Question Kako težko je iz Latinske Amerike v Evropo uvoziti pasto iz kokainske baze ali kokain hidroklorid?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kako težko se je izogniti carinskemu nadzoru in najti resen in zakonit stik (brez prevare) na izvoru, ki je pripravljen izvažati v Evropo?
Hvala vsem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kako je s kokainovim čajem mate de coca ali hoja? Kako težko je to poslati prepakirano kot drugo vrsto "čaja"?

To bi me zanimalo, če me lahko kdo napoti na spletno stran, ki ni prevara, ali mi tu pomaga.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Načinov pošiljanja je preveč in v moji državi jih poznajo skoraj vsi. Ugotoviti morate le, ali je izvoz kokinih listov v moji in vaši državi zakonit ali nezakonit. Če gre za proizvodnjo izdelka, ki si ga mnogi želijo, bi bil prevoz nemogoč zaradi količine kokinih listov, ki bi jih uporabili, in ker je rastlinskega izvora, morate izpolnjevati preveč zahtev in imeti podjetje za prijavo uporabe in davkov, vendar je, kolikor razumem, izvoz nezakonit
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g je za vas morda dober znesek, za nas pa ni vreden tveganja
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Mislim, da pride, carina ne pogleda vseh paketov in manj v državi izvora

Iščem nekoga, ki bi mi poslal 7 gramov
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
So skenerji, v nekaj sekundah vedo, da gre organski izdelek po barvnih hrbtih, in ga pregledajo, to je zelo enostavno odkriti. Treba je videti, kdo je drznejši, ki vam lahko pošlje 7 g, to ni donosno za toliko vročine
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Podatke lahko posredujete od tistega, ki jih prejme. toda podatke od tistega, ki jih pošlje? To vprašanje se jim zdi enostavno, vendar menim, da je zelo težko in da bi morda ukradli denar v majhnih zneskih za nas to ni donosno, bolj je problem, ko se kaj zgodi, da se to ne splača, je razmišljanje mnogih
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
gramov vložite v ovojnico brez povratnega naslova in jo pustite v katerem koli poštnem nabiralniku v svojem mestu ter opazujte, kaj se bo zgodilo
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Razlagam le tisto, kar sem že videl ali poskusil, ni pa zanimivo, da bi nekaj delal za grame, saj tveganje ni vredno.
 

Attachments

  • Tx3aX9tjN4.jpg
    Tx3aX9tjN4.jpg
    230.6 KB · Views: 118
Last edited:

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Ali res mislite, da to napravo posredujejo pri vsakem naročilu? Nemogoče je, da bi jo uporabljali pri več tisoč dnevnih naročilih. Drugo vprašanje je, da se ob dobri embalaži in uporabi določene metode zmanjšajo možnosti, da bi bila naročila zasežena. Ne pravim, da je to enostavno, saj se od trenutka, ko pošiljate droge, vse oteži, pravim le, da obstajajo metode z večjim odstotkom uspeha
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali je možno pošiljanje v ovojnice v razsutem stanju?, v ZDA?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Koraki, ki se izvajajo, so: pride na carino, gre skozi skener, če se pokaže, da je kaj prašnega, in to da ton v skenerjih na zaslonih se preveri, da preprosto brez razbijanja etiket vrečke postavijo več modalitet med njimi ta stroj, ki je bolj natančen, in psi proti drogam nenehno preverjajo vonjave, tu je še ena raven pregleda, zato vemo, da praktično vse pade
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Skenerji za sledenje, prva stopnja in zadnja, ni potrebe po psih.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali imate v Kolumbiji [podjetja za ponovno pakiranje] za mednarodno pošiljanje v Evropo?
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Če povzamem, da boste lažje razumeli, da za nas ni nič zanimivega na gram nevarnost pri pošiljkah je velika ni vredno tvegati. Kdor reče, da to dobro počne, je odločitev kupca, če bo tvegal svoj denar, če mislijo, da je to enostavno, no, želim jim veliko sreče, ker že poznamo rezultate vseh hipotez, ki jih predlagate, da so enostavno vidne, naj poskusijo.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ni vredno tveganja
 

Attachments

  • HjsqJ7DZTr.jpg
    HjsqJ7DZTr.jpg
    28.7 KB · Views: 114

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ali imate možnost, da pošiljko predate kurirju?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Imam možnost marsičesa, vendar ponavljam, da to za nas ni donosno
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vzpon laboratorijev za kokain v Evropi pomeni "smrt" tihotapljene kokainske opeke

V novem članku iz revije Vice piše, da je kokaina v plastiki skorajda ni mogoče odkriti, in če je oseba, ki prejme kokain v Evropi, ujeta, je težko dokazati, da je vedela, da je izdelek impregniran s kokainom.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pri gumah je bil zakamufliran, vendar je ta modaliteta že stara in to jesen so padle skoraj vse vrste ladijskih oblik, ker so tu zelo dobro usposobljeni za to vprašanje. In če mislite, da je to enostavno, naj to poskusijo tisti, ki se jim zdi to vprašanje pošiljanja zelo enostavno. Veliko sreče.
 
