Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vnesel sem 10 gramov in izkoristek je 1 gram
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo lahko veliko stvari, na primer nereagirani P2, ker reakcija ni potekala, prekomerno hlajenje, P2 slabe kakovosti, lahko je veliko stvari.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np iz poljske, ostalo od RAZLIČNIH lokalnih dobaviteljev, morda boste imeli težave z iskanjem H2SO4 (EU), vendar sem prepričan, da lahko ugotovite. nihče vam ne bo dal težje žlice kot to.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ali ste prepričani, da pravilno amalgamirate? Za to je potrebno nekaj izkušenj in prakse. Znaki so al plava navzgor, prehod malih in velikih mehurčkov.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Razmišljam o uporabi parnega destilatorja na naslednji način, vesel bi bil, če bi vsi pregledali metodo, po opravljenem delu bom objavil rezultate.

Reakcijo pripravim na enak način, kot je opisano v prispevku,v 1l rbf, vendar aluminija ne spiram z vodo.

Ko je redukcija končana, destiliram ipa 85 (stopinj) in dodam vodo, nato pa vso vodo prekuham - nisem prepričan, ali se bom s tem znebil hgcl2-.
dodal bom vodo in se znebil približno 2 litrov.

Nato bazificiram preostalo raztopino, nato pa destiliram freebase - nisem prepričan o temperaturah (kakršna koli pomoč)-

nato dodajte kislino in posušite

V bistvu imam dve vprašanji,

ali se bom z destilacijo raztopine znebil nereagiranega hgcl2 in katera temperatura bi bila primerna za destilacijo proste baze.

Hvala za odgovore.
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ali lahko kdo predlaga pot od fenetil-amina do metamfetamina.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, ali želite ugotoviti pot iz benzenetanamina (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Izhodni pH je pri meni po izdelavi opisa višji od 6 Ali lahko spremenim mešanico in odpravim napake ali kaj lahko storim v tem primeru
Hvala.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Resnično ni jasno, kaj imate v mislih na tem mestu. Opis se glasi, da je treba dodajati kislino, dokler pH ne doseže vrednosti šest. Kateri del tega vam je nejasen?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po 2 poskusih sem končno dobil pričakovani rezultat, vendar imam nekaj pomislekov, do zdaj sem vedno pridobival amfetamin sulfat iz "A-Oil" (amfetamin freebase) to olje je pridobljeno "čiščenje" P2P (BMK olje).
Kot veste, je vonj tega olja in vonj končnega izdelka zelo značilen, v primeru proste baze, pridobljene s postopkom P2NP, pa je ta vonj popolnoma drugačen in tudi vonj amfetamin sulfata, je to normalno? Ali gre za uporabljeno pot ali sem naredil nekaj narobe?
PH moje proste baze je 13,8 (več kot dobro) in postopek za pridobitev sulfata deluje dobro, vendar mislim, da bi veliko ljudi lahko reklo, da to ni dobra kakovost, ker je vonj drugačen od drugega.
Ali obstaja kakšna zamisel za odpravo te "težave"? Laboratorijske rezultate svojega amfetamin sulfata bom sporočil čim prej, naslednji teden ga bom poslal v laboratorij.
Hvala.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Zahvaljujemo se vam, vendar
Moje vprašanje je, da sem povečal aceton in žveplovo kislino
in sem presegel zahtevani pH. Ali lahko izkoristim to, kar sem storil, in spremenim sintezo, da bi dosegel zahtevano število?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vonj katerega koli amfetamina mora biti farmacevtski. Če izdelek specifično smrdi, to pomeni, da snovi niste popolnoma prečistili. Glavno merilo je aktivnost snovi. Ali je vaš amfetamin dober zaradi svojih farmakoloških lastnosti? Kakšne barve je?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Če ste prekoračili količino kisline, lahko to popravite tako, da dodate bazo ali majhno količino alkalije. Vendar to deluje le, če to storite takoj. Preseganje količine kisline s pH pod 5 ni vredno, saj pokvari izdelek, presežek kisline amfetamin zažge, postane rdeč ali rožnat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni, hvala lepa za vaš odgovor moj končni izdelek je popolnoma bel in vonj je farmacevtski to je bil moj dvom, ker ima ves amfetamin, ki sem ga naredil v letih iz olja freebase, ki prihaja iz olja BMK, drugačen vonj. Nocoj bom naložil slike.
Ali lahko aluminijasto folijo nadomestim z aluminijastimi ostružki neposredno? Je težko delo, da bi razrezali folijo na majhne koščke v večjem obsegu in kupili aluminijaste ostružke je lažje.
Še enkrat hvala.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Ker prvega nisem vohal že 8 let, vendar se ga bom tudi po 20 letih natančno spomnil.

