Popolna sinteza MDMA iz olja Sassafrasa z Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Katera kislina je za izvedbo oksidacije boljša, saj daje večji izkoristek, mravljinčna ali ocetna?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mravljinčna kislina je boljša...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Ali to lahko deluje za sintezo MDA iz fenilacetona M.D.?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Huh, ta drobec je zame popolna novica. Po drugi strani pa se zdi, da se stric Fester občasno spušča v činacatno raven fantazije, tako da kdo ve. Imaš morda DL za to knjigo?

V zadnjem času me zelo zanimajo razlike med MDMA in MDA.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Če pogledate, kdaj je bila MDA prvič razglašena za nezakonito, in dejstvo, da je bil MDMA priljubljen šele kakšno desetletje po tem, potem se to zdi nekako očitno.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni , ali je mogoče dobiti safrol za Piper auritium in drugo topilo za nadomestek nitroetana?
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Da, možno je, da lahko dobite zelo čist safrol iz olja piper a. Oil, vendar ga morate očistiti in destilirati, z 28-odstotno ocetno kislino in žitnim alkoholom, namen je izločiti evgenol iz olja in drugih spojin, uporabite nitrometan namesto nitroetana, to kemikalijo 50/50 metanol nitrometan lahko najdete v plinski posodi formule 1
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Strokovno in podrobno video vodenje(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, to ni naš videoposnetek. Je iz studia Hamiltonova farmakopeja. Ta videoposnetek je bil izbrisan z YT kot naš.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Moj prijatelj, kdaj nameravate narediti videoposnetek kemične sinteze MDP2P iz PMK etilglicidata in kemične sinteze MDMA iz MDP2P? veliko uporabnikov tega foruma potrebuje te sinteze, pripravljen sem ekonomsko sodelovati.
Hvala!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, če bi imel mpk ali 2-prepanon,
od katerih koli korakov lahko začnem.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Pozdravljeni, zahvaljujem se vam, da ste me napotili na pravo temo Patton. Torej, če imam MeNH2 raztopljen v MeOH v skladu z vašim generatorjem, potem samo zmešam olje MDP2P v ta MeOH in to mešanico dodam amalgamu AlHg? Ali je potrebno, da v tej reakciji sploh ni vode (popolnoma suha)? Priprava amalgama pri sintezi P2NP za amfetamin mi je precej všeč, ker se z vodo izpira odvečni HgCl2, lahko se celo nekajkrat spere (kot je priporočeno v videoposnetku), vendar se pri tem generiranju amalgama ni mogoče znebiti vse vode. Ali bi bila to težava pri tej poti? (Torej, ali bi bila majhna količina vode problematična pri reduktivni aminizaciji MDP2P?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Pozdravljeni, torej menite, da je to smiselna izboljšava postopka (priprava amalgama najprej v vodi, nato ga vsaj enkrat speremo in šele nato rahlo mokremu amalgamu dodamo zmes metanola-MeNH2-MDP2P), ali je popolnoma nepotrebna. Ni mi všeč zamisel, da bi med ustvarjanjem mojega izdelka plavalo veliko živosrebrove soli, čeprav vem, da bo pozneje odstranjena in da je možnost, da bi bil končni izdelek onesnažen s HgCl2, majhna ali nična. Bi to pomenilo dodatno stopnjo varnosti ali le dodatno delo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mislim, da to ni potrebno. Pravzaprav ta postopek ni pretežak in ne zahteva veliko truda.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kje lahko kupite sassafrasovo olje?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Če še niste del omrežja, je na splošno priporočljivo, da ga prevajate sami, saj je lubje nekoliko manj gledano.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Živim v Argentini je enostavno dobiti olje Sassafras.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Pred nekaj tedni sem gledal informativno oddajo o vandalizmu v parku. Po nekaj sekundah sem ugotovil, da je bil ves park za tem fantom poseljen z mladimi drevesi Sassafras. Vsa so bila visoka približno meter in videti je bilo, da so bila posajena istočasno. Zdelo se mi je smešno, ker jih je posadilo mesto ali pa nekdo park uporablja kot farmo za MDMA. 😏

Pravzaprav na jugovzhodu ZDA raste povsod. Uporablja se v številnih naravnih zdravilih in je aroma za koreninsko pivo. Indijanci so ga uporabljali tudi v medicinske namene.
 
Top