Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Večkrat temeljito izperite Al.
Vsebnost živega srebra v primerjavi z uporabljenim končnim izdelkom verjetno tudi ne bi bila dovolj, da bi vas zastrupila , zlasti če večino sperete. Verjetno je najnevarnejše ravnanje z živim srebrom med reakcijo in ne v končnem izdelku.
Vendar vprašajte izkušenega člana in verjetno vam bo lahko pojasnil, saj sem tudi sam laik. :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nekajkrat se zgodi, da temu ni tako. Če pa z njim živite redno, recimo v razumnih mejah in ne vsak dan, je lahko na dolgi rok precej strupen. Menim, da je zaradi razmeroma preprostejšega postopka sinteze večina amfetaminovih sulfatov na trgu izdelana s to sintezo. Mislim, da podobno razmerje izide tudi obratno, če pogledamo, koliko ljudi se ne zmeni za to, koliko živega srebra ostane v končnem izdelku, med tistimi, ki ga izdelajo in nato raztrosijo po ulici.
Upam, da bodo načela, ki jih je oblikoval BB, zgledi, po katerih se bodo v prihodnosti ravnale naslednje generacije. To bo sicer neumna beseda, vendar mislim, da bi bilo najbolje, če bi BB uspelo ustvariti "modo", ki bi iz prizadevanja za kakovost opredelila novo obdobje. Skoraj nemogoče je vplivati na odnos tistih ljudi, ki na to gledajo bolj preprosto in/ali ker so za vsako ceno usmerjeni v dobiček ... ali pa na drugo skrajnost, katerih lastne omejitve ovirajo njihov razvoj. Razen tega, da bodo prisiljeni slediti trendom in s tem potrebam spreminjajočega se trga.
A če se vrnemo k živemu srebru, tudi mene je tega strah. Res je, imam zastrašujoč primer, ki se je v preteklosti zgodil družinskemu članu.
Živo srebro je težka kovina, v večini primerov se zaradi razpolovnega časa, ki je več kot 20 let, kar je značilno za težke kovine, sploh ne izloči iz telesa. Na spletu je polno metod za razstrupljanje, našel sem celo podroben opis tukaj na forumu, vendar je to veliko dela. Če se v nas kopiči, lahko povzroči resne težave. Vemo, da vsakodnevno vstopa v naše telo, tako kot svinec in vse drugo. Toda eno je, da ga dobimo posredno, drugo pa, da ga dobimo kot zdravilo, ki bi se mu sicer lahko izognili.
Nisem kemijski inženir, samo ugibam, da živo srebro, ki je prisotno med reakcijo, večinoma ostane v žlindri, ki nastane pri ločenih plasteh. In namen ponavljajočega se pranja je lahko med drugim tudi čim večja odstranitev onesnaženja z živim srebrom. Vendar domnevam, da ni nobenega zagotovila, da bo popolnoma izginilo.
Ne razumite me narobe, nisem vas želel poučevati. Mislil sem le na tiste člane foruma, ki jih ta tema zanima. Na ta način si lahko ustvarijo predstavo o tem na podlagi več stališč.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni, hvala lepa za vaš odgovor moj končni izdelek je popolnoma bel in vonj je farmacevtski to je bil moj dvom, ker ima ves amfetamin, ki sem ga naredil v letih iz olja freebase, ki prihaja iz olja BMK, drugačen vonj. Nocoj bom naložil slike.
Ali lahko aluminijasto folijo nadomestim z aluminijastimi ostružki neposredno? Je težko delo, da bi razrezali folijo na majhne koščke v večjem obsegu in kupili aluminijaste ostružke je lažje.
Še enkrat hvala.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Ker prvega nisem vohal že 8 let, vendar se ga bom tudi po 20 letih natančno spomnil.

