Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ali bi bilo pri dodajanju kisline na in, IT mogoče kislino tudi razredčiti z več ipa? In na kakšen pH moram ciljati, ko uporabljam fosforno kislino in želim enobazno sol? Najlepša hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Pridobljeni prosti bazi amfetamina morate dodati ekvimolarno količino ortofosforne kisline, da dobite monoamfetamin fosfat.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
ja, to razumem, ampak kako naj vem, koliko imam proste baze, donos je lahko precej različen
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ali veste, da jo lahko izmerite s pomočjo valja ali tehtnice?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Svojo prvo sintezo bom poskusil izvesti še ta mesec. Sem podiplomski študent in imam dostop do laboratorijske opreme, s katero lahko naredim pravzaprav kar koli, ne da bi potreboval podpis nekoga, ki bi to potrdil. Poskrbeti bom moral le, da bom potem vse ustrezno razkužil, vendar to ni problem. Veseli me, da bom svoj napredek delil z vsemi vami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Radi bi videli vaše poročilo o sintezi, veliko sreče.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Hvala.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
To je odvisno samo od vašega vira NaBH4, kmalu bom testiral novega dobavitelja zanj, ki ga bo ponujal za 128 €/Kg, zaradi česar bo konkurenčen poti Al/Hg.

V industrijskem merilu bi lahko prekurzorje in kemikalije naročili iz tujine (Indija, Kitajska, Pakistan), kjer bi se Al/Hg in CuCL2/NaBH4 tako pocenili, da bi se obe poti lahko zmanjšali pod 300 €/liter proste baze (po mojih izračunih).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, sem novinec in nekdo je omenil, da je žveplovo kislino mogoče zamenjati s fosforjevo. zdaj imam nekaj vprašanj: kakšna koncentracija je potrebna? kar sem našel, je kislina s 37 % (vendar mislim, da to deluje le za zobozdravnike) in koncentracije od 75 do 85 %. ali je to v redu za uporabo in ali je postopek popolnoma enak, kot je prikazan v videoposnetku? poleg tega sem imel enake težave z drugimi sestavinami: ledeno ocetno kislino, IPA in acetonom, kakšna koncentracija je potrebna? moja domneva bi bila, da čistejša, boljša, ampak ker sem pri tem popolnoma nov, sem mislil, da spraševanje ni napaka. in končno, živosrebrov nitrat, res ga je težko dobiti. nisem našel niti termometrov stare šole, vsaj od koder prihajam. ali kdo pozna dobavitelje v Evropi?


Vnaprej hvala.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Postopek za fosforno kislino je podoben, vendar pri tem ne morete uporabiti pH, ampak morate določiti mole proste baze, ki jo imate, in postaviti enako količino molov fosforne kisline. Višja koncentracija je dobra, ker je amfetamin fosfat topen v vodi, in če izpustite topila, se bo nekaj vašega izdelka izgubilo, vendar to res ni veliko, če imate 85 % fosforne kisline in lahko izparite topilo, da dobite višje donose.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hja, rekel bi, da ne delate nič narobe, če izberete sestavine z višjo koncentracijo, zlasti za žveplovo kislino.
Predvidevam, da imajo nečiste sestavine negativen vpliv na izkoristek in kakovost končnega izdelka.

Kar zadeva IPA, ledeno ocetno kislino in aceton, je najbolje, da izberete najvišjo koncentracijo, ki jo lahko najdete.

Kar zadeva živosrebrov (II) nitrat - trenutno ga zagotovo ni lahko najti, vendar vam lahko priporočim prodajalca iz Rusije, ki ga prodaja.
Ugotovil sem, da je živosrebrov (II) klorid veliko lažje dobiti, vendar ga lahko dobite v naslednjih trgovinah/prodajalcih

@Constantylious777 precej drago, 2.350EUR/Kg
Spletna stran: Organska kemija Poljska 168EUR/Kg

Upam, da sem lahko pomagal
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobrodošli :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Brez povratnega kondenzatorja se bomo ukvarjali z izhlapevanjem alkohola. Če se oborina spremeni v kamen, reakciji ponovno dodajte čisti alkohol. Popolnoma zaprt sod ni primeren, saj bomo imeli opravka z močno naraščajočim tlakom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Uporabiti morate povratni kondenzator, kot je opisano v razlagi HIGGS BOSSON v tem videoposnetku
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Pozdravljeni, fantje,

Kako opraviti kislinsko-bazično ekstrakcijo za določitev proste baze ? Ali lahko uporabim toluen in ločevalni lijak ?

Žal nisem mogel dobiti žveplove kisline, zato bom uporabil fosforno kislino.
Ali moram samo dodati fosforno kislino ali jo zmešati z acetonom kot pri žveplovi kislini?
Koliko kisline moram dodati za 10 ml amfetamina s prosto bazo, na primer? Poskušal sem razumeti g/mol, vendar ne morem.

Hvala za vaše odgovore!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Stran 81, brez redčenja, 85 % dodano kot v ekvimolarnih količinah k freebazi. idk o toluenu.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Ekstrakcije A/B ne morete izvesti za brezplačno bazo. To je mogoče storiti le z amfetaminskimi solmi. Navodila lahko preberete na glavni strani razdelka Amfetamini Čiščenje amfetaminov z ekstrakcijo s kislinsko bazo

Da, pripraviti morate raztopino, kot je žveplova kislina z acetonom.

Da bi ugotovili, koliko kisline potrebujete, bomo vzeli 10 ml amfobaz, kot v primeru. 10 ml amfetaminske baze / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Prešteti morate količino molov: 10,6838 g / 135,21 g/mola = 0,079 mola amfetamina. Za proizvodnjo monoamfetamin fosfata morate vzeti enako količino kisline kot amfetamina.
Torej: 0,079 mola * 97,994 g/mol = 7,743 g čistega H3PO4. Če imate 70-odstotno raztopino kisline, morate vzeti (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70-odstotnega H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tam je (str. 82) jasno zapisano, da je bila raztopina amfetamina narejena z acetonom:
 
Top