Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vaše spletno mesto sem pravzaprav našel na omrežju Clearnet, ko sem iskal dodatne informacije o distribuciji Kodachi. Kar bi lahko dodal, da sem našel. Pisanje, v katerem ste podrobno opisali Kodachi, je bilo prekleto dobro! Poleg samega DEV-a še nisem videl nikogar, ki bi tako podrobno opisal to distribucijo. Bilo je prijetno presenečenje, da sem za spremembo našel nekaj trdnih informacij o njem in ne tipičnih bs, ki sem jih našel.

Medtem ko sem tukaj, bi rad pogledal v oddelek RC, če je to sploh mogoče. popolna preglednost Nisem kemik, vendar sem se pravkar začel vračati v RC sceno in nič, kar sem našel do zdaj, ni bilo res dobro. vidim, da ste omenili plačljiv dostop.. kako hudo bo to škodilo moji xmr denarnici, če bom tako nagnjen?

Ne glede na povabilo, hvala za Kodachi napisati, da je bil izjemen.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni iz strahu sem vas našel, tudi jaz želim dostop do rc oddelka, prosim, sem iz Evrope in se lahko hitro premikam na območju Evrope za prevoz izdelkov , zanimajo pa me tudi novi partnerji in posli
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Spoštovani Heisenberg, z veseljem bi dobil dostop do foruma RC. To prošnjo sem objavil tukaj samo zato, da pokažem svoje zanimanje, kasneje pa se bom vrnil, če menite, da potrebujem še nekaj dejavnosti na forumu, preden dobim dostop. Če lahko kaj storim v zameno, mi sporočite, z veseljem napišem kakšno recenzijo itd. (aktiven sem na Dreadu). Ta spletna stran je res neverjetna, le malo me skrbi prisotnost na clearnetu, da bo pritegnila neželeno pozornost in da jo bodo umaknili. Ostanite na varnem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dragi prijatelji!
Naj vas spomnimo, da sta za brezplačen dostop do razdelka RC samo dva pogoja
- Imeti račun, starejši od enega meseca od datuma registracije
- Aktivno prispevati k razvoju foruma (pisati kakovostne prispevke, na kakršen koli drug način pomagati pri razvoju foruma)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
da, kaj točno je to in do katerih informacij imamo dostop po prejetem povabilu ?
lahko bi plačevala mesečno, po mojem mnenju je treba narediti mesečno naročnino, ali pa donirala za spletno stran in za razvoj skupnosti
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ker komuniciramo z vami, poznam vaše interese. Tam boste našli možnost sintetiziranja zakonitega kanabinoida. Ta je zakonit po vsem svetu.
Vendar ne bo tako močan. Skoraj nerealno je najti noide, ki bi bili po moči blizu tistemu, kar želite.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Vem, da sem novinec, vendar bi si ga tudi jaz z veseljem ogledal. Za prizorišče sem dal 5+ let svojega življenja federacijam, zato menim, da sem plačal malo več kot večina. Kot bi jasno povedala dokumentacija, niti ena aretacija ni bila izvedena iz kakršnih koli informacij, pridobljenih iz moje aretacije. Ne jaz, ne nikoli in še vedno lahko ponosno stojim v nasprotju z drugimi klovni tistega časa. Ko bo moj čas pravi, bi rad videl, kaj mi ponuja. Če so modi iz zgodnjih let 2010 2011 2012, lahko dokažem, kdo sem bil takrat na prizorišču.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, sem novinec in prosim za dostop. Veliko se lahko naučim, morda kaj dodam. Lep pozdrav
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
V raziskovanju tega foruma za zdaj resnično uživam. Zelo mi je všeč, da je usmerjen neposredno k tajnim kemikom. Sem velik zagovornik širjenja kemijskega znanja, menim, da bi morale biti informacije o sintezi in tudi o kemijski varnosti lahko dostopne vsem. Zanimajo me tudi različne raziskovalne spojine, kaj moram storiti, da dobim dostop do oddelka RC?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Na tem forumu ne morem veliko prispevati, saj se poskušam veliko naučiti , ali je mogoče, da bi lahko prebral oddelek RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Hej vsi, sem aktivni uporabnik dreka, žal mi je, da whm odhaja, vendar sem navdušen nad tem, kako profesionalno je odšel. Mislim, da je ta skupnost čudovita in bi rad bil del nje. V prvi vrsti samo pozdravljam, hkrati pa zatrjujem, da bom tu na dolgi rok.

Če vam lahko koristim, mi sporočite.

Najboljše,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Želel bi povabilo v oddelek RC, vendar me ne moti, da počakam, saj sem tu povsem nov in je to moj prvi komentar. Zanima me predvsem splošno znanje, ki vodi k zmanjšanju škode s testiranjem reagentov itd. Sinteza me ne zanima več toliko, saj je toliko zanimivih snovi mogoče kupiti na darknetu in clearnetu.

O forumih Breaking Bad sem prebral tukaj: https: //darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Rada bi dobila dostop, ker je tukaj res težko obravnavati prepoved RC na Nizozemskem in ni nikjer kanabinoidov za purachase . Hvala!
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ali so v razdelku RC predstavljeni tudi drugi kemijski izdelki, ne le kanabinoidi?
 
Top