Od takrat še nisem videl dobrega. Včasih tu naletim na kakšno mrtvo sranje, v katerem se zdi, da je vonj zaznaven v sledeh, pa ni. Danes je naš trg na točki, kjer je poleti izšlo nekaj nikotinsko rumenega, zdi se, da ima na začetku morda 50-odstotni učinek, tu pa so 20-30-odstotne maksimume. 1G v nos, vsa živčna vlakna so mi vibrirala, smrčal sem, sopel, se vrtel, res se mi je zmešalo... Po 2 urah ostra treznost, po 3 urah sem doma izropal hladilnik, se najedel do smrti. Po tem sem 10 ur spala tako trdno kot nedonošenček, ki so ga pravkar dali v nov inkubator. Še nekaj dni nisem mogel prepoznati njegovega vonja, vendar sem vedel, da ga poznam, in to povsem običajnega vonja. Potem sem se zavedel. Dišal je po močnem, sladkem kavnem likerju. Ne podoben, ampak enak.
Ne vem, kaj za vraga je to bilo. Toda moja izkušnja z amfetaminom, s katerim sem na začetku proizvedel podoben začetek, ni klofutala 3 ure, ampak sem 3-4 dni klikal s čeljustjo, ne da bi mignil z očesom.
Ti imajo že med aktivnim časom stranske učinke, ki ti dajejo občutek napetosti, poleg tega pa se od tega ne boš počutil nič bolje, pravzaprav ... Zaradi tega postaneš neumen. Karkoli počneš, ti vzame trikrat več časa kot običajno, ker se tvoje telo zaman vrti, možgani ga zasenčijo in ti hiti. Oh, in povzroča takšne težave s spominom, da nenehno iščeš vse, ker takoj ko nekaj odložiš, že pozabiš, kam si to dal. Še danes ne vem, kaj je bila tista stvar, vendar je nikoli več ne vidim. To se prodaja kot amfetamin, in ko odpreš temo, dobiš tako pametne razlage, da se "amfetamin lahko naredi na 10 načinov." Praviš mi, da bo amfetamin ostal amfetamin, tudi če ga narediš na drugačen način. Na to ni več odgovora.
Zato bi v zameno za položaj, v katerem ste se znašli, ko ste to napisali ... vsem registriranim prebivalcem Mos Eisleyja zdajle podtaknil grlo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Najverjetneje ste prejeli čistejši amfetamin.
Bolje je, da uporabite folijo. Za rezanje uporabljam drobilnik papirja, ki močno poenostavi postopek, poleg tega pa lahko hitro narežete poljubno količino. Drobci nimajo tako velike površine za amalgamiranje, zato bo treba uporabiti veliko večje količine, nato pa pred alkalijo filtrirati nereagirane ostanke.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Imam povečano zakisanost ali lahko olajšam
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Okej, hvala za nasvet, tudi jaz bom pustil dober nasvet o postopku, po dodajanju raztopine NaOH za ločevanje proste baze je bolje počakati vsaj 24 ur za popolno ločitev.
Jaz sem naredil tako, kot je prikazano v videoposnetku, vendar sem pozneje pustil raztopino še 1 dan in ločilo se je več frebaze in dobil sem večji izkoristek ;-) Naložil sem nekaj slik.
Hvala.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top