Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pozdravljen, prijatelj, v čast mi je, da te lahko prosim za povabilo k ogledu čudovitega razdelka tega čudovitega foruma
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
V razdelku so opisane samo sinteze
Trenutno vam je pripravljen omogočiti dostop le na podlagi plačila (1000 USD).
Dostop vam je bil odobren
 

panzbudcom23

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Is possibile put me in RC chemicals i Lost my frist password im panzbudcom.. thanks a lot this Is new profile
 

00000000

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Želim pridobiti dovoljenja za branje. Vseeno ne morem veliko prispevati.
 

shitfacejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, lahko imam dostop do rc, prosim, poslujem že 8 let, zdaj pa sem zaradi kitajske prepovedi brez denarja, im desprate
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni, zelo me navdušuje delo uprave, ki nadaljuje delo ule in omogoča brezplačen dostop do informacij. verjamem, da bo to spletišče koristilo mnogim ljudem.
 

kingkunta400

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljen, prijatelj, v čast mi je, da te lahko prosim za povabilo k ogledu čudovitega razdelka tega čudovitega foruma
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
I need to access to rc section...im looking strong noids from long time since china ban noids..
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Trenutno lahko dostop do teh besedil pridobite le na plačljivi osnovi. (1000 USD BTC)
Da, vendar morate najprej razumeti, da morajo biti vse objave na forumu napisane v angleščini. Spravite svoje objave v red in mi pišite, dobite dostop.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
1000 dolarjev ni veliko za informacije, ki so v tem poglavju. Nekateri uporabniki zgoraj so na primer potrdili, da razdelek vsebuje informacije o sintezi legalnega kanabinoida. Sam recept za to sintezo je vreden več sto tisoč dolarjev.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Pozdravljeni Admin Heisenberg, prej sem se prijavil za dostop do oddelka RC, vendar do takrat nisem imel roka, zdaj pa ga imam, zato vas vljudno prosim za dovoljenje. Kot sem že prej povedal, sem tukaj, da ostanem.
 

theoldphoebe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, iskala sem takšno mesto za razpravo o RC in z veseljem sem prišla sem. Ali lahko, prosim, dobim dostop? Hvala
 
Top