Question Kako težko je iz Latinske Amerike v Evropo uvoziti pasto iz kokainske baze ali kokain hidroklorid?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kako težko se je izogniti carinskemu nadzoru in najti resen in zakonit stik (brez prevare) na izvoru, ki je pripravljen izvažati v Evropo?
Hvala vsem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kako je s kokainovim čajem mate de coca ali hoja? Kako težko je to poslati prepakirano kot drugo vrsto "čaja"?

To bi me zanimalo, če me lahko kdo napoti na spletno stran, ki ni prevara, ali mi tu pomaga.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Načinov pošiljanja je preveč in v moji državi jih poznajo skoraj vsi. Ugotoviti morate le, ali je izvoz kokinih listov v moji in vaši državi zakonit ali nezakonit. Če gre za proizvodnjo izdelka, ki si ga mnogi želijo, bi bil prevoz nemogoč zaradi količine kokinih listov, ki bi jih uporabili, in ker je rastlinskega izvora, morate izpolnjevati preveč zahtev in imeti podjetje za prijavo uporabe in davkov, vendar je, kolikor razumem, izvoz nezakonit
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Za vse te informacije se vam zahvaljujem @auc. Zame bi želel narediti majhen osebni znesek. 1 kg listov bi bilo dovolj. Ne ukvarjam se s prodajo, le kemija me zelo zanima. V moji državi je vse, kar je povezano s kokainom, razen če je "dekokanizirano", nezakonito.

Zato sem vprašal Mislim, da bi bil zmleti list veliko manj nadzorovan kot sam kokain. Zlahka bi ga poimenoval "zeleni čaj" in tvegal pri carini. Mislim, da je enako kot pri naročanju katerega koli drugega paketa droge, vedno bo obstajalo tveganje, vendar je vedno ključno, kaj naredimo, da bi ga zmanjšali.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
V življenju je vse mogoče, zato morate poskusiti. Priporočam le, da ne dajete podatkov o svojem prebivališču. 1k listov ni nič za proizvodnjo koke, če je to namen, da bi dobili približno 1kl koke, potrebujete več kot 36 arov listov, da je vsak ar 25kl Upam, da ste me razumeli
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ja, vem, da iz tega 1 do 1,5 kg lista nastane približno 10 g +-, če so razmerja pravilna.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Mislim, da pride, carina ne pogleda vseh paketov in manj v državi izvora

Iščem nekoga, ki bi mi poslal 7 gramov
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
So skenerji, v nekaj sekundah vedo, da gre organski izdelek po barvnih hrbtih, in ga pregledajo, to je zelo enostavno odkriti. Treba je videti, kdo je drznejši, ki vam lahko pošlje 7 g, to ni donosno za toliko vročine
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
vsi paketi niso skenirani to je nemogoče, razen črk
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Nimajo dovolj zaposlenih, da bi pregledovali paket za paketom, predstavljajte si, koliko naročil na dan preide na carini. Nekateri paketi so zaseženi, vendar jih velika večina preide. Mislim, da.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No, če mislite, da je to tako enostavno, bi morali poskusiti 😉. Kar zadeva mene, smo utrujeni od številnih stvari in vemo, kako te zadeve potekajo v naši državi, zato lahko oporekam vsem, ki mislijo, da je to tako enostavno. Vabim vas, da to storite, ker jaz tega ne počnem. Jaz bi to storil in da imam vse lažje in bolj dostopno
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
No, če mislite, da je to tako enostavno, bi morali poskusiti 😉. Kar zadeva mene, smo utrujeni od številnih stvari in vemo, kako te zadeve potekajo v naši državi, zato lahko oporekam vsem, ki mislijo, da je to tako enostavno. Vabim vas, da to storite, ker jaz tega ne počnem. Jaz bi to storil in da imam vse lažje in bolj dostopno
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
popolnoma napačno
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Plačam poštnino in material ter navedem naslov, na katerem naj bi ga prejel v Evropi, vendar ne morem storiti

če prispe dobro, če ne, potem nič, hahaha, držim jezik za zobmi, vendar dvomim, da so VSE pisma in paketi registrirani
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Plačam poštnino in material ter navedem naslov, na katerem naj bi ga prejel v Evropi, vendar ne morem storiti

če prispe dobro, če ne, potem nič, hahaha, držim jezik za zobmi, vendar dvomim, da so VSE pisma in paketi registrirani
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali je možno pošiljanje v ovojnice v razsutem stanju?, v ZDA?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Koraki, ki se izvajajo, so: pride na carino, gre skozi skener, če se pokaže, da je kaj prašnega, in to da ton v skenerjih na zaslonih se preveri, da preprosto brez razbijanja etiket vrečke postavijo več modalitet med njimi ta stroj, ki je bolj natančen, in psi proti drogam nenehno preverjajo vonjave, tu je še ena raven pregleda, zato vemo, da praktično vse pade
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Skenerji za sledenje, prva stopnja in zadnja, ni potrebe po psih.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
psi so nenadoma potrebni v svoji državi, ki tega vprašanja ne obvladujejo. saj v naši državi obstajajo vse vrste kontrol
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali imate v Kolumbiji [podjetja za ponovno pakiranje] za mednarodno pošiljanje v Evropo?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali imate možnost, da pošiljko predate kurirju?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Imam možnost marsičesa, vendar ponavljam, da to za nas ni donosno
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali je mogoče pretvoriti v različne izdelke cas in poslati na Kitajsko ter iz Kitajske v Evropo?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantazijska oblika,,,,Pretvorite v osnovno obliko in zmešajte z, aceton epoksidnim lepilom, kupite dva, modra svetloba zaščitni zasloni za računalnike,kaljeno steklo, in zlepite skupaj, da postane prozorno. na 4korakih uporabite pravo epoksidno lepilo, ne zmešajte z osnovno obliko, njegova eksotika ni poceni.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vzpon laboratorijev za kokain v Evropi pomeni "smrt" tihotapljene kokainske opeke

V novem članku iz revije Vice piše, da je kokaina v plastiki skorajda ni mogoče odkriti, in če je oseba, ki prejme kokain v Evropi, ujeta, je težko dokazati, da je vedela, da je izdelek impregniran s kokainom.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pri gumah je bil zakamufliran, vendar je ta modaliteta že stara in to jesen so padle skoraj vse vrste ladijskih oblik, ker so tu zelo dobro usposobljeni za to vprašanje. In če mislite, da je to enostavno, naj to poskusijo tisti, ki se jim zdi to vprašanje pošiljanja zelo enostavno. Veliko sreče.
 
Solution
Top