Question Koliko stane 1 kg posameznega zdravila z najcenejših območij, kjer jih lahko dobite?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Vem, da je koks približno 2000 ali približno toliko od bolvia columbia in podobnih krajev, ali kdo ve ? Katere droge se lahko proizvajajo kjer koli in katere ne?
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Cena afganistanskega heroina v pešavarju na severu pakistana kilogram je približno 1000-1500 dolarjev v afganistanu je kilogram manj kot 500 dolarjev

Cena afganistanskega heroina v Združenem kraljestvu za kilogram znaša od 14 do 18 tisoč funtov

Cena v Združenem kraljestvu za kilogram kokaina je od 24 do 28 tisoč funtov, odvisno od povezav unča 28 gramov je od 1 tisoč do 1 200 funtov vsi, ki pravijo več, so le preprodajalci, posel s kokainom v Združenem kraljestvu je zdaj prevzela Albanija cene so nižje kot prej


Ketamin je približno 4 do 6 tisoč funtov za kilogram uvoženega ketamina iz Indije

hitrost amfetamina na kilogram se začne pri 800-1600 funtih

Mdma kilogram od 3,5 do približno 6 tisoč funtov

trava od 3 do 6 tisoč funtov, odvisno od vrste in okusov, če je uvožena itd.

Kolikor vem, so cene na Švedskem podobne, vendar so tam glavni trg oksi, lirica, tramadol in tablete
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
koliko stane zdravilo lyrica na švedskem?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Velik 40-50 centov. Tu kupite umazano poceni preglabine. Smurf je pozabil, da so "pv & mc:s" karinoni The Drug v nekaterih delih hitre Švedske. 3CMC je ogromen(!)
 
Top