Imate vprašanja?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
sem se spraševal, ali bi bila koristna lepljiva nit v zvezi s povezavami do drugih spletnih strani, povezanih z drogami, zlasti če navzkrižno oglašujete svoj forum na njihovi spletni strani (takoj prideta na misel bluelight in erowid)

prav tako bi rad videl pododdelek, namenjen pregledu prodajalcev na tem mestu. Če boste začeli vključevati oglaševanje trgov Darknet, bi bil koristen tudi prostor za pregled le-teh.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
O ne, kaj se je zgodilo?
Ta slog mi ni všeč, ga lahko spremenim?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zakaj vam ni všeč? To je precej udobno, stvar navade.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Pozdravljeni, Heisenberg, ali mi lahko poveste, kakšne varnostne sisteme ima ta forum? mislim, da hrani dnevnike IP itd.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Onemogočili smo beleženje IP. Poleg tega lahko domeno onion uporabljate prek brskalnika tor, varno lahko nalagate slike, saj samodejno izbrišemo vse metapodatke. Vsa sporočila v zasebnih sporočilih so shranjena le 30 dni. Uporabljate lahko šifrirane pogovore, tudi dešifrirni ključi se ne shranjujejo na naših strežnikih, ko potrdite, da ste jih shranili.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
In da, forum deluje brez JS. Vendar pa ne vidim razloga, da bi se v 2k22 morali bati JS.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
V redu, gospod, to je pomembna informacija... Vseeno bom še naprej onemogočal JS haha.... boljša je varnost..
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To je dobra poteza z vaše strani, vendar ali ste tudi gostitelji foruma ali le upravljavci, ki so ga najeli, ali strežnik deluje v virtualnem stroju ali kot samostojna naprava.
V ozadju morda ne beležite nobenih podatkov, lahko pa to počne sam gostitelj in vsi strežniki, ki delujejo kot virtualni stroj, se lahko v celoti beležijo, kolikor vem. Pravzaprav se sploh ne bi smel vpletati, mislim, da veste, kaj počnete.
Tudi leta 2022 se še vedno uporabljajo številne skripte javascripts za branje podatkov iz brskalnika, za tako imenovani fingerprinting, s katerim vam sledijo v omrežju. Ker tu ni treba ponovno nalagati javascriptov tretjih oseb, je treba programski opremi foruma in njenim upravljavcem popolnoma zaupati, da se taki podatki ne berejo za ponovno omogočanje javascriptov.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Za reševanje problema omrežnega prstnega odtisa je treba za delo uporabiti ločeno napravo. Jaz imam na primer ločen računalnik in internetno dostopno točko, da grem tor.
Če se ukvarjate z drogo, vam ni težko kupiti prenosnega računalnika.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Okej, vendar to ne rešuje problema prstnih odtisov, tudi s tem prenosnim računalnikom boste identificirani in vas bo mogoče določiti kot vedno istega edinstvenega uporabnika. Tako se lahko ustvari tudi profil, ki morda ne bo sklepal na vašo pravo osebo, saj ste še vedno anonimni, lahko pa sledijo prstnemu odtisu in iščejo napake, ki jih delate, da vas potem morda razkrijejo. Če vas zaradi onemogočanja javascripta ni mogoče izslediti, ker ima 10 000 prenosnih in osebnih računalnikov enak prstni odtis torprojekta, je to velika razlika. Takrat vas ni mogoče izslediti. Upam, da sem se dobro izrazil.
Ampak to je škoda :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Omogočanje JavaScript ni nevarno le na temnem spletu, temveč povsod.
JavaScript se lahko uporabi za deanonimizacijo uporabnikov z izkoriščanjem in zlonamerno programsko opremo.
Zaradi tega je priporočljivo, da je JavaScript onemogočen, če sta vam anonimnost in varnost pomembni.
Enako velja za Flash in v manjši meri celo za CSS ... čeprav bi izklop CSS verjetno uničil skoraj vsako spletno stran.

tudi stran ne deluje več, če je javascript onemogočen.
Ne morete brati zasebnih sporočil in tudi ne morete gledati videoposnetkov.
To je resen varnostni problem
NIKOLI NE UPORABLJAJTE JAVA, ČE DELATE NEKAJ PRIVATNEGA, KER NI PRIVATNO, KER GA UPORABLJAŠ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Edina stvar, ki na našem spletnem mestu ne deluje brez javascripta, je gledanje videoposnetkov, sicer pa lahko uporabljate vse funkcije.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

če imate čas, mi lahko pošljete zasebno sporočilo plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ob vsem tem, kar je bilo danes povedano, želim poudariti, da razumemo, da večino občinstva zanima delo brez JS. Zato se bomo potrudili, da bo uporaba spletnega mesta brez JS čim bolj produktivna. Vendar morate razumeti, da pri usklajevanju dela z JS in brez njega usklajujete preteklost in sedanjost.
 
Top