Serijski kemijski reaktor

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
hvala. 👍 tega še nisem poskusil, samo v glavi. ampak čutim, da to ne bo težava. veš, s kom eksperimentiram, on je kemik. ko pridejo orodja in skuhamo nekaj okusnega, želim stati tam kot nekdo, ki ve, kaj dela, kaj dela, kaj sprašuje ... ampak najprej bo to zagotovo majhen korak. Naredil bom videoposnetek prvega poskusa in opis ter ga naložil
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hej, bratje, ali je ta reaktorski kotel primeren za proizvodni proces adb-b. imam prekurzor in druge sestavine
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, ali so nekateri od tukaj navedenih šaržnih reaktorjev primerni za uporabo katalizatorjev iz plemenitih kovin?

Vem, da se parr reaktorji običajno uporabljajo za reakcije pod pritiskom, vendar me zanima, ali bodo ti primerni.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Pozdravljeni, G.Patton.

Razmišljam o nakupu enoslojnega steklenega reaktorja, ker je lažje nadzorovati temperaturo, če na serijo nanesemo silikon. Poleg reaktorja je treba kupiti vakuumsko črpalko in hladilno napravo za vodo, da?

Kakšen je stroj za nadzor temperature pri steklenem reaktorju s plaščem za hlajenje in ogrevanje? Ne razumem delovanja ''toplotnega izmenjevalnika'' iz vašega prispevka.

Hvala.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Zanimivo. Zahvaljujem se vam za znanje, ki ga posredujete na tem forumu. Hvaležen sem, da sem naletel na to mesto.

Hvala
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Cenim to, je zelo koristno
 
Top