Od takrat še nisem videl dobrega. Včasih tu naletim na kakšno mrtvo sranje, v katerem se zdi, da je vonj zaznaven v sledeh, pa ni. Danes je naš trg na točki, kjer je poleti izšlo nekaj nikotinsko rumenega, zdi se, da ima na začetku morda 50-odstotni učinek, tu pa so 20-30-odstotne maksimume. 1G v nos, vsa živčna vlakna so mi vibrirala, smrčal sem, sopel, se vrtel, res se mi je zmešalo... Po 2 urah ostra treznost, po 3 urah sem doma izropal hladilnik, se najedel do smrti. Po tem sem 10 ur spala tako trdno kot nedonošenček, ki so ga pravkar dali v nov inkubator. Še nekaj dni nisem mogel prepoznati njegovega vonja, vendar sem vedel, da ga poznam, in to povsem običajnega vonja. Potem sem se zavedel. Dišal je po močnem, sladkem kavnem likerju. Ne podoben, ampak enak.
Ne vem, kaj za vraga je to bilo. Toda moja izkušnja z amfetaminom, s katerim sem na začetku proizvedel podoben začetek, ni klofutala 3 ure, ampak sem 3-4 dni klikal s čeljustjo, ne da bi mignil z očesom.
Ti imajo že med aktivnim časom stranske učinke, ki ti dajejo občutek napetosti, poleg tega pa se od tega ne boš počutil nič bolje, pravzaprav ... Zaradi tega postaneš neumen. Karkoli počneš, ti vzame trikrat več časa kot običajno, ker se tvoje telo zaman vrti, možgani ga zasenčijo in ti hiti. Oh, in povzroča takšne težave s spominom, da nenehno iščeš vse, ker takoj ko nekaj odložiš, že pozabiš, kam si to dal. Še danes ne vem, kaj je bila tista stvar, vendar je nikoli več ne vidim. To se prodaja kot amfetamin, in ko odpreš temo, dobiš tako pametne razlage, da se "amfetamin lahko naredi na 10 načinov." Praviš mi, da bo amfetamin ostal amfetamin, tudi če ga narediš na drugačen način. Na to ni več odgovora.
Zato bi v zameno za položaj, v katerem ste se znašli, ko ste to napisali ... vsem registriranim prebivalcem Mos Eisleyja zdajle podtaknil grlo.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Imam vprašanje. Ali so ti kristali, ki se pojavijo v spodnji sivi plasti osnovne raztopine P2NP, ki ni reagirala? Zanimivo, pojavili so se ravno v času, ko sem imel aktivno reakcijo približno dve uri, dlje kot običajno. (Običajno pustim, da mine pol ure, preden nadaljujem z bazifikacijo).
Mbe7K4YxDr

Dobljeni izkoristek je bil zelo visok (75 %, več ali manj) in mislim, da je končni videz precej zadovoljiv.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pozdravljeni prijatelj... ja, kot pravi naš prijatelj Gpatton, ti kristali so soli, v tem primeru so to natrijeve soli, ki nastanejo v plasti blata, ko je bilo pri visokih temperaturah in je nato prišlo do hitrega padca temperature, vidite, normalno je, da jih vidite, ko se srečate s temi pogoji, ki jih razlagate. Za vse ostalo je rezultat videti dober... zdravje in veselje, brat!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Hvala za odgovor! V zadnjem času se osredotočam na svoj TEK, pri čemer skrbim za temperaturo in poskušam, da nikoli ne doseže 60-65 ºC. In to je spremenilo pravila igre. Donosi in kakovost so se bistveno izboljšali.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hej, fantje, to sintezo sem že večkrat uspešno izvedel z zelo dobrimi rezultati. Žal pa me pri tem moti vonj po izopropanolu. Kaj pa etilacetat? Ali je mogoče izo nadomestiti z etil acetatom? Hvala vnaprej, draga skupnost.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
da, ta sinteza odlično deluje z etil acetatom, le ocetne kisline uporabite manj kot pri izopropanolu, sicer bo vse v redu.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Ali bo to delovalo za MD-fenilaceton? Če ne, ali mi lahko kdo priporoči postopek za sintezo MDA iz safrola? vnaprej hvala.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
S sintezo nisem imel težav do točke, da bi iz proste baze naredil sol z dodajanjem žveplove kisline do 6 PH.
Z odvzemom zgornje plasti zmesi IPA, P2NP, GAA, NaHO in Hg/Al sem dobil jasno rumeno amfetaminsko freebazo. Amfetamin freebase je imel približno 9 PH in sem ga z dodajanjem žveplove kisline skupaj z 20 ml acetona znižal na 6 ~ PH, vendar se amfetamin freebase še ni spremenil v sol / pasto in je še vedno tekoč.

Zdi se, da je sol prisotna do približno 5 ml polnilne črte, prosta baza amfetamina pa do približno 135 ml polnilne črte. Uporabil sem 10 g p2np.

