Vse v eni niti za pretvorbo etil-metil PMK glicidata v PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ker se zdi, da ima veliko ljudi (vključno z mano) težave s pretvorbo / preurejanjem tega "novega" pmk glicidata, mislim, da bi lahko vse skupaj spravili v tako nit, da vidimo, ali bomo končno dobili 100% delujoč recept za pretvorbo.

im po pranju z alkalij o-hcl z NaHCO3 s slabimi rezultati, gosto in umazano temno rjavo oljnato snovjo.
vendar imam zelo nov način, ki ga bom objavil na koncu te teme, zveni zelo zanimivo, vendar najprej to, kar sem poskusil in mi ni uspelo:

1: dH2o z NAOH in GLIKIDAT za 1 uro pri 80º
2. Koncentriran HCL , mislim, da ga uporabljam veliko, naslednjič bom dodajal po kapljicah do konca brbotanja/vidne reakcije in meril PH-3
3. ODSTRANIMO vodno raztopino (morda bi moral pred odstranjevanjem vode izločiti 5 % NAOH?).
4. izpiranje NAOH , če je še vedno vidna voda, slanica
5. izpiranje z vodo, dokler voda v stiku z organsko plastjo ne pokaže nevtralnega PH
in rezultat je, da je gosto umazano sranje...... Kakšne ideje? nasveti?


nova in obetavna pretvorba, ki sem jo prejel:

1. dajte vosek in vodikov peroksid v razmerju 1:8 (kakšne čistosti je HP? NE VEM)
2. Segrevajte, počasi dodajajte kislino po kapljicah med mešanjem in nadzorom vrednosti PH (brez več informacij, domnevam, da do vrednosti 3 ali približno toliko).
3. po 2 urah reakcije reakcijsko tekočino ekstrahiramo z raztopino natrijevega hidroksida (predvidevam, da 5 %) in dobimo vodno fazo
4. dobljeni vodni fazi se nato po kapljicah dodaja kislina, da se prilagodi ph vrednost, dokler se ne pojavi oljnata snov, ki se ekstrahira z organskim topilom in nato upari, da se dobi

zveni zelo dobro, kajne? vendar ne poznam varnostnih nasvetov za ravnanje z visoko koncentracijo vodikovega peroksida, nikoli ga nisem uporabljal... kakšen predlog?
ker ne vedo, kakšno koncentracijo vodikovega peroksida naj uporabim, predvidevam, da čim višjo..tukaj lahko najdem veliko težkih 70 %.

Kaj menite o tem?

Imam samo 100 gramov ETHYL GLYCIDATE, tako da ne morem izgubiti več poskuša vse..... Poskušam ta sintetizator kot osebno zadovoljstvo...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O katerem CAS točno govorite?
Hvala.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ne spomnim se zdaj, im not at home, ampak novi, voskovni etil.metil pmk glicidat, tisti, ki vsem povzroča težave, razen če tu ne najdemo rešitve
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Imam metode za CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

to je oblika olja ali belega praška, kajne?
težava se pojavlja pri voščeni različici..vendar imam dostop do različice v belem prahu, ali mi lahko prosim pošljete metodo? ill bo zelo hvaležen z vami.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nafta, imam metode, vendar jih sam še nisem naredil, čakam na naročilo, ko jih bom raje naredil, bom rezultate delil z vsemi izkušnjami o tem.
Hvala.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Zdi se, da olje potrebuje le neposredno preureditev s HCL, enako kot stari pmk Gly..... potem vidimo, kako gre, in prosim, ne pozabite objaviti tukaj..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Informacije, ki jih imam, niso na ta način, vas bom posodobila.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Slišal sem, da je bil recept za ta novi glikol samo z etanolom, vodo in HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moj nasvet je, da pozabite na vso objavljeno literaturo o sintezi, ki ni opravljena osebno, in počakajte, da najdemo najboljšo metodo, ko prejmemo izdelek, saj imamo metode za testiranje neposredno od proizvajalcev. Hvala.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

