SINTEZA BK-MDMA ENOSTAVNA IN HITRA METODA.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rešitev za ločevanje osnove vodne plasti na kocke je preprosta, preprosto uporabite 5-litrske hermetične vrečke in vlijte kocko neposredno v vrečko ter počakajte na ločevanje faz, ko je prišlo do ločevanja faz, vrečko zaprite in jo postavite tako, da je ena od stranic nagnjena, s čimer dobite obliko ločilnega lijaka, nato konico prerežete s škarjami, kar omogoča, da iz nje izteče droben curek, in lahko enostavno ločite plasti
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse imam na vrhu :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pls lahko mi pišete
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
V dveh dneh je bil izdelan:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 553
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 501
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Izgleda zelo lepo bro!!!.
vendar iz barve vaše proste baze intuitivno sklepam, da gre za MMC, pravilno, sicer bi morala biti prosta baza mdmc barve coca-cole, ko je umazana, in bela po izpiranju H2O z natrijevim bikarbonatom. Prav tako čestitam in vesel sem, da so moja navodila pripomogla k vašemu uspehu. blagoslov, brat!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma rekristalizirano z uporabo 99 % izopropil alkohola iz začetnih 400 gr bkmdma, skupaj 52190 uporabljenih: 750g. Zame sprejemljiv izkoristek.

Poskusil bom ponovno kristalizirati z 1,5 ml vode in 1 ml izopropil alkohola na vsak 1 gr bkmdma, na začetku sem pomotoma dodal preveč HCl, ki zdaj pri zaužitju peče, morda bom zmesi dodal natrijev bikarbonat, da nevtraliziram odvečno HCl, če druga kristalizacija ne bo uspešna.

@Acidosis, ti si bog


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ali me lahko zanima, kje ste kupili prekurzor 2-bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenon ter kakšne barve in oblike je prišel do vas?
in kje ste kupili 40-odstotno vodno raztopino metilamina (CAS: 74-89-5)?
Hvala!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
vendar po rekristalizaciji ne bi smel imeti srbečice, bi ga ponovno rekristaliziral v destilirani h2o in mešanici metanola in acetona v naslednjem razmerju: Za vsak 1 gram izdelka dodajte 1 ml metanola in 1 ml acetona ter 50cl h20, skupaj 2,5 ml tekočine za vsak gram prahu, dobro raztopite mešanico, dokler ni grudic prahu, na nizki temperaturi in jo dajte v svojo posodo ter je 4 dni sploh ne premikajte, da se kristali dobro oblikujejo, če jo najmanj premaknete, se ne bo kristalizirala, kot bi se morala. blagoslovi, brat
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Če želite na dcm segrevati na 40 °C NA 2H, DOBIJETE 810G PRAŠKA✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prekurzor katinona metilon (CAS
52190-28-0) je 2-bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenon? Ali lahko vem, kakšna je njegova formulacija? Večina kitajskih dobaviteljev ga prodaja v obliki prahu in majhnih rjavih kamenčkov, v literaturi pa sem prebral, da je bel kristalinični prah.
Ali bi metilamin (CAS: 74-89-5) lahko opravljal enako funkcijo kot metilamin (40-odstotna vodna raztopina)?
klorovodikova kislina (CAS:
7647-01-0) bi morala biti 36-odstotna ali bi jo lahko uporabili tudi 37-odstotno?
Zakaj se pri tej kemijski sintezi ne uporablja toplota ali laboratorijska oprema? Presenečen sem
In kar zadeva osebno varnost, kakšna oblačila naj nosim, da ne bom vdihaval strupenih plinov in da mi kemikalije ne bodo prodrle v kožo in povzročile opekline ...?
Hvala!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
imate prav, vsi vaši dvomi so, kot navajate, predhodnik mora biti zelo temno rjav kristalinični prah, v zvezi z metilaminom bo katera koli od 2 oblik odlično opravila svoje delo, preprosto, če uporabljate metilamin HCL, ga je treba go raztopiti v vodi s kavstično sodo, hcl za podpis soli pri 35-36 % je popoln... blagoslov za antraks... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
čemu se smejite? Sprašujem, ker ne vem, kakšno barvo ima, in 99 % kitajskih dobaviteljev kemikalij mi pošlje takšno fotografijo.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ker je umazan prodaja tudi 2b4m oblika Indija enako Rjav umazan prah
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ampak to je pravzaprav originalni CAS, kajne? le da ima nečistoče in je zato rjave barve, kakšne barve in teksture je v čistem stanju?
Težava je v tem, da ga vsi dobavitelji kemikalij prodajajo v enaki barvi (rjavi) in strukturi (prašen in z majhnimi kamenčki). Nisem zasledil nobenega dobavitelja, ki bi ga prodajal v drugačni barvi.
Hvala!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To JE zelo temno, vendar je mogoče Kitajska imajo serijo s to barvo, attaché vam imagen normal.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax imam v naslednjem tednu cas 52910-28-0 z močno kakovostjo, pripravljen za Evropo...any think contact me
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ali naj bo enake barve ali kakšne barve naj bo v čistem stanju
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ne opravljam plačil vnaprej, samo varna plačila prek alibaba trade assurance ali paypal
sintezo BK-MDMA, ki ste jo delili na forumu, od kod ste jo dobili?
ker sem videl, da ste komentirali drugo kemijsko sintezo metilona, ki jo je delil drug uporabnik
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Je veliko boljša pot iz bk mdma in veliko bolj čista, kot je pokazal
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ste že preizkusili sintesajzer?
 
Top