Ali kdo ve, kaj je šlo narobe? Ali lahko svojo mešanico še vedno spremenim v amfetamin sulfat ali je izdelek odpadek?

Opozoril bom, da sem namesto deionizirane ali destilirane vode uporabil vodo Fiji, ker nisem našel destilirane. Zdi se, da to sploh ni vplivalo na reakcijo, vendar ali je to lahko vzrok? Prav tako nisem sušil proste baze z magnezijevim sulfatom, ker ga nisem imel.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. verjetno je vaš amfetamin sulfat raztopljen v vodi.

Ali je bilo amfetaminsko olje (prosta osnova) raztopljeno v nečem?
Ali lahko naložite sliko svojega izdelka? Poskušal vam bom pomagati.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mislim, da je bila amfobaza freebase raztopljena v IPA (glede na videoposnetek higgs bosson). Dodal sem še nekaj acetona in zmes je začela dobivati mračno belo barvo, kar naj bi bilo dobro, vendar se zmes ne zgosti (morda zaradi prisotnosti vode?).
To je moja mešanica amfetaminske proste baze po približno 12 urah, ko sem jo pustil čez noč. Barva se je iz zelo svetlo rumene spremenila v to temno rumeno.
QDTQKViszn


Tako je videti, ko sem zmesi dodal še nekaj acetona
5xPkfXUeBd


Ali naj zmesi še naprej dodajam aceton? Ali lahko na tej točki na enostaven način odstranim vodo?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Če se vaša prosta baza po dodajanju kisline/acetona ne zamegli, lahko ekstrahirate i z nekim močno nepolarnim topilom, kot je heksan ali petroletrski eter. Če ste že nevtralizirali celotno raztopino, dodajte nekaj bolj koncentrirane raztopine NaOH in nekaj zgoraj omenjenega topila. Po ekstrakciji jo prelijte v ozek valj in videti morate tri plasti tekoče faze. Zgornja plast - bistra mora vsebovati heksan + amfobazo in zelo malo acetona, srednja plast - rumena je IPA + ostanek freebase, pomešan z vsemi polarnimi nečistočami in acetonom, spodnja je seveda alkalna vodna raztopina NaOH. Vzemite zgornjo plast heksana in ekstrakcijo večkrat ponovite. Freebaza zagotovo ne bo prišla do heksana v enem samem postopku, saj je topna v obeh. Nato lahko dobljeno heksansko raztopino frebaze razredčite z acetonom in ponovno poskusite obarjati sol. Nekoč sem imel nekaj posranega IPA, za katerega se je pozneje izkazalo, da je približno 82-odstoten namesto 99,5-odstoten, poleg tega pa ga nisem posušil, ker ne vem zakaj. Tudi moja titracija freebaza je bila videti tako kot tvoja, ta postopek, ki sem ga omenil zgoraj, pa mi je pomagal pridobiti nekaj precej dobre prečiščene soli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Izgleda pravilno, @jazzthatguy. Verjetno imate moker IPA in moker je ključ vaše težave.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni, v 50 ml acetona sem naredil 2 ml sulf 98 %, vendar ima končni izdelek grozen vonj po acetonu.
Ali menite, da bi bilo dobro namesto acetona uporabiti IPA? Kakšne bi morale biti količine?
Ali obstaja kakšen drug izdelek, ki bi poleg IPA ali acetona zmanjšal ta močan vonj?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kaj lahko storimo, da ločimo IPA od prostega baznega olja?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Oprostite, imam vprašanje,
Izvajala sem sintezo in redukcijska reakcija se ni začela, zato sem mislila, da je narobe. Pustil sem jo ob strani, vendar sem se po dveh urah vrnil in je reagirala.
Ali je lahko reakcija potekala narobe, ker je nisem spremljal????
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Naslednje vprašanje pa je, kako dolgo naj bi reagiral,
saj po 30 ali 40 minutah temperatura začne padati pod 40 stopinj in nisem prepričan, ali še vedno nekaj počne.
Hvala.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zaključenost reakcije lahko preverite s TLC, plošče lahko preprosto izdelate ali kupite. preverite prisotnost/konc. surovine.
Ali refluks, da reakcija poteka, ko se vrh ohladi, dokler Al ne izgine. previdno s temperaturo.
 
Top