Vse v eni niti za pretvorbo etil-metil PMK glicidata v PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
mi lahko kdo razloži razliko na molekuli, ko gre za prašek ali vax ?
zakaj je tako, in ko vprašam neposredno njih...., nimajo pravega odgovora.
kot kemik moram res vse razumeti.

in okej, pmk glicidat je bil prepovedan / okej, pmk metil glicidat je prepovedan / prav, da bo jasno, imamo samo PMK ETHYL GLYCIDATE.

Ali kdo ve, kakšna je razlika pri pretvorbi? ali če ta nova skupina na koncu privede do drugačnega izkoristka.
rad bi dobil nekaj nasvetov in različnih pogledov.

imam občutek, da je olje, ki ga dobimo na koncu, nekoliko slabo.

Ali ima kdo kakšno tehniko, kako dobiti najboljše olje, zelo jasno in čisto, ali je med postopkom vseeno?
hvala.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
morda to zveni nadležno ali pretirano neumno z moje strani ali pa je to posledica ohlapnih definicij, ki se ves čas mečejo naokoli. Ko vi rečete "tisti, ki je v trdnem stanju", ali to pomeni CAS 13605-48-6 ali 28578-16-7 v domnevni obliki "prahu" in ali kaj takega sploh obstaja? Kaj Kitajci mislijo s praškom 28578-16-7? Moje predsodek je, da če obstaja snov, ima svoj CAS, če je neka sol, je to drugačen CAS.
Zato bi na koncu rad končno vedel, kakšen bi bil najboljši postopek za CAS 13605-48-6? Če je to postopek, ki je bil prej opisan in naveden v Sydney bust, kako je mogoče optimizirati največji skupni volumen v zalivu ( za 35 g papir navaja 600 ml zaliva, kar je zelo nepraktično in težavno)? In kako je mogoče preskočiti bakrov korak v postopku (z uporabo hcl?)?
hvala vsem.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
in mimogrede, ker... zdaj se sliši večina mdp2p iz tega novega pmk glicidata, da mi naredi temno in ne zelo jasno olje...
Nekateri ljudje imajo nekaj nasvetov ?
ker bi rad vedel, kaj je po pretvorbi najboljše za ekstrakcijo tega ketona.
katero vrsto topila lahko uporabim za čiščenje olja?
nekaj metod, da bi olje postalo bolj bistro in čisto? ( destilacija ? zamrzovanje ? izpiranje z nasičenim nahco3 ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
zakaj vsi fantje želite imeti ne temno olje? kaj je narobe? to je drugačen predhodnik, zato je rezultat drugačen... temno rdeče olje... cilj je imeti čisto in ne umazano olje, po opisani metodi (baza-kislina) vakuumska destilacija... rezultat je RAZLIČEN, ni enak GLY kot prej fantje... zato ni enake barve...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vizualni vidik snovi je zanjo značilen, če je opazna razlika, potem to lahko pomeni, da ima veliko količino onesnaževalcev. Ali keton destilirate v vakuumu? Ali samo odstranite vodo?
Čakam na nekaj PMK etilglikena...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ko sem bral vse teme o PMK-glikidatu s CAS: 28578-16-7, da bi bilo jasno, je lahko v prahu in v oljni snovi, ki lahko postane trda pri 33*C. Vse zgornje metode se nanašajo na oljno/voskasto snov.

Kolikor sem lahko dobil zapiske o postopku, sem jih napisal v jasnem jeziku, da bodo ljudje to bolje razumeli (vključno z mano). Imam nekaj vprašanj o teh izboljšavah in o tem, kaj storiti, če so bile izvedene.


Izboljšava, kot je bila prebrana na forumu:

Vprašanje o izboljšavi:
Ali to segrevamo na 80*C ali pa to hranimo z NaOH pri 20*C. Ali dodamo PMK-gly-eth pri 20*C neposredno ali ga še bolj segrejemo?

