Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni,
Rad bi dostop do "RC sekcije", seveda moja registracija ni stara 1 mesec, ampak sem tukaj od začetka tega foruma v načinu gosta ( Verjetno sem bil preveč len, da bi ustvaril račun ). Pripravljen sem deliti vse svoje znanje s to skupnostjo
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni. Samo želel sem reči visoko in se predstaviti. CGIR v vaše storitve. sem veteran vojne proti drogam. tako kot večina nas tukaj, si predstavljam. Imam izkušnje s sintezo, ekstrakcijo, čiščenjem, nabavo, gojenjem itd. Če lahko komu pomagam, ne oklevajte in vprašajte. nekega dne bom imel dostop do Rc in bom res lahko zasijal. imejte se lepo, vsi.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dober večer vsem. Lahko me kličete Walt. Odraščal sem, ko sem se učil, kako izvajati redukcije psevdo v brezevi redukciji (modificirani z uporabo Li namesto Na). Z veseljem bi se naučil nekaterih novejših metod in bi rad zaprosil za dostop do raziskovalnih kemikalij. Lepo je videti takšno spletno mesto, veselim se, da se bom veliko naučil!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prosimo, preberite zgoraj, saj smo že večkrat govorili o pogojih dostopa do RC. Do njega še ne morete dostopati, vendar je vse v vaših rokah.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Moram reči, da me je to zelo zanimalo. Zelo dobrodošlo je imeti osebje, ki ga tako zelo zanima kakovost. Dobro se počutim, gospod. V veselje mi je, da vas spoznavam. Menim, da sem kvečjemu novinec, vendar upam, da bom lahko prispeval in pomagal komu tam zunaj. Če lahko vprašam, kdo je "ciljna publika"? Ali bolje rečeno, kakšno je vaše poslanstvo v zvezi s to spletno stranjo?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Lahko poskusite sodelovati v našem programu za nadzor prodajalcev. Če se boste dobro odrezali, vam obljubim, da vam bom omogočil dostop do RC
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hej, upam, da bom dobil dostop do razdelka rc, ker sem fant, ki ne morem pripenjati datotek na objave, ampak v teh rlly pomembnih stvareh, kot je proizvodnja prodaja, vem, kaj je treba storiti
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
nimam preveč znanja in sem tukaj nov, vendar začenjam zdaj v tem poslu in bom kmalu prispeval s svojimi izkušnjami, bilo bi zelo koristno, če bi dobil dostop do tega oddelka
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
No, tukaj sem informacije iskal več ali manj 2 dni, vendar sem šele ustvaril svoj račun, upam, da bom v prihodnosti vstopil v rubriko RC, s tem sporočilom pošiljam dobrodošlico
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,

prosim za dostop do rubrike RC in se zavezujem, da se bom vključil v življenje foruma ter svoje znanje posredoval tistim, ki ga bodo morda potrebovali.
Zelo sem vesel, da sem našel ta forum, zdi se, da je točno to, kar sem že nekaj časa iskal. Morda bom tu ostal dolgo časa.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bodite z nami tako, da prispevate na forumu. Nato pa boste prejeli vabilo v RC.(y)
Pisali so vam.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, sem prišla sem iz strahu, do zdaj sem bila aktivna prodajalka v svoji državi... imam težave s kemijo, vendar sem prebrala nekaj vaših forumov o izdelavi nekaterih noidov in res me je začelo zanimati. če bom sprejeta, bom poskušala biti koristna za skupnost, če bodo moji poskusi uspešni.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni!
Zanima me učenje obrti izdelave sintetičnih kanabinoidov. prijavljam se za dostop. upam, da bom aktiven udeleženec tega foruma in bom prispeval čim več, kar lahko in je v mojem znanju.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Komaj čakam, da se naučim še več in da lahko prispevam k skupnosti
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uf! Upam, da se bom uvrstil mednje.
Imam tudi dobrih nekaj sintagem, ki jih želim narediti, in morda mi lahko vsi pomagate!
Sandmeyerjeva reakcija GABA v GHB je moj naslednji projekt. Razmišljal sem, da bi jo poskusil izvesti tudi na fenibutu.
Ekstrakcija voakagina in njegovih dimerov iz Voa. A. in nato pretvorba v ibogain se zdi presenetljivo enostavna.
Fermentacija korenine kava s plesnijo Aspergillus oryzae je še ena stvar, s katero se ukvarjam že nekaj časa. Ta pretvori škrob v sladkorje, ki bi se lahko nato z dvojno fermentacijo spremenili v etanol. Zaradi prve je snov vsaj bolj okusna, čeprav je glavni smisel postopka ta, da sem opazil razliko v subjektivnih učinkih, kar po mojem mnenju kaže na biološko pretvorbo kavalaktonov in podobno.
Oh, ja. Domači kanabinoidi iz vaših vsakdanjih kuhinjskih olj.

Ko bom zbral svoja sredstva in si bom lahko privoščil začetek nekaterih projektov, bom zagotovo objavil nekaj stvari!
 
Top