Imate vprašanja?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!,
Imam nekaj tablet.
sestavina: psevdoefedrin, triprolidin hidroklorid hidrolat

želim se naučiti, kako pridobiti samo psevdoefedrin
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej, kako lahko pošljemo zasebna sporočila, ne vidim nobenih gumbov za PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
postavite miško na ime in začnite pogovor

2KBrZjgMtd


ali kliknite na logotip črke na desni strani zgoraj; in začnite nov pogovor
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Raziskoval sem in na številnih mestih piše, da oblika moči GBL ali 96-48-0 ni mogoča. GHB da, vendar ne GBL, vendar Kitajska to oglašuje. Ali je to mogoče ali ne, menda imajo objavljen postopek, a če ga imajo, ga nisem našel? Pomaga kdo z zanesljivim virom ali z osebo, ki lahko prikrije moje stvari iz vzhodne Evrope? S tem bodo zaslužili veliko denarja.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Kaj je "lepljiva" nit?
2) Ali je tu nit ali prispevek, ki podrobno opisuje, kako uspešno pridobiti kemikalije, oglaševane prek prodajalcev na tem spletnem mestu? Pri enem od njih sem naročil, plačal denar in izdelka nikoli nisem videl. Prosil sem celo za številko za sledenje in na moje vprašanje ni bilo nikoli odgovorjeno.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tukaj je primer tovrstnih tem (te vedno prednjačijo pred vsemi ostalimi):
PtBuziIVEG

Pri kom ste naročili? Na seznam dodajamo samo preverjene prodajalce, če pa to niso več, jih odstranimo s seznama. Vedno lahko uporabite storitev skrbništva. Res pa je, da na forumu niso zastopani vsi prodajalci, zato to ni vedno mogoče.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Gospod, ali mi lahko poveste, ali obstaja topilo ali druga kemikalija, ki je dovolj podobna GBL, da bi jo lahko poslal tako označeno in bi zdržala v situaciji, ko jo nekdo pogleda ali zavoha. poskušam jo poslati iz vzhodne Evrope, v kaj bi jo lahko prikril. Vse ideje bi bile zelo dobrodošle.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali menite, da je ta dekletova zamisel o spreminjanju Gabbe v GBL izvedljiva v velikem obsegu. Ali sploh deluje? Tretjič, k meni so se obrnili s ponudbami za desicirano GBLand, bil sem mnenja, da to sploh ni mogoče z GBL, Nenazadnje verjamem, da je novi fant v skupini Neon47 Tom chemical. Ali ste prebrali mojo ponudbo o ustvarjanju velike količine sredstev za nekaj GBL. Mislil sem, da bi morda lahko naredili 2 polna sodčka in bi jih poslali z ladjo?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Tukaj sem nov ... Ali mi lahko poveste, kje lahko najdem amilbromid, iz sintetičnega videoposnetka je videti, da je tekočina.
Iskal sem ga že marljivo, vendar ga nikakor ne morem najti. Za vašo pomoč bom zelo hvaležen. Sem v Združenih državah Amerike.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Kako ste poiskali/izbrali strokovnjake? Presenetljivo je, kakšno je njihovo znanje. Kako jih zadržati pri tem, da odgovarjajo na osnovna vprašanja in z žlico hranijo ljudi, ki v zameno ne dajo ničesar?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni,

prepričan sem, da je bil na voljo seznam zanesljivih trgovin za nakup končnega izdelka, kot so 3mmc, 4mmc in kanabinoid, kot je 5cl-cladba.
Vendar teh trgovin ne morem več najti.
Ali lahko kdo pomaga?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zaradi metilne verige me je strah.
Ste jo kje našli?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Nekdo ga prodaja tukaj. Če ga je mogoče uživati samega po sebi, bi ga kupil.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Pravkar sem pregledoval nove kemikalije, ki so na voljo.
Zdaj jih je več kot peščica.
Poudarjene so z rdečimi krepkimi črkami, če se želite bičati.
Nisem niti vedel, da obstaja tolazolin!
Tolazolin
Tolazolin je neselektivni kompetitivni antagonist α-adrenergičnih receptorjev. Je vazodilatator, ki se uporablja za zdravljenje krčev perifernih krvnih žil. Uspešno so ga uporabljali tudi kot antidot za odpravo hude periferne vazokonstrikcije, do katere lahko pride zaradi predoziranja z nekaterimi zdravili agonisti 5-HT2A, kot so 25I-NBOMe, DOB in Bromodragonfly. Najpogosteje pa se uporablja v veterinarski medicini za odpravo sedacije, ki jo povzroča ksilazin.
 
Top