Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Zahvaljujem se vam za vaš odgovor, prijatelj. Imam še eno vprašanje. Ali moram amfetamin postaviti na suho in temno mesto za koliko ur ali dni? In kaj potem? Hvala.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Shranjevanje amfetamina je podobno shranjevanju zdravil: temen, hladen in suh prostor, v posodi brez dostopa kisika. V takšnih stabilnih pogojih se amfetamin hrani dolgo časa.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali po sušenju amfetamina v hladilniku obstaja še kakšen načrt ali je delo končano?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Po čiščenju in sušenju je amfetamin popolnoma pripravljen za uporabo. O tem, kako ga shranjevati, pa sem pisal zgoraj.
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni vsi, želim sintetizirati kristalni metamfetamin ali obstaja kakšna metoda ali videoposnetek, kako to storiti.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Imam vprašanje, kakšno čistost mora imeti natrijev hidroksid? Na internetu sem našel 25 % ali 50 %. Ne vem, ali bi to delovalo
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zakaj se pred alkanizacijo ne doda voda, preostali alkohol in velik del vode pa se ponovno destilirata? Nato se doda alkalija, amfetamin pa se zbere s parno destilacijo in ekstrahira z etrom. Ali ne bi bil rezultat tega čistejši izdelek? Ali bolje rečeno, kaj nasprotuje temu, da bi dodali ta korak?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
V tem videoposnetku takšne stopnje ni. Videoposnetek je bil prevzet iz odprtega vira in prirejen za naš forum. Vendar dodatne stopnje niso izključene in niso v nasprotju s tem videoposnetkom. Posnamete lahko videoposnetek stopnje, ki vas zanima, in nam ga pošljete v objavo s komentarji ali pa ga objavite sami.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Da, to drži, vendar je bilo moje vprašanje bolj namenjeno vprašanju, ali je ta korak nepotreben in zato ne privede do nobenega uspeha pri čiščenju, izkoristek zelo močno pade ali se pojavijo druge pomanjkljivosti, ali pa ta dodatni korak res izboljša čistost izdelka. Nisem želel kritizirati videoposnetka glede na njegovo vsebino.
Le poudariti to razliko in preizkusiti njen smisel.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
V videoposnetku je predstavljena poenostavljena različica sinteze, pri čemer so izključeni vsi postopki za dodatno čiščenje in povečanje izkoristka. Po želji lahko amalgamat večkrat sperete z vodo, dodatno ekstrahirate bazo amfetamina s topili, destilirate s hlapi baze, opravite kislinsko-bazično ekstrakcijo in ločitev na izomere.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Da, seveda obstaja še veliko drugih korakov, ki bi jih lahko izvedli, le kaj vse je zares smiselno? Ali je izpiranje soli živega srebra z vodo res tako dobro? Kam z onesnaženo vodo? Potem jo raje pozneje odstranite kot ločeno trdno snov. Soli se raztopijo v vodi in ne v etru, zato bo izdelek popolnoma brez živega srebra, prav tako se soli ločijo s parno destilacijo. Zanima me, ali je po parni destilaciji in izpiranju z acetonom še vedno potrebna ekstrakcija AB?
Zato postavljam vprašanja.
Nekje je bilo rečeno, da je zaradi parne destilacije olje "dolgo", tj. razredčeno in ima manjši izkoristek. Ne morem si predstavljati, da je to res, vendar morda res ostane 10 % olja, ker ga para ne odnese v celoti.
Poskušam le najti informacije, da bi postal boljši.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ko sam izdelujem amfetamin, amalgam iz soli živega srebra temeljito sperem z vodo in izvedem kislinsko-bazično ekstrakcijo, nato pa končni izdelek temeljito sperem z acetonom. Mislim, da je to dovolj, destilacija s paro pa za tiste, ki se radi obremenjujejo s kemičnimi postopki.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prva kislinsko-bazična ekstrakcija je vedno potrebna za pridobitev amfetaminske baze (olja), pravzaprav sem mislil, da bi po izsoliranju lahko potekala tudi druga AB ekstrakcija za prečiščenje izdelka.
Tako dolgo se zahvaljujem za pozornost.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ali lahko odgovor navedete tukaj? Gradivo začenja prihajati in potrebujem vse možne informacije.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Spomnite me na svoja vprašanja, na katera bom odgovoril tukaj
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kakšna je Büchnerjeva mera videoposnetka?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Lepo, Torej je to za hitrost s čistostjo 70 %?
 
Top