bomo lahko pridobili dokaze!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ne zahtevam laboratorijskih testov. Oglejte si vsaj žrtev in njeno zgodbo. Kaj je uporabljal, koliko, kakšni so bili simptomi, dokaz, da je to kupil pri aronu. Samo to.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Menim, da bi moralo biti to mogoče dobiti prek Kuta, saj je v stiku s kupcem, če obstaja dokazilo TXID, je še bolje.
@NoCutt Ali lahko kaj popraviš? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vsi e-poštni stiki so še vedno vidni na strani njegovega profila
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Tudi vi ste prodajalci. Vsakdo lahko pride in pove, da je bila stranka po uporabi vašega izdelka hospitalizirana. To bi seveda pomenilo krnitev vašega ugleda. Zato menim, da smo se dolžni odzvati na takšne trditve le, če vidimo nekaj več kot le obtožbo.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Imate prav. Upam, da bo trditev mogoče dokazati ali pojasniti, da se prepreči nadaljnja škoda. Platforma ne bi potrebovala tovrstne negativne pozornosti.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
seveda, da je to več kot pošteno, distributerju se zdi, da že spi, prosim ga za dokazilo o klepetu ali kar koli drugega je potrebno. Vendar tudi nikoli nisem imel slabih namenov do samega aarona ali njegovega podjetja. z vidika moje stranke bi bilo tudi precej obskurno, če bi mi to povedal in niti ne bi zahteval vračila denarja ali podobno, kar bi bilo logično storiti, če dejansko ne bi bilo zraven. Imam veliko transakcij v tem času, to bi morala biti ta transakcija, o kateri sem prepričan 95 %.
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALNO.

Po objavi te objave sem bil v stiku z njim.

Prosil me je, naj mu pošljem tudi dokazilo o transakciji in pogovor, ki sem ga imel z Aaronstevensom pred njegovo domnevno aretacijo, v katerem je bilo opravljeno moje naročilo.

Izpolnil sem njegove zahteve in mu predložil vse dokaze, ki sem jih imel in ki so bili po mojem mnenju več kot zadostni.
Vendar mi od takrat ni odgovoril
In ta najin pogovor je potekal 8. oktobra.

Pogovore, ki sem jih imel z aaronstevensom, bom z veseljem posredoval tudi tebi @HEISENBERG, če bo to potrebno, saj jih tukaj ne bom objavil, ker vsebujejo občutljive podatke

Ne vem, kaj naj si mislim o tej situaciji.
Sem zmeden, skeptičen in se počutim zajebal, in ne čutim, da je bilo narejeno jack sranje za reševanje katerega koli od tega s strani aaronstevens.

Zdi se mi, da bi moral biti vsaj tako vljuden, da bi vsak dan obveščal vse, ki čakajo.
Ker atp sem že psihično pripravljen na dejstvo, da je moj denar že zdavnaj izginil skupaj z denarjem vseh ostalih.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Popolnoma se strinjam.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Trenutek, ko vam ni več jasno, kdo je odgovoril - ali Aaronstevens ali FBI, CIA. AI ali druga kratica...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To ni več nihče, ki bi mu lahko zaupali. @HEISENBERG - Jaz bi samo izbrisal vse sledi tega uporabnika in "valentino cartell"

Če je bil frajer aretiran, kako je mogoče, da je še vedno mogoče dostopati do njegovih računov? Tudi celotna menjava seje je bila hrošč - cry me a river, ti jebači niso več ista orgija, kot so bili nekoč.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top