Korak 2: dodajanje kisline:

Če je bilo izboljšanje doseženo v koraku z NaOH in dodajamo klorovodikovo kislino, ali dvignemo temperaturo na 80*C? ali jo ohranimo pri 20-21*C? če jo ohranimo pri 20-21*C, ali nadaljujemo še 12 ur ali dodamo ta korak v prvih 12 urah?

Ločevanje v tretjem koraku:


Korak 4: vakuumska destilacija:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
no...nisem poskusil saponifikacije pri sobni temperaturi za 12 ur, vendar bom zagotovo, ker se temno rjava barva v tej pretvorbi pojavi po saponifikaciji 80c..morda jo lahko reši...o drugih prednostih ne vem....

kar zadeva dodajanje kisline, to je drug postopek, da, zagotovo bi morali dati na 80 stopinj.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
No...napaka je tukaj, ker nekateri ljudje mislijo, da lahko kupijo stari CAS , vendar to ni pravilno, edina razpoložljiva oblika je vosek, obstajajo 2 predstavitve tega, vendar je to samo način, kako ga proizvajalec konča..ena je bolj rumeni vosek, druga pa je bolj bel prah, vendar takoj, ko ti dosežejo 30ªc se bodo stopili...to je ista molekula, verjemite mi.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
isti izdelki, isti postopek...
zadeva o izboljšanju barve...no..mogoče obstaja, ampak IMO bo ves novi MDMA temnejši kot prej, boste videli...novi MDP2P je ista snov, vendar s temnejšo barvo, potem bo MDMA temnejši...samo malo , moji rezultati so bili videti kot stara neoprana "coca-cola"...ne glede na to, kolikokrat jo opereš, ohrani to barvo
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro mi lahko pošljete metode za olje, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

gospod , že imam olje pmk
kakšen naslednji korak lahko storim?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tukaj nisem strokovnjak, obrnite se na @G.Patton @William Dampier, ki sta strokovnjaka na tem forumu in sta zelo koristna

in prosimo, da se pred nadaljevanjem kakršnih koli korakov prepričate, da je vaša številka PMK cas pravilna, tukaj je nekaj koristnih povezav, ki jih boste morda potrebovali:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Ali kdo res uspešno proizvaja končni mdma iz tega novega pmk etilglikidata?

Ali pa imajo vsi samo težave s pretvorbami in ne morejo pravilno kristalizirati končnega izdelka?

Zakaj ni posodobitev za pravilno metodo pretvorbe PMK Etilglikidata?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
beri bolje bro, pravilna pretvorba je že objavljena, in ja, imam čudovite kristale , zelo majhnega obsega, vendar to ne bo spremenilo.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
komaj čakam, da si ogledam videoposnetek!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Ali lahko kdo zapiše pretvorbo za 1 kg pmk etilglikidata?
Vendar samo tisti, ki so pretvorbo preizkusili in imajo izkušnje, prosim, ne objavljajte copy paste, če niste prepričani, da deluje
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Od Kitajcev sem novembra in decembra 2021 kupil nekaj kilogramov tistega, za kar so mi rekli, da je CAS 13605-48-6. Niso dostavili nobenih navodil. Torej, kar razumem iz BenyBoya, moram storiti, kot je navedeno spodaj:

Metoda je bila predvidena za tisto, ki je trdna pri sobni temperaturi (moj je bel prah).

1:1:1 PMK v prahu CAS 13605-48-6 :etanol : dh20 - segrevajte 1 uro pri 60 °C
2. Dodamo HCL in segrevamo 3,5 ure. Pri 75c (koliko HCL?) - lahko kdo svetuje?

Sprašujem, ker obstaja možnost, da imam stare stvari, ki jih dobavljajo konec leta 2021. Če je to nemogoče in imam 28578-16-7, bom naredil, kot je bilo v tem prispevku.

Ali je mogoče razlikovati med 13605-48-6 in 28578-16-7, ko sta v obliki belega prahu?

Hvala.
 
Top