drugi recept, ki sem ga objavil, je prišel neposredno iz laboratorija proizvajalca , dejansko zveni zelo logično in obetavno, vendar je prva metoda 8alkali-kislina), ki jo vsi poznamo, prihaja iz recepta ene od strank mojega prodajalca... tako ali tako... ni delovala... in bolj PRO metoda nisem preizkusila zaradi težavnega pridobivanja visokega % vodikovega peroksida... tako da sem na začetku točke..... vidimo, kako gre z vami kolega , veselim se tega.
veliko sreče
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
to je logika in splošna reakcija za estre in če bi bil ta domnevni "glicidat" samo to, bi deloval za vse nas... vendar je na njem nekaj čudnega... bog ve, kaj so dodali, da bi se izognili pravnim vprašanjem.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Pravkar sem se odločil, da bom odprl novo temo zaradi te zmede glede poti sinteze PMK-etilglicidata, vendar ste to že storili

IZJAVA O OMEJITVI ODGOVORNOSTI: VSE NAPISANE INFORMACIJE SO MOJE OSEBNO ZBIRANJE INFORMACIJ, TE SO OBJAVLJENE SAMO ZA LAŽJE SKLICEVANJE

Kot kemik začetnik verjamem, da bi veliko ljudi naletelo na zmedo, kot sem jaz, zato bi samo zbil vse, kar sem našel na tem forumu, in informacije, ki sem jih lahko, saj trenutno nisem izvedel poskusa, samo zbiranje informacij, nadaljnje urejanje bi lahko potekalo

CAS 28578-16-7, vsi profesionalci govorijo o, ne moti ime (PMK-etil glikidat / BMK-metil / etil-metil PMK / glikidil ester)

Tukaj je povezava @Jack, omenjena v večini niti za končno sintezo MDMA

Prekurzor za prekurzor je zelo poenostavil @William Dampier

Če ne morete dobiti CAS 28578-16-7 neposredno, sledite koraku @William Dampier s pripravki iz
- Natrijev etoksid CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- etil a-bromopropionat CAS 30365-54-9
- itd.

CAS 28578-16-7 sam je lahko v različnem stanju in barvi (Pmk/BMK olje/PMK bel prah)

Verjel sem, da so bili koraki namenjeni proizvodnji MDMA, čeprav obstajajo različna imena MDMA, kot je 3,4-metilendioksimetamfetamin

in nato kemijski simboli
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Ugotovil sem, da so vse te snovi podobne metamfetaminu, domnevam, da bi lahko bile vse te snovi tudi predhodne sestavine metamfetamina, le znanja in izkušenj nimamo. Priznanja @Jack, @William Dampier, @DocX in @G.Patton, študij osnov kemije in ELI5 za google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
težava je v tem, da je dokument o zaseženih stvareh v Avstraliji itd, ki sem ga že preučil, za metil-pmk, (stari an enostavno preurediti) in ne za dejansko etil-metilno obliko....
dejansko je avstralska oprema sledila staremu receptu, ki se pojavlja tudi v stavki celotne sinteze itd... ki se ne more uporabiti v novi obliki...
imam prav @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Navedena je bila metoda za tisto, ki je trdna pri sobni temperaturi

1:1:1 P:etonal:dh20 segrevajte pri 60c 1 uro
2 HCL segrevanje 3,5 h. Pri 75c

Okoli 60 %

Mislim, da je mogoče izboljšati.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Da, to je točno to, kar sem imel v mislih
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

ti bi lahko delali za isti CAS, vendar v obliki olja ali prahu, bolj običajni vosek potrebuje 2 koraka, najprej alkalno kislino.... in seveda vakuumsko destilacijo.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ali lahko še kdo ponudi tam metodo ali prispevek za višji odstotek donosa.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
V mislih imam tisto, ki je pri več kot 33 stopinjah Celzija v obliki olja in se pri sobni temperaturi začne spreminjati v kot suh med. To je tisto, kar imaš v mislih z voskom. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
potem ne sledite receptu, ki ste ga komentirali, ne bo deloval.... za vosek, ki ga omenjate, morate 2 alkalno-kislinsko čiščenje, vendar tudi če to veste, nimam dobrih rezultatov... še vedno delam na tem, spreminjam temperature, količino hcl itd. in videl spremembe, vendar še vedno slabe...
 
Top