Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
ne skrbite za to
Preden dodate raztopino P2NP, jo lahko ohladite na 0*C. Dodajanje bo lažje, vendar po potrebnem prisilnem segrevanju potrebujete 60*C. Takšen nadzor vam omogoča, da postavite velik obseg.
Pred dodajanjem alkohola morate izhlapeti čim več vode. Manj vode - manj alkohola je potrebno. Veliko alkohola je slabo, ker ne daje celotnega izdelka brez izhlapevanja.
brez razlike
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
To mora povedati tudi sam. Lahko vam dam samo napotek. Naročite želeni izdelek in ga takoj plačajte. Nato pošljite potrdilo o nakazilu na njegov elektronski naslov. Nič ne bo oviralo vaše dostave. Svoje podjetje lahko poimenujete xy. Trgovec se vzdrži ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujemo se vam. Opravičujem se, mislim, da sem bil nejasen. Mehtod ni tisto, kar se mi zdi težko, temveč pridobivanje kemikalij, natančneje nitroetana in do neke mere benzaldehida. Poleg poskusa sinteze za nitroetan, ali obstaja kakšen nasvet o zanesljivem dobavitelju? Opravičujem se, če to ni primerno področje za vprašanje.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala. Če prav razumem, velja naslednje: bat oborožen z aluminijem + h2o v ledeni kopeli in ločeno sprostim hgcl2, preden ga dodam batu? Kakšno temperaturo potrebuje moja topla bistra raztopina p2np + ipa, preden jo dodam?

?

Ali je treba obe suspenziji amalgama in kavstične sode ohladiti na 0c

?

Aceton dodam takoj po ločevanju

?

imam baterijsko kislino in koncentrirano žveplovo kislino, moram sam proizvesti alkoholno žveplovo kislino?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pri kakšni temperaturi naj postavim ta pripravek?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujem se vam, žal mi EU ne deluje, vendar cenim nasvet.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Raztopino pripravite pri sobni temperaturi, za raztapljanje kristalov pa jo lahko nekoliko segrejete.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Želim zmanjšati količino vode, ali lahko uporabim 500 ml in ali moram zmanjšati deleže preostalih reagentov?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kje zmanjšati obseg? V alkalni raztopini? Pišite mi v zasebnih sporočilih, vse vam bom podrobno povedal
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ta donos je ta amfetamin? Kako naj vem, da je to amfetamin, in ali ima vonj?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Priporočampreberi to knjigo vsem Ljudem, ki se začenjajo ukvarjati s tem športom:

Vogel's Practical Organic Chemistry
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali je treba amfetamin po postopku sinteze odstraniti?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Gre za amfetamin, če ste ta prah pridobili z redukcijo fenilnitropropena. Imeti mora grenak okus. Kaj mislite s pojmom odstraniti?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali je treba amfetamin po postopku sinteze očistiti?

Ali je amfetamin, pridobljen iz te formule, pripravljen za prodajo ali ga je treba očistiti?

Na koncu tega posnetka je bil amfetamin ekstrahiran. Ali je ta pripravljen za prodajo ali ga je treba očistiti?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetamin lahko očistimo s spiranjem s hladnim alkoholom ali acetonom, to bo dovolj, če je barva snovi bela.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Zakaj na erowid Ljudje, ki izvajajo reakcijo IT, za redukcijo uporabljajo razredčeno ledeno ocetno kislino ~ približno 70-75 %?
In druga stvar, uporabljajo več kisline za redukcijo nitropropena za 1 g p2np uporabijo 10 ml GAA in IT razredčijo z vodo.

V sintezi iz te teme za 1 g p2np uporabljajo 5 ml GAA.

Pri reagentu, ki daje vodik pri redukciji, je razlika 50 %.

Katera redukcija bo boljša? Z vodo (iz erowida) ali brez vode (ta tema)?





Besedilo s te povezave:
#4. Redukcija nesubstituiranega P2NP s HyperLab Bee #2.


V 3-litrski FBF je bilo dano 100 ml vode, 250 ml GAA in raztopina 1 g živega srebra v 2-3 ml konc. HNO3.
52 g (2 paketa po 10 metrov) Al folije je bilo zloženih v 7-8 plasti, razrezanih na kose 3x3 cm in naloženih v erlenmajerico.
Bučko smo segreli na 40 °C. Ko je bil v nekaj minutah jasno viden začetek amalgamacije, se je segrevanje prekinilo in v reakcijo se je dodala suspenzija 30 g nerekristaliziranega fenil-2-nitropropena v mešanici 50 ml GAA in 100 ml IPA (nitropropen je bil pridobljen a la Bariumova MeAm kondenzacija - pomemben podatek, saj ta metoda daje izdelek večje čistosti).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Uporabite lahko razredčeno ocetno kislino. Odvečna kislina ne moti redukcije, vendar jo bo treba pogasiti z ustrezno količino alkalij, kar bo povzročilo večjo porabo reagentov in časa, saj se bo pri interakciji kisline z alkalijami sproščalo več toplote. V opisani tehniki hkrati izvedejo amalgamiranje z živo srebrovo soljo in redukcijsko reakcijo. V moji tehniki se folija najprej obdela z vodno raztopino živosrebrove soli, ki se nato odcedi, zaradi česar je izdelek čistejši.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ali bom v redu, če bom uporabil %94 ocetno kislino?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,

moram se vrniti k žveplovi kislini, ali obstaja kakšna alternativa za kristalizacijo amfetamina? Ali bi bila možnost vinska kislina, da bi dobili amfetaminov tartrat?

Thx :)
 
Top