Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali je še vedno mogoče pridobiti dostop do oddelka RC s sodelovanjem in prispevanjem v fourms/skupinah? Nimam veliko znanja o kemiji, vem pa veliko o zdravilih in nekaj o farmakologiji.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Da, to je vedno pomembno. Približno 20 ljudi ima dostop do razdelka, le 2 ali 3 ljudje pa so ta dostop kupili.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, upam, da mi bo v bližnji prihodnosti uspelo dobiti povabilo v oddelek rc. Upam, da bom kmalu lahko tukaj prispeval več o sintetičnih noidih
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Veliko sem se že naučil in kemija se mi zdi neverjetna. S kemijo se razen pri pouku v srednji šoli še ne ukvarjam, zato sem gledal you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
To je nekakšna ponovna objava tukaj, ne morem dobiti dostopa do svojega starega računa. Zelo me zanima, da bi se pridružil oddelku rc. Imam dolgoletne izkušnje na področju veleprodaje kanabinoidov in drugih rc, iščem nove vire za reagente in nove metode sinteze ter upam, da bom lahko prispeval k tej neverjetni skupnosti.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Dobro popoldne,
rad bi se prijavil na razpis za oddelek RC.
Opravil sem veliko različnih vrst sinteze, tudi sinteze iz RC, kot je na primer 3cmc.
Delim znanje, pomagam ljudem pri njihovih sintezah in sem aktiven tukaj.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vem, da sem nova in da ne objavljam zares, razen če imam kaj pomembnega za povedati. Imam kemijo v srednji šoli, vendar sem precej samouk in se nenehno učim. Naredil sem veliko rp / i in dd dobro in zdaj se učim, koliko drugih načinov je mogoče. im prosi za sprejem v r / c, da bi nadaljeval svoje učenje, če je dovoljeno, in ill postane bolj aktiven, ko se bolje počutim tukaj. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill biti tako pošten im dobesedno potrebujejo resnično pošten vir za najmočnejše kanabinoide mogoče poslati uk ...
nisem najbolj vešč v tem, vendar se zelo rad naučim..
hvala vnaprej
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Od začetka mojega sodelovanja z vami me zelo zanima dostop do razdelka rc. Vljudno vas prosim za dovoljenje za dostop do njega. Na tem forumu sem do zdaj pridobil veliko znanja. Želel sem ga razširiti. Dokler je ta forum aktiven Z veseljem bi bil član tukaj
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
ja, če lahko dobim nasvet o tem, kako pogosto je treba objavljati, da smo upravičeni do dostopa ( ali gre za kakovost? ).
Ali je plačilo način za pridobitev dostopa brez dela ali pa je nujno, vendar ne zadostno? Meni se zdi, da je prvo tako.
Hvala.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Pri tem ni pomembna pogostost objavljanja, temveč kakovost. Da, plačilo omogoča takojšen dostop za vedno.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ali sem upravičen do sodelovanja? Želim se pridružiti RC
Najlepša hvala za vašo odlično platformo in znanje.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me fantje! Prosim! Ne skrbite, nisem tukaj, da bi kradel "recepte" (lol), zanima me znanost o novih sintetičnih poteh do psihoaktivnih spojin. Tako kul sem! Resnično!

.... Zakaj bi plačeval, če lahko prispevam? Ali ni to bolj dragoceno?
 
Top