Najcenejši način izdelave tablet ekstazija iz MDMA brez stiskalnice za tablete

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Kaj boste potrebovali

Za stiskanje lastnih tablet XTC boste potrebovali matrico za tablete(tovrstne stvari lahko kupite na AliExpressu), mlinček za kavo, kladivo, namizno okovje, nekaj mikrokristalne celuloze(MCC-Ph102), nekaj živilske barve v obliki prahu in seveda MDMA.

Mletje MDMA

Prvi korak, ki ga morate narediti, je zmleti kristale MDMA v obliki prahu v kavnem mlinčku. Če imate prevelike kristale, jih morate pred dodajanjem v mlinček za kavo zdrobiti na manjše kose.
Nato jih zmeljite, da dobite zelo gladek prah.

Ugotavljanje razmerij mešanja

Preden ustvarimo mešanico, moramo zdaj izračunati razmerja med aktivno in neaktivno sestavino.

Pojdite do namiznega primeža in vanj navpično postavite daljši del matrice za tablete, nanjo pa položite srednji del matrice in stisnite daljši del v namiznem primežu, da bo v srednjem delu matrice globina polnjenja 1 cm.

Sedaj to luknjo napolnite z MCC in vanjo vstavite krajši del matrice.
Zdaj nežno udarite s kladivom, da se MCC nekoliko stisne, nato pa morate iztisniti mizno držalo in držati dele skupaj tako, kot so v miznem držalu. Nato jih morate namestiti v mizno okovje, vendar tokrat vodoravno.

Tako držite dele skupaj in jih stisnite v namiznem primežu.

Močneje ko jih stiskate, trša bo tabletka. Priporočam, da jih stisnete čim močneje. Pri tem bodite previdni in preverite, ali je matrica za tabletke ravna, saj se lahko zaradi pritiska zlomi.

Ko jo stisnete tako močno, kot lahko, jo lahko iztisnete in izberete krajši del matrice. Nato srednji in daljši del vrnete v mizno primež tako, kot sta s stisnjeno tabletko v njem, in ga začnete stiskati, da se tabletka iztisne iz matrice.

Pri tem ne uporabljajte kladiva, ker lahko tabletko zlomite.

To ponavljajte, dokler ne dobite 5-6 tablet (če je tablet več, bo izračun natančnejši.)

Nato lahko izračunate povprečno težo tako, da tablete položite na tehtnico in nato

teža/število tablet

Na primer, če imate 10 tablet in teh 10 tablet skupaj tehta 3,6 g, potem 3,6/10, torej je povprečje 0,36 g/ tabletko.

Ustvarjanje mešanice

Naslednja stvar, ki jo morate narediti, je, da zmešate aktivno sestavino, v našem primeru MDMA, z vezivom/aktivno sestavino, MCC, in dodate jedilno barvo.
Pred tem smo ugotovili povprečno maso, zato jo izračunamo na ta način:

Če želite, da je v vsaki tableti 150 mg MDMA, in je povprečna teža tablete 0,36 g, potem dajte na papir 0,21 g MCC in mu dodajte 0,15 g drobnega prahu MDMA. Skupaj to tehta 0,36 g, zato je to mešanica, ki jo morate pripraviti za eno tableto. Če želite, ji lahko zdaj dodate jedilno barvo.

Če boste uporabili preveč MDMA, potem tablete ne bodo ostale skupaj, bodo mehke in se lahko zdrobijo v žepih itd. To je zato, ker MDMA ni neposredno stisljiv, zato kot vezivo uporabljamo MCC.

Če želite stisniti 50 tablet, potem morate sestavine preprosto pomnožiti s 50. Torej 0,15 g MDMA*50 = 7,5 g MDMA in 0,21 g MCC*50 = 10,5 g MCC.

Nato morate vse skupaj zelo dobro premešati s kartami, v čaši ali kaj podobnega. Če tega ne boste dovolj premešali, se boste soočili s težavo, da vsaka tableta ne bo imela enake količine MDMA.

Stiskanje tablet

Zadnji korak je stiskanje tablet, kot ste to storili, ko ste jih pripravljali z MCC v poglavju "Ugotavljanje razmerij mešanja", le da z mešanico.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Oprostite, pozabil sem omeniti dve pomembni stvari.

1. Končni mešanici morate dodati tudi nekaj gramov maziva , ker se vam bodo tablete prilepile na matrico in boste imeli zaradi tega še druge težave. Poleg tega bodo vaše tablete po stiskanju postale bolj sijoče, tako da boste imeli z njegovo uporabo več koristi.
Eno najpogostejših maziv je magnezijev stearat, lahko pa uporabite tudi talk.

2. Po uporabi stiskalnice za tablete morate nanjo nanesti nekaj olja proti rjavenju, saj bodo zaradi mešanice zarjavele.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni! Resnično vam svetujem, da preverite LFA`s Firmapress. Super kakovosten izdelek, vnaprej pripravljen z barvami in hitro dostavo! Popolno razmerje v mešanici
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Tudi to je možnost, če imate denar!
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
čakajte ... olje proti rji ? ljudje naj bi to sranje jedli. bi bilo lahko škodljivo ?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Do naslednje uporabe mora iz matrice izhlapeti. Nekaj morate uporabiti, saj bodo zarjavele matrice povzročile veliko težav za tablete.
 

-Joker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ena tableta je stisnjena tako, da nastane 0,59 g. Ali temelji tudi na razmerju 0,15-0,21??
 
Top