SINTEZA BK-MDMA ENOSTAVNA IN HITRA METODA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Končni postopek iz 500 g 2b3'4mp 390 g čistih kristalov rjave kole BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
To rjavo barvo ima zato, ker ima veliko nečistoč, kajne? kako torej odstraniti nečistoče?
ker je na splošno čisti BK-MDMA bel ali skoraj bel kristalinični prah.
Hvala!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Moj prijatelj, ali bi bil tako prijazen in opisal laboratorijsko opremo in reagente, ki so potrebni pri omenjeni kemijski sintezi?
Hvala!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Če članek preberete od začetka, lahko vidite, da ni bila uporabljena nobena draga laboratorijska oprema, le plastična vedra in električni vrtalnik, potrebni prekurzorji in kemijski reagenti, nobena steklena posoda ali karkoli drugega.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Ali ste sintezo opravili sami ali ste informacije prevzeli s spleta?
in koliko lahko z 1 kg CAS; 52190-28-0 dobim iz BK MDMA?
gracias!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Prijatelj, kakšen izkoristek in odstotek čistosti BK-MDMA ste dobili v kemijski sintezi?
In ali veste, kakšna je veleprodajna cena za kilogram BK-MDMA na evropskem trgu, saj ga nameravam proizvajati v velikem obsegu, vendar moram najprej vedeti, ali je to po nakupu kemijskih reagentov za kemijsko sintezo donosno.
Opravičujem se za toliko vprašanj, vendar sem novinec in se moram učiti od strokovnjakov, kot ste vi.
Hvala!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
če je zelo donosna, kot večina teh snovi, je predhodnik običajno zelo, zelo poceni in skupni stroški proizvodnje so smešni v primerjavi s koristjo, ki jo proizvede. trenutna cena na ulici je enaka za bkmdma kot za mdma (4000 EUR na kg mdmaja in bkmdmaja).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kakšen je izkoristek BK-MDMA, ki ste ga dobili s kemijsko sintezo, in odstotek čistosti BK-MDMA?
Kar zadeva ulično ceno za kilogram BK-MDMA, imate v mislih veleprodajno ceno, kajne? (4000 EUR), ker mislim, da se ne prodaja za manj kot 10 EUR na gram, zato bi bila cena distribucije na ulici vsaj 10000 EUR na kg.
Hvala!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Najlepša hvala za prispevek vaše sinteze na forumu. Poskusil bom; vsekakor. Zapisali ste, da je "predhodnik zelo, zelo poceni". Ali lahko vprašam, koliko plačate za 1 kg, in v primeru, da ni konflikta z zasebnostjo, ali nam lahko poveste, kdo je vaš dobavitelj? Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
na platformi alibaba je več prodajalcev, ki ponujajo prekurzor, vendar ni poceni, razen če ne vem, kaj vam pomeni "poceni", saj so mi snov ponudili za več kot 150 EURO na kg.
To je samo prekurzor, potem kemični reagenti, ki se uporabljajo pri sintezi, tudi stanejo.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Da, tega se zavedam, prav tako lahko preverite v kemijski knjigi. Vendar je treba upoštevati še en ključni vidik. Ali ste vprašali, kako jo označujejo? Nesmiselno je, da bi naročili na Kitajskem in bi ga zasegli na carini.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rekli so mi, naj ne skrbim za to, saj so strokovnjaki za tihotapljenje kemičnih snovi.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd pero kilogram je ponarejen ...minimun cena na Kitajskem za 1kg 52910-28-0 je 350usd, v razsutem stanju 200usd in slednji plačate tak na meji.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Imam nekaj dvomov glede kemijske sinteze BK-MDMA.
Kakšen odstotek morajo imeti diklorometan, metilamin, etilacetat, magnezijev sulfat, metilon klorhidrat in aceton?
Hvala!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Odvisno od količine prekurzorja bodo količine prilagojene vašemu postopku, vendar boste za 1 kj prekurzorja potrebovali 2,5 litra DCM, za ekstrakcijo pa 500 ml etil acetata. Dodajte pest magnezijevega sulfata, ni ga treba tehtati, in hcl dodajte bazi, dokler ne dosežete ph 5. Rekristalizacijo HCL boste izvedli tako, da vedno 1 g HCL dodate 1,5 ml acetona in 1 ml vodne raztopine, dokler se popolnoma ne raztopi, in v kalup za rekristalizacijo.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Pri tem ne mislim na količino, ki jo je treba vnesti, temveč na to, kakšen odstotek koncentracije mora imeti posamezna kemikalija.
vsaka kemikalija ima določen odstotek, na primer žveplova kislina 98 % ali drug odstotek
ta odstotek moram poznati, da lahko kupim kemične reagente z enakim odstotkom.
Hvala!!
 
Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Moj prijatelj, uspel sem najti dobavitelje za vse kemijske reagente razen metilamina (CAS; 74-89-5), saj sem vprašal kitajske dobavitelje in so mi povedali, da je omenjena kemikalija prepovedana za prodajo na Kitajskem, morda vem, kje ste jo dobili?
Preveril sem tudi cene reagentov in ni res, da so poceni, zato dvomim, da bi bilo donosno proizvajati BK-MDMA in ga nato na debelo prodajati distributerjem.
Ko dobim reagente in opremo za kemično sintezo BK-MDMA, me lahko usmerite, saj tega še nikoli nisem počela in se bojim, da bom porabila denar za reagente in ne bom uspešna.
Hvala!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Seveda, brat ... vendar imate metilamin 40% vode in hcl obliko v Evropi, in metilamin hcl v nitrochemist.com in 40% v več trgovini na spletu na Poljskem, in vipchemical.pl.
Na zdravje.
Ko boste imeli vse reaktive, me kontaktirajte .IS zelo poceni izdelan bk mdma, skupna cena za 1kg kristala je 400€ pero
kg, slednji lahko kupite 1kg do 4000 € Minimun na kg dragi!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Izdelana 2. serija, kakovost je vrhunska, preizkuševalci so mu dali prednost pred tabletami mdma, ki so v obtoku.

Ena težava pa je, da je bilo uporabljenih 50 g 52190 in pridobljenih le 7 gr končnega izdelka. Morda smo v raztopini dcm uporabljali metilamin hcl, pomešan z natrijevim hidroksidom, verjetno je uhajalo preveč metilaminskega plina. 40-odstotna raztopina metilamina je še na poti, tako da se bo do takrat izkoristek morda izboljšal. Prav tako nisem izvajal ekstrakcije iz vodne plasti, tako da to tudi pojasnjuje. Ali bi uporaba magnetnega mešala prav tako povzročila slabši izplen?

Edit: Po sušenju z natrijevim sulfatom sem HCl dodal neposredno v DCM z raztopino proste baze. Ali je treba DCM upariti z vakuumom in nato dodati HCl z acetonom, kako bo to privedlo do drugačnega rezultata od metode, ki sem jo izvajal doslej?

Zanima me tudi, kako ločujete plasti z vedri? Razumem, da se pri manjši količini lahko to naredi z ločilnim lijakom, vendar se mi zdi, da je pri vedrih to težje pravilno izvesti.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Moj prijatelj, upam, da si v redu, zakaj praviš, da uhaja toliko plina metilamin? V skladu s kemijsko sintezo, opisano na forumu, piše, da mora biti posoda odprta med celotno sintezo, zato je normalno, da metilaminski plini uhajajo, saj to ne bo vplivalo na končni izdelek.
Hvala!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
moj prijatelj vaš donos se je povečal? Ali ste iz 50 g CAS 52190-28-0 dobili 7 g končnega izdelka (prahu ali kristalov)?
Hvala!!
 
Top