Sinteza JWH-018. V majhnem obsegu.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kdor koli lahko podrobno razloži korak 7 in 8, prosim :(
. Kot filtriranje uporabite vakuumsko filtriranje ali ne, pranje pa samo pranje običajno ali uporabite kemično tehniko pranja. Korak 8 pa ne razumem, ker menim, da sta 7. in 8. korak nepomembna. Al2O3 se je v koraku 8 nenadoma posušil, ko se je pojavil EtOH. Al2O3 se torej ne uporablja?
Žal mi je, ker sem novinec, prosim, naučite me!
Hvala
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tega recepta ne poznam posebej, vendar po mojem mnenju...
7 - da bi pridobili Al2O3, morate zmes filtrirati. 2x jo sperite z vodo in pustite, da se posuši; da jo shranite za drugič.
8 - tekočini (ki ste jo filtrirali) dodajte vodo in nastala bo trdna snov (JWH-018)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Tako sem filtriral mešanico lahko varno Al2O3, tako da jo lahko ponovno uporabim za naslednjo sintezo.
8. In tekočina iz i filtriranega Al2O3 se imenuje faza EtOH ? Tako kot to?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

mislim torej, da se vaša zmes brez Al2O3 imenuje faza EtOH (ker ste ga prej dodali ...)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ja, to sem razumel. Zahvaljujem se vam, da ste delili svoje mnenje, gospod.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Etanol se uporablja za ločevanje izdelka, ki ga potrebujemo, od netopnih in nepotrebnih stvari, to je bistvo
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

če spremenimo odmerek recepta; kot x2 ali x5; je bilo v redu ali moramo spremeniti moč mikrovalovne pečice ? ali ne moremo.
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko uporabim druge indole? na primer običajne, kot sta indol-3 karbinol ali indol-3 ocetna kislina, oprostite, če je to še posebej idiotsko vprašanje, ampak sem nekako novinec. prav tako bi bil hvaležen, če bi si lahko vzeli čas in mi pojasnili sintezo.
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı nimamo vakuumskega filtra, mešalnega stroja.

vprašanje 1..
-Indol (0,117 g) smo zmešali z nevtralnim Al2O3 (1 g) in mleli skupaj, dokler ni nastal homogen prah.
(dodajte vodo ali aceton. ali brez vode ali brez acetona. ročno mešajte desno brez vode..)

vprašanje 2-
Končno mešanico v zaprti 5 ml mikrovalovni viali smo 8 minut obsevali v mikrovalovnem reaktorju pri 100 *C (400 W).
(kakšno ime 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Praške je treba zdrobiti v enem premeru, da se enakomerno porazdelijo.
Viale se uporabljajo za mikrovalovni reaktor. Za gospodinjsko mikrovalovno pečico uporabljamo čaše in kratko, a pogosto obsevanje.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo razloži, kako razdeliti čas obsevanja pri uporabi gospodinjske mikrovalovne pečice
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
fantje obstaja eny boudy poskusite to metodo . je to uspešno . Želim izvajati ne želim zapravljati časa in denarja ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Nekdo mi lahko da vse Številka CAS za te kemikalije
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


tukaj je list s CAS. Za nekatere stvari boste morali zaobiti zakonodajo (?), na primer čisti etanol, ki je v evropi nezakonit za domačo uporabo, vendar uporabite poceni vodko in jo destilirajte. :)
za nekatere reagente boste morali dokazati, da ste lastnik nekega podjetja.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Brez destilacije vodko lahko nadomestite z drugim alkoholom (izopropilalkoholom za exp).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
hvala za obilico informacij
prinašam nekaj vprašanj,
1 - če nekdo naredi naftoil indol po kateri koli drugi poti, se zdi, da lahko začne tudi v koraku 4 ( kar pomeni, da Al2O3 ne ovira drugega postopka, saj očitno vmes ni nobene obdelave)
2 - Kakšen je pričakovani izkoristek v primerjavi s tradicionalnimi metodami segrevanja, zlasti za JWH-018, mislim, ali ga je mogoče izvesti po postopku, podobnem adb-b, (če imamo naftoil indol in seveda 1-bromopentan) (in dani karbonat)?
3 - Ali reakcija poteka nemoteno, če je 1-bromo-5-fluoro-pentan v obeh reakcijskih metodah ( MW ali segrevanje)

Na zdravje
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

ali ste dobili odgovor na svoje vprašanje? tudi mene zanima
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, mislim, da da. Morate ga povečati ne toliko. Bolje je začeti z majhno močjo, na primer 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
dragi strokovnjaki,
nekaj časa nisem bil aktiven, ker se je v mojem položaju in na moji lokaciji nekaj spremenilo.
Zdaj se nahajam v latinski ameriki (el salvador). In nikoli si nisem mislil, da je v kateri koli državi tako težko dobiti pošiljke iz tujine. Zanima me, ali ima kdo od strokovnjakov in pomočnikov pri nakupu morda izkušnje, kako to deluje tukaj, in upam, da mi bo morda kdo pomagal, kako varno pridobiti integridente za sintezo kanabinoidov v majhnