Question Ali še kdo uporablja različne aplikacije/oblike za spletno kupovanje zdravil?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Vprašanje za prijatelja ofc! :)

Že nekaj časa me ni bilo... včasih sem na trgih kupoval majhne količine metamfetamina, kokaina, heroina, metadona, zena in drugih sintetičnih opisov, vendar brez šale, kaj se je zgodilo? skoraj noben pravi trg še vedno stoji in tudi samo XMR, kar je nekoliko nadležno. je zelo neprijetno in ne morem si predstavljati, da normati res uporabljajo TOR ali trge za droge veliko še... od vseh goljufij je za normate težko ugotoviti XMR itd.

ali so res prešli na telegram?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Zdi se mi, da je tega veliko, kar vem. Če lahko samo vložite nekaj ur v raziskovanje, vam bo vseeno uspelo. (Ali kdo ve, ali imamo na bb biblijo o darknetu? Če je, bi lahko povezavo do nje?) Z veseljem bom pomagal tudi jaz. Ali imate težave pri pridobivanju xmr? Iskanje izbrane droge? Sporočite mi, človek.

Prav tako vem, da ima telegram prodajalce, vendar je to mesto lahko tako scammy brez pravega načina za preverjanje prodajalca
 
  • Like
Reactions: vis

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ko boste nekaj časa brskali naokoli, boste zaznali rdeče zastave, ki so za 95 % tamkajšnjih prevarantov mrtva iztočnica. Enostavnih stvari, kot je na primer, da vam prodajalec najprej pošlje sporočilo, se ne dotikajte. Vsakdo, ki vas poskuša nagnati z izmišljanjem razlogov, zakaj morate plačati ZDAJ, je prevara. Če so pripravljeni opraviti dejansko transakcijo prek telegrama, je to skoraj zagotovljena prevara. To je način za iskanje prodajalcev in pregledovanje pregledov ter pridobivanje posodobitev, vendar posel prenesete na drugo platformo, kot je seja. Ne poskušam nikogar potisniti k temu, samo mislil sem, da bom delil, ker mi je veliko pomagal, zlasti pri drogah, ki jih je težje najti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ali obstajajo skupine za iskanje zakonitih prodajalcev? To je najtežja stvar, na katero sem naletel
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Tudi sam še nisem ničesar kupil, saj sem moral čakati pretirano dolgo na sredstva za "odklenitev", da sem lahko v.. Menim, da je glede na to, kar sem do zdaj videl, in glede na moje druge raziskave to absolutno najboljše mesto, kjer lahko vsaj spoznate prave ljudi, najboljše, mislim, da ste ga našli!
Mislim, da je tržnica Torzon legitimna in zelo visoka varnost, načrtuje nakup nečesa tudi tam, tako da je vsaj še ena pollegalna možnost tam.

Pred mojo hišo se ni ustavil noben voz z rižem, zato mislim, da je tudi varnost tukaj precej dobra. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Ne deluje?? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Deluje! :D :D

le traja dlje, kot bi si želel. Ko bom imel dejanski izdelek doma, dvomim, da se bom toliko pritoževal nad tem. Branje nazaj moje objave je večinoma tisto, o čemer se pritožujem lol
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegram je dober
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Imam ga prenesenega, samo nastaviti ga moram za prikrito delovanje. Za zdaj sem za začetek uporabil svoje "vladno ime" lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
M5sPMS6Zcb
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Duch samo Session App, zato uporabljam to za pridobivanje vrhunskega APVP hg-kg, ki se ne prodaja niti tukaj, in ko je bil; je bil dvakrat dražji kot Duch pharma.
 
Top