Izomerizacija kanabidiola (CBD) v psihoaktivne kanabinoide

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


Kuhal sem CBD in mešanici pomotoma dodal NAoh, mislim, da se je izomerizacija ustavila. Nastali sta 2 plasti, ali mi lahko kdo pove, kaj je nastalo? Ali je to dober način za pridobivanje ekstrakta THC?

Uporabljam metanol in HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, v kateri fazi ste dodali NaOH?

Odgovor lahko dobite z analizo HPLC.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Po dveh urah izomerizacije je nastalo olje, ki pa ima neprijeten vonj in ne vem, kako ga očistiti.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ob dodajanju Naoh sta se fazi ločili in mislim, da se je reakcija ustavila. Poskušal sem jo oprati na več načinov, vendar se ne morem znebiti tega neprijetnega vonja.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kaj je boljša ocetna ali klorovodikova kislina? Ostalo mi je olje z odvratnim vonjem, ki ga naredim, da ga očistim ali izločim čiste cbd loas iz metanola
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ko dodajam vodo, nasičeno z NAOH, da bi nevtraliziral kislino, je ne morem izločiti vse, in če dodam preveč vode, zgornja faza postane črna. Kako lahko izvedem ekstrakcijo? Kako lahko odpravim vonj po kislini? Poskušal sem ga očistiti z destilirano vodo, vendar ni pomagalo.

Potrebujem pomoč pri tem, prosim.

Kakšno PH moram pustiti THC? Ali lahko za čiščenje THC uporabim butan ali toluen?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Metode z uporabo katalitičnih količin kislin so se uveljavile bolje kot pri tej temi. S pTSA 10 % mol v DCM (delta-8) ali s HCl 0,05 % v etanolu (delta-9)
 
Top