Izomerizacija kanabidiola (CBD) v psihoaktivne kanabinoide

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Poskusil sem kaditi lahke trdne snovi na dnu in spremenilo se je samo v belo skorjo, nekako tako kot pri kajenju DMT, zato domnevam, da so trdne lahke snovi smeti
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Najverjetneje gre za natrijeve soli. Lahko pokažete fotografijo CBD, kakšna je njegova kakovost? Kakšno klorovodikovo kislino uporabljate? Če je vse čisto in kakovostno, je najverjetneje temperatura visoka in mešanje morda ni dovolj.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Priloženi so moji reagenti, na 2. fotografiji so smeti, ki so bile na dnu, na zadnji fotografiji pa se moj izdelek suši. Uporabila sem citronsko kislino in jo kuhala 8 ur ob delujočem refluksu.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kakšno stanje CBD uporabljate, vaš izdelek se zdi zelo nečist
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
To je najbolj nerafinirano olje CBD, ki ga lahko kupite to je polno-spektralno surovo olje CBD, ekstrahirano z alkoholom, iz konoplje Depot debelo
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Priporočam, da uporabite čisti izolat CBD v prahu, saj je CBD, pridobljen s polnim spektrom, pogosto temne barve in vsebuje veliko lipidov, ki lahko ovirajo reakcije izomerizacije in otežujejo ločevanje izdelkov
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Običajno se čisti CBD v prahu poda k izomerizaciji, ne vem, kako čist je postopek z oljem
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ali je ta izdelek videti primeren za uporabo?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ali jih lahko vprašate, kakšne čistosti je?
Običajno, če gre za izolat, bi moralo biti dobro, vendar me dejstvo, da piše tudi "širok spekter", nekoliko zmoti.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izolat CBD je najboljši substrat
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hej, OP!
Trenutno imam v rokah samo etanol, pomešan z IPA (75 %, 7 %), ali bom moral dobiti etanol ali uporabiti vodko ali kaj podobnega? Po mojem vedenju ne vidim nobenega načina, da bi IPA karkoli zajebal, vendar sem mislil, da bi lahko vprašal, namesto da se zajebavam, da bi to ugotovil.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
To mešanico lahko uporabite, po reakciji pa se prepričajte, da v vašem izdelku ni izopropil alkohola
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potrebujete pomoč in nekaj malega pomoči v zvezi z naslednjim:

1. Ali bi lahko reagenti, ki sem jih uporabil, imeli kakršne koli negativne posledice za izdelek, in če da, kako to odpraviti med izomerizacijo CBD v psihoaktivne kanabinoide.

2. Stranski proizvod, ki sem ga naredil

3. Izračun jakosti končnega izdelka.



1. Najprej sem namočil približno 5 g CBD skunka (8 %CBD) s 100 ml propan-2-ola (izopropanola) .
znotraj steklene posode s pokrovom in dal zamrzniti v zamrzovalnik za nekaj ur, prav tako sem stekleno posodo nekajkrat premešal, da bi iz nje izločil trikome. Ko sem posodo zamrznil, sem 5 g cvetov CBD, pomešanih s Propan-2-olom, prelil v drugo stekleno posodo (da ne bi prišlo do težav v vodni kopeli s temperaturo 70 °C). Preden sem stekleno posodo dodal v vodno kopel, sem dodal približno 100 ml ocetne kisline (32 vol. % ).
Med vodno kopeljo sem na pokrov steklene posode dodal še en pokrov. Drugo plast sem uporabil za postavitev ledenih kock, da bi stisnil in ohladil hlape, dokler niso ponovno padli v mešanico. Po refluksu sem moral ločiti kislino od propanola, vendar nisem mogel dobiti alkalne vode, zato sem uporabil navadno vodo, nasičeno z natronom , da bi voda postala bolj bazična in da bi se pH dvignil.

2) Topila so reagirala tako, da je na vrhu ostala plast rjave/rdečkaste barve, na dnu pa bledi lavor. Ob predpostavki, da je kislina absorbirala natron, sem obe plasti ločil. Vendar se je raztopina, ki sem jo ločil, pri sušenju spremenila v kamne in kosmiče z buržoazno oranžno, svetlo rdečo barvo, ki pa ni olje ... Kaj je to in ali bi bilo nevarno, če bi ga na primer dali v tablete kot jedilno snov? Povsem prepričan sem, da je to ostanek natrona, vendar sem želel slišati najpametnejši forum na svetu o tem, da bi se prepričal in se morda naučil nekaj stvari.

3) Sem precej izkušen v proizvodnji koncentratov, vendar je izračun potence malo težaven imo. Ali obstaja kakšna matematična enačba za to in ali obstajajo kakšne razlike glede določanja odstotkov potence? In ali se enačba razlikuje, če je na primer izdelek narejen z izomerizacijo CBD?


Lep pozdrav, Otcavians izgubil legije.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Za izomerizacijo potrebujete čisti CBD v obliki prahu
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Uporabljal sem rože, zagotovo me je opijalo. Kot da bi ravnokar pokadil pet bluntov zapored, vendar brez vrtoglavice in občutka suhosti v ustih. Počutim se hihitajočega AF, večinoma sproščenega v obliki telesne visoke, vendar se ne počutim težkega in še vedno opravljam svoje delo. Pogledal sem THC delta 8 in 9 in moja izkušnja je takšna, kot je opisana na spletu.

Vendar bom naslednjič poskusil uporabiti cbd v prahu (99 %). Ampak samo pravim, da mi je z uporabo cvetja deloval dobro, celo svoj cvet sem potem infundiral z njim jajajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dobro, vaše izkušnje bodo koristne
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
ali je kje mogoče kupiti črpalko ptfe, ki sem jo naredil sam in se je pokvarila, vendar so olja prišla čista in čistega okusa, ali so tukaj kakšne povezave ali kdo ve, kje jo je mogoče dobiti
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Imam vprašanje v zvezi z ekstrakcijo CBD.
Kako točno ga ekstrahirate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ekstrakcija z alkoholom je najpreprostejša
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

tako DCM kot EtOAc sta rakotvorna, obstaja kakšen varen nadomestek ?

kaj mislite s pojmom "NPS" ?
 
Top