Solution

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ja, težko je dokazati, da vemo, da je bila plastika impregnirana s kokainom. Oseba v Evropi bi lahko ustvarila spletno trgovino. Del izdelka bi prišel brez kokaina, da bi ga lahko prodala strankam. Drugi % bi bil impregniran s kokainom. Če bi to osebo nekega dne ujeli na carini, bi lahko vedno zanikala, da je vedela, da imajo izdelki kokain, verjetno je bila to strategija nekaterih njenih strank, da v njenem imenu uvozijo kokain.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ni pomembno, kdo je oseba, dokler so na voljo podatki o tem, kdo je kupil in kdo prodal, bodo očitno imeli težave, če bodo odkrili izdelek, vendar vsakdo tukaj predstavi svoje ideje. Vprašanje je, kaj trenutno počnejo, da ne bi izgubili denarja ali imeli težav. Za nas, če bo tveganje, mora biti vredno, to pomeni, da je dober denar skozi ostalo, nas ne zanima ta vrsta pošiljk, ki ne obdelujejo velikih količin
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Vidim, da vsi govorite zelo prepričani, da je enostavno s temi fotografijami vam pokažem napravo, ki ji ni treba odpreti vsebine, da bi vedeli, kaj je znotraj paketov, za katere pravijo, da jih ne preverjajo Upam, da so posodobljeni na zmogljivostih, ki jih je veliko več v naši priloženi državi fotografije
 

Attachments

  • cJBVXktNn2.jpg
    cJBVXktNn2.jpg
    28.7 KB · Views: 124
  • PebuQ4Cviq.jpg
    PebuQ4Cviq.jpg
    18.6 KB · Views: 129
  • B3ImPvVQc4.jpg
    B3ImPvVQc4.jpg
    184.5 KB · Views: 126
  • 8Nfkl1z4LZ.jpg
    8Nfkl1z4LZ.jpg
    230.6 KB · Views: 120

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Po ravnini je to skoraj nemogoče. Južna Amerika ni Kitajska s tisoči spletnih prodajalcev, kot je aliexpress, ki vsak dan pošljejo na tisoče paketov. vse, kar gre v letalo in iz njega, se v celoti preveri zelo enostavno! Edini način, da nekaj dobite na letalu, je, da to pogoltnete, pa še to mora biti smiselno. Ne morete biti William iz Združenega kraljestva s povprečnim/nizkim dohodkom brez družinske ali poslovne povezave s Kolumbijo in iti v Kolumbijo za 1 teden. Ste super rdeča zastava!

Pošiljanje z ladjo/kontejnerjem je najlažje, če ga lahko pripravite. Droge morajo biti v zakonitem zabojniku zakonitega podjetja. Ustanovitev novega podjetja samo za tihotapljenje je izguba časa. V prvih dveh ali treh letih bodo pregledani vsi vaši zabojniki.

Ne pozabite, da so južnoameriške države pod stalnim pritiskom EU in ZDA, naj storijo več na področju tihotapljenja drog in pranja denarja. Če latinskoameriška država nenehno pošilja droge v EU ali ZDA, obstaja velika verjetnost, da bo dobila prepoved za določen izvoz, banke bodo uvrščene na črno listo, sredstva bodo zamrznjena ali zaplenjena itd.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Popolnoma se strinjam in dobro pojasnjeno. Mnogi vidijo enostavna naročila, v naši državi pa zaradi velikega povpraševanja po prepovedanih snoveh vse zelo podrobno preverjajo.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
popolnoma se strinjam in dobro razloženo. Mnogi vidijo pakete enostavno in v naši državi zaradi velikega povpraševanja po prepovedanih snoveh vse zelo podrobno pregledajo
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Strinjam se, da je ladijski kokain iz Kolumbije zelo težaven, le za ljudi, ki imajo dobro znanje naravoslovja in uporabljajo napredne metode.
Je pa mogoče poslati iz Brazilije. Brazilcev v Evropi je toliko, da je ponekod več Brazilcev kot Evropejcev, zlasti na nekaterih delovnih mestih, saj Brazilci po prihodu v Evropo nimajo univerzitetne izobrazbe, zato morajo delati na gradbišču ali v tovarni. Kolumbijci in Mehičani so redki, morda zato, ker so Brazilci bogatejši in lahko potujejo. Ne vem, vendar verjetno kupujejo stvari iz Brazilije, saj paketi niso tako sumljivi zaradi kokaina kot paketi iz Bolivije ali Kolumbije.
 
Top