Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Pozdravljeni!

zelo bi me zanimala vloga za področje RC'S, ali je to mogoče?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pogoji za pridobitev dostopa do RC so bili že večkrat opisani zgoraj.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Prebral sem navodila za pridobitev dostopa do razdelka rc, vendar sem želel vprašati o izjavi o tem, da pustite vlogo tukaj, (vlogo?) In se moram nagniti sem, da pridobim dostop? Sem prodajalec, vendar sem samo he's stent o prodaji članom, ki so novi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Niste prodajalec na našem forumu. Vendar ostanite pozorni, saj ste blizu temu, da boste dobili brezplačen dostop.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Želim samo povedati, da sem se, ko sem našel ta forum, prižgal, saj sem že leta iskal forum o aktivnih snoveh, ki bi temeljil na kemiji. Od panjske končnice in rodovnika do zdaj je obstajala velika vrzel. Poleg tega, da se učim vse o sintezi aktivnih snovi in prispevam, kjer koli in kadar koli lahko, so raziskovalne kemikalije moje pravo področje zanimanja. Imam izkušnje s številnimi raziskovalnimi kemikalijami in vsak dan nekaj časa preživim ob pregledovanju razpoložljivih trgovin ter ugotavljam, katerim prodajalcem je še vedno mogoče zaupati in kateri so začeli goljufati. V zadnjih dveh letih je celotna scena doživela velik udarec. Zdi se, da se razmerje med prevaranti in pravimi prodajalci vsak dan povečuje, in z relativno nedavno odstranitvijo nekaterih najbolj opaznih preostalih kitajskih prodajalcev se stvari spreminjajo. Če dodamo še to, da je reddit prepovedal več podredditov zaradi iskanja virov ali da so rarechems prevzeli hekerji, sem vesel, da sem našel nov dom za svoj hobi.
Z veseljem se bom naučil vsega, kar lahko, si zaslužil svoj zaslužek in prispeval.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, id bi rad bil povabljen v oddelek RC, im a novinec, vendar bom poskušal ostati aktiven in se veliko učiti! im skrajno zanima učenje kemije in načinov za izdelavo predhodnikov predhodnikov, hvala za ta forum in dragocene informacije.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Do nedavnega sem mislil, da znanje v današnjem času sploh nima več trdne definicije, glede na to, da lahko na internetu dobiš skoraj vsako informacijo. Toda odkar me zanimajo droge, sem videl, da obstaja veliko skritih sintez in metod za proizvodnjo drog (ne samo na tem forumu), ki jih ne moreš dobiti na internetu. Sprva tega nisem bil vesel, ker je to pomenilo, da ne morem preprosto poiskati katere koli droge in dobiti najboljše metode za njeno izdelavo. Potem pa sem spoznal, da je to lahko dobra stvar. Razen tega, da veliko ljudi izdeluje droge nizke stopnje, ki so potencialno nevarne, ker je lahko vsakdo o vsem najbolj obveščen, se družba pogosto zelo polarizira in zame je bilo precej demoralizirajoče, ko sem hotel raziskati neko temo, ker sem vedel, da so vse informacije že na voljo. Dejstvo, da obstajajo informacije o drogah, ki so namenjene le najbolj briljantnim kemikom, mi daje upanje. Poleg tega dodaja kemiji zelo mističen vidik, ki se mi zdi precej zabaven.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Nahaja se na strani foruma z imenom "Research Chemicals" (Raziskovalne kemikalije).
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kaj je v razdelku RC? Rad bi videl.
Videl sem skoraj vsako strukturo zdravila, odkar so se pojavile raziskovalne kemikalije, mislim, da bom videl nekaj, kar sem videl prej.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Pozdravljeni, HEISENBERG
Ali že lahko dobim dostop do oddelka RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pozdravljeni. Ne, še ne morete, saj ne vidim, da ste na forumu prispevali dovolj, da bi to lahko storili.
 
Top