Izomerizacija kanabidiola (CBD) v psihoaktivne kanabinoide

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kako narediti hašiš iz thc kakšno osnovo vzeti za hašiš in v kakšnem razmerju dodati thc, ki ga dobim iz cbd?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
menim, da bi bila koncentracija THC v hašišu v tem receptu neučinkovita. da bi bil izdelek učinkovit, moramo zmešati vsaj ena proti ena hašiševo osnovo in thc. kaj menite?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zagotovo je treba spremeniti razmerja. O natančni koncentraciji THC ne morem svetovati. Kot vem, mora biti koncentracija THC v hašišu od 2 do 20 %.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Z zamenjavo CBD za CBDV ali CBDP v kateri koli od teh pretvorb boste dobili THCV & THCP.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kako iz cbd izdelati thcp?
thcp je zelo zanimiv izdelek, pravijo, da je močnejši od thcdelta9? kdo ga je kdaj poskusil?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ljudje se pri meni ves čas zajebavajo z 2,5 mg THCP. Težava je spreminjanje 5-ogljikov v 7-ogljikov, pri čemer je CBDP že 7-ogljikov, zato samo uporabite CBDP namesto CBD in ste dobri! Pri tej reakciji nastane tudi veliko resorcinola, zato pred uživanjem obvezno nekaj naredite z njim ...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kje lahko kupim že pripravljen cbdp?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Predvidevam, da je treba v Googlu poiskati kanabidiforolov izolat ali kanabidiforolov destilat.

Edit: DM's te.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Pozdravljena družina, sledil sem poti HCL s toluenom za izomerizacijo svojega izolata CBD in dobil sem izdelek, ki je videti precej dobro, barva je takšna, kot je prikazana spodaj na fotografijah, ki jih bom objavil, konsistenca je precej trdna in pri ločevanju majhne količine tvori celo trde kristale, zato predvidevam, da je sinteza potekala odlično, kmalu bom poslal vzorec v analizo in objavil rezultate, da vidim, kakšna dejanska količina delte 8-9 in cbd je ostala na spektru. (Poglejmo, kako je videti na mojih fotografijah in kakšno je mnenje strokovnjakov).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 454
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 450

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Etanol, ocetna kislina in CBD so reagirali 9 ur, med reakcijo pa je nastala zlatorumena raztopina. Kasneje je bila dodana raztopina NaOH, da bi odstranili ocetno kislino, vendar se ni dobila nobena stratifikacija in se je spremenila v vijolično mešano raztopino. Kaj se dogaja?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
vau, brat, ta črnkasta barva me res zelo plaši, mislim, da bi moral vzeti vzorec za analizo, preden ga zaužiješ, res ne vem, ali bo barva v tem primeru vplivala na kakovost izdelka, vendar je res malo strašljiva, morda se motim in se izkaže, da je v njem veliko delta9/8. vendar ne razumem, kako je lahko ostala tako temna barva. ostanite varni, brat. lep pozdrav.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Mislim, da bi morali zamenjati etanol za drugo topilo, kot je diklorometan ali toluen, da zagotovite ločevanje plasti pri dodajanju osnovne raztopine, mislim, da je težava, ker je etanol zelo mešljiv, poskusite zamenjati svoje topilo in videli boste, kako deluje uspeh pri naslednji pretvorbi iz cbd v cannas- deltas.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ali je to zato, ker je nereagirani CBD reagiral z lugom in postal vijoličast?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Zakaj ne poskusite z metodo HCL in toluena, sinteza je uspela že prvič in na poti ni bilo nobene čudne reakcije.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis to izgleda super legitimno! tako izgleda, ko je narejen v prof. laboratoriju

@aa1178251182 tvoja izomerizacija ni delovala in je videti kot test žarka z vsem cbd

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, morda kdo ve. Torej sem izomeriziral nekaj cbd s pomočjo h2so4 končni izdelek te naredi visoko, vendar smrdi kot urin
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Varnost na prvem mestu, fantje
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 867
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 801
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 791
Top