SCAM Uvod v črno piramido na trgu

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Forum BB sem odkril pred tremi dnevi po zaslugi trga Črna piramida in njihove zelo prijazne podpore, ki sem se mu pridružil pred približno mesecem dni.

Najprej: zahvaljujem se obema, da sta vnesla nekaj svežine na to področje, ki je darknet.
Drugič in ne nazadnje, ko večina ljudi rada ostane preprosta ( in večino časa grda ) zaradi slabega kodiranja ali oblikovanja pragov ali preprosto zato, ker so preprosto preveč leni, da bi undettake potrebno nadgradnjo, ti fantje podvojijo količino truda in uganite kaj: to kaže ! v vsakem pogledu !

Heinsenbergu in Amenhotepu za odlično delo. 😉😘

Kolikor sem lahko poskusil ( imam skupaj 8 zaključenih naročil ), je trg pretirano hiter, slike, iskanje, profil, članska stran in stran z izdelki se naložijo v kratkem času.
Zelo mi je všeč tudi sistem odjavljanja in dinamičnost brez uporabe Jave. To je briljantno.

Tudi oblikovanje je brezhibno ( okej, strinjam se, da sem bil vedno velik ljubitelj egipčanske kulture, kar se mene tiče... ).

Ko se drugi trg počutijo stare in nekako dolgočasno in običajno vodijo isto ekipo znova in znova, ste res izvedli, kar imenujem izbruh na tem področju in mislim, da je zdaj samo še vprašanje časa, preden boste potegnili spodoben promet, če ne že.

Tu in tam sem videl nekaj govejega mesa z drugimi ljudmi, ki bi jih lahko motili s svojo storitvijo: Pravim, da jih ignorirajte, ne dajte sranja in nadaljujte z lepim delom.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni! črna piramida je super! ampak jaz sem noob in hočem napisati sporočilo in ko napišem, nič ne naredim! kako naj naredim, prosim! to je neumno vprašanje, vem, ampak pomagajte mi, prosim .. imejte dober dan
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
To ni kul, razen če uživate v izstopnih prevarah. Btw, očitno je, da trolaš in iščeš pozornost. Torej, tukaj si ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Poskušal sem kupiti nekaj na tem trgu, deponirana sredstva so oddala naročilo, prodajalci pa se niso odzvali. Stopil sem v stik s podporo, da se prodajalci ne morejo prijaviti na trg zaradi nekaterih nadgradenj. Potrpežljivo sem čakal in mojih naročil prodajalci še vedno niso niti sprejeli, zdaj poskušam umakniti sredstva in pojavi se to sporočilo

"Preden umaknete sredstva, ki so bila deponirana na našem trgu, morate opraviti vsaj 1 prodajo v vrednosti polovice svojega stanja.
Če želite, da se vaša sredstva po preklicanem ali neuspešnem naročilu samodejno vrnejo v vašo osebno denarnico, lahko v prihodnje v svojem profilu vklopite potrditev 2fa in vnesete kriptografsko vračilo."

Vklopil sem jo nastavil naslov denarnice za vračilo oddal naročilo preklical ga je in sredstva so še vedno na spletni strani denarnica stanje. Poskušal sem vzpostaviti stik s podporo in ni nobenega odziva.
 

nedge

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
nobeden od prodajalcev ne pošlje sranja - poslal sem 1000 za potni list... potem je prodajalec poskušal reči, da bo za "dobro na" to stalo dvakrat več, in me je poskušal zažgati, ker niso imeli pravega znanja. na račun so ga položili pred 4 meseci in mi še vedno ne dovolijo prenosa. ko ga poskušam porabiti (vsak dan), se nič ne pošlje in večina digitalnih datotek je pokvarjenih ali z geslom BAS. KAKO LAHKO PORABIŠ DENAR, ČE SE NIČ NE MORE POSLATI VEN... LAHKO BI ELL SAMO GFIVE POTEM 2/3 VNAPREJ IN GA IMENUJTE IZGUBO IN POJDITE NAPREJ... IN ZDAJ TO SRANJE SRANJE PRAVI, DA JE ŽAL NIČ TAM VSAKIČ, KO SE POSKUŠAM PRIJAVITI. SOVRAŽIM TE MOTHERFUCKERS. DELAM NEPOSREDNO ZA KARTEL FELIXA ARELLANA IN TE NORCE BOMO PRIŽGALI ZELENO LUČ IN KONČALI NJIHOVO CELOTNO KRVNO LINIJO. U JEBEM SE S KRIMINALCI, KI JIH BOSTE SČASOMA PREKRIŽALI Z NAPAČNIMI... VSI BOSTE BLAGOSLOVLJENI. SE VIDIMO V KROGU
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Zdi se, da zdaj vse deluje, govoril sem s prodajalci in pravijo, da so sprejeli moja naročila in da bi lahko bila kakšna napaka povezana z nadgradnjo, vendar bi vseeno morala obstajati možnost dviga sredstev po preklicu naročila. To je tako, kot da ko enkrat plačate, ne morete nikoli umakniti svojih sredstev.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ali ste lahko dvignili svoja sredstva? Pri meni se pojavlja ista težava.
"Pred dvigom sredstev, ki so bila deponirana na našem trgu, morate opraviti vsaj 1 prodajo v vrednosti polovice svojega stanja.
Če želite, da se vaša sredstva po preklicanem ali neuspešnem naročilu samodejno vrnejo v vašo osebno denarnico, lahko v prihodnje v svojem profilu vklopite funkcijo 2fa-Autentifikacija in vnesete vračilo kriptožetonov."
Pogovarjal sem se s podporo in odgovor, ki sem ga dobil, je bil: "Kar zadeva dvig denarja, boste to lahko storili, ko boste porabili skupaj 2/3 svojega začetnega pologa ( kot varnostni ukrep proti ribarjenju )."
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Trg je padel in v denarnici imam 700usd! ali je to goljufija ob izstopu ? ker ne moremo umakniti sredstev iz denarnice, se je to moralo zgoditi
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Že celo večnost poskušam umakniti sredstva od njih, vendar brez rezultata
 
View previous replies…

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
blackpyoc3gbnrlvxqvvytd3kxqj7pd226i2gvfyhysj24ne2snkmnyd.onion
Ali ta povezava deluje za vas ???
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Glede na to, da je ta forum naveden na njihovi domači strani, se mi zdi to noro! in zaradi tega se ta forum zdi manj legitimen... Iskreno morajo pojasniti, zakaj ljudem ne dovolijo dvigniti svojega denarja in zakaj je trg padel ?
ali gre za prevaro in izstop ? ali je denar v depozitu ali ga uporabljajo ?
Ljudje bi se morali zavedati te prevare na trgu.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ne morem niti dvigniti več kot 300 dolarjev, ki jih imam na računu, ne da bi naletel na

"Pred dvigom sredstev, ki so bila deponirana na našem trgu, morate opraviti vsaj 1 prodajo v vrednosti polovice svojega stanja.
Če želite, da se vaša sredstva po preklicanem ali neuspešnem naročilu samodejno vrnejo v vašo osebno denarnico, lahko v prihodnje v svojem profilu vklopite funkcijo 2fa-Autentifikacija in vnesete vračilo kriptovalut."

Prav tako nisem mogel imeti nakupa, ki je bil dostavljen v moj poštni nabiralnik. Prodajalci, s katerimi sem se pogovarjal, na tem spletnem mestu niso pripravljeni zagotoviti identifikacijske oznake za sledenje ali se izgovarjati na napačno namestitev identifikacijske oznake za sledenje. Smešno je, da se ta trg (črni trg) še vedno šteje za nekoliko uglednega na drugih spletnih mestih, kjer skoraj ni kritik, za razliko od ares in incognito. To je jasna izstopna prevara, smh. Moral bi narediti boljše raziskave, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ne zdi se mi noro, da je ta stran še vedno priložena njihovi domači strani. Na nek način jim omogoča, da ohranijo verodostojnost, ki so jo nekoč že imeli. Verjamem, da je bila črna piramida na neki točki legitimen trg. Zdaj pa so izstopni prevaranti in svojim strankam ne omogočajo dviga denarja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ni več videti, da je vklopljen
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Črna piramida?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ni se mi naložil. Ali se motim?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okej, hvala za opozorilo
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Če iščete alternativo, namesto tega poskusite z abakusom.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mislim, da sem kinc of izrazila pomisleke glede Amenhotepa, ko je bb povezal z njimi. Povedal sem vam tudi, da je edini način, da bi lahko imeli uspešen trg, ker je bilo preveč goljufivih kosov sranja.
 
Top