Vse v eni niti za pretvorbo etil-metil PMK glicidata v PMK

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Enako težavo imam z voskom. Po umiljenju in reakciji s HCI nastane lepo svetlo rjavo obarvano olje. Ko ga pustim, da se ohladi na sobno temperaturo, postane temno rjavo, skoraj črno in gosto.

Ima kdo kakšen vpogled v to?
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ali ste to že poskusili? Kakšen je bil vaš izkupiček?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
potrebuje zadnji korak, vakuumsko destilacijo, da se ločijo nečistoče/voda v rjavem lepilu, ki ga omenjate
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
in ja.... 1 korak s preureditvijo s HCL ne velja pri tem vosku, pred tem je treba (kot lahko preberete v tem prispevku in v drugih) NaoH 5% z dH2o , nato hcl, nato slanico ali še bolje nevtralizirati z Nahc03 in nato vakuumsko destilacijo.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
ima kdo dejansko preizkušeno metodo, ki deluje z visokim izkoristkom? Govorimo o cas 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hvala za vaš odgovor. Morda sem bil nejasen, vendar sem želel povedati, da sem prevod naredil v dveh korakih. Najprej naoh (in pustite stati vsaj eno uro), nato pa reakcija s HCL. Ko sem dodal HCL, se je razdelil v dve plasti.

Pri starih praških jih nisem nikoli destiliral in sem lahko vedno popolnoma dobro uporabil olje.

Ali so vaši rezultati z zgornjimi metodami boljši?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
v resnici je težava, ko primerjamo s starim pmk , ker ko dobimo to čudno organsko plast, mislimo, da je vse spodletelo, potem ne nadaljujemo, toda kot sem vedel, so morali vsi, ki so uporabljali metodo baza/kisline, destilirati ... rad bi vedel rezultate, če nekdo sledi metodi vodikovega peroksida, ki sem jo objavil v svojem odprtem prispevku, ker se zdi, da bo veliko bolj popolna in jasna, vendar nisem pripravljen ravnati z vodikovim peroksidom pri več kot 70 % brez digestorja PRO... imam aparat za ekstrakcijo , vendar... ne bom tvegal, v vsakem primeru mi je bila ta metoda poslana iz velike oblike proizvajalca stvari, ne preprodajalcev..tako da bi morala biti najboljša od najboljših možnosti.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
No... po nekaj neuspehih, mislim, da sem končno naredil... rezultat je čisto olje, brez umazanih stvari... ni več medenega videza, vendar z veliko razliko, če primerjamo z metil pmk, barva rezultata je rjavo-temno rdeče olje, z intenzivnim vonjem sassafrasa, ki ohranja stanje pri sobni temperaturi in se nikoli ne zamrzne, ključ je VaCUUM DISTILACIJA, ne potrebujete veliko destilacije, voda v produktu po destilaciji je le malo.
Če to storite, boste kmalu videli, da je reakcija končana... voda ne teče več skozi kondenzator in pride le do refluksa olja. naložil bom slike, če bom našel udobno metodo za to tukaj.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


forum je varen :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
No... po nekaj neuspehih, mislim, da sem končno naredil... rezultat je čisto olje, brez umazanih stvari... ni več medenega videza, vendar z veliko razliko, če primerjamo z metil pmk, barva rezultata je rjavo-temno rdeče olje, z intenzivnim vonjem sassafrasa, ki ohranja stanje pri sobni temperaturi in se nikoli ne zamrzne, ključ je VaCUUM DISTILACIJA, ne potrebujete veliko destilacije, voda v produktu po destilaciji je le malo.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Čestitamo vam za to! Ali bi lahko delili natančen recept in uporabljene korake?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Zagotovo!

Najprej se opravičujem za mojo angleščino, vem, da je včasih "čudna"..

zato sem pri metodi baza-kislina poskusil različne količine, dokler nisem našel pravilne.
Ključ je v vsakem primeru destilacija z vakuumom, pišem o kapitalu, ker sem videl, da (enako kot pri meni na začetku), ko smo naredili bazno kislino, ko smo videli rezultat (umazan in zelo gost med), smo mislili, da je bilo nekaj narobe, potem nismo nadaljevali... ampak tukaj je ključ.
ZA 50 GR voska (uporabil sem manjšo količino, ker imam le majhno količino voska)

1. dajte 50 gr voska in 70 ml dH2O ter 12 gr luga, počasi povečajte temperaturo na 80 °C, ko je temperatura 80 °C, mešajte eno uro.

2. mešanici dodajte 32,5 gr HCL 65 % in mešajte še 1 uro pri 80 ºC.

3. dajte v sep. lij , odstranite plast vode in dodajte primerno količino dH2o s 5 % natrijevega bikarbonata (ali samo naredite nasičeno raztopino) in naredite tipično operacijo v sep. liju ter pustite stati 30 minut

4. še 2 x ponovite izpiranje nasičene raztopine, vedno zavrzite vodo in 1 x samo izpiranje z vodo.
( če se pojavi emulzija, poskusite sprati s slanico)...

5. destilirajte v vakuumu, dokler ne izgine vsa voda (težave povzroča le majhna količina vode), kar lahko storite v rotovapu.
in....

VOILA! dobite želeni izdelek, le da je drugačne barve od starega glikidata... rezultat bo temno rdeče-rjavo olje.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko nekdo razloži razliko med tema dvema številkama cas glede pmk? zdi se, da je ena pmk etilglikidat in druga pmk metilglikidat , katera velja za staro, ki se zlahka pretvori, in katera je nova, s katero imajo vsi težave? Vsaka pomoč bi bila neverjetna. 🙏

13605-48-6 pmk metilglikidat

proti

28578-16-7 pmk etilglicidat
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Pozdravljeni @Fring, rad bi vedel tudi točno številko CAS etil-metil glicidata za ta ključni predhodnik MDMA, sintezo PMK(MDP2P)
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ne izgubljajte časa, človek, verjemite mi, da Kitajci VSI prodajajo obliko ETHY METHYL, ker je etil prepovedan, ne igrajo, ko je nekaj prepovedano... lahko sey, kar hočejo, vendar je vse etil, morda celo ne vedo... ne pozabite, da velika večina od njih ne ve ničesar o tem, samo prodajajo.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
mimogrede samo vprašanje lahko mi kdo razloži razliko med praškom in voskom ?
ker s kemijskim umom ne razumem razlike med tema dvema oblikama.
Kaj točno se spremeni, točka strjevanja ni enaka, ena je bolj podobna "soli", druga pa ima drugačno strukturo, vendar isto molekulo?
vse te podrobnosti me zmotijo in jih ne razumem zares.
in če je treba vse te vrste prekurzorjev pretvoriti v keton.
Hvala za vaše informacije.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
hvala za to pisanje! sklepam, da ste mislili na 35-odstotni HCl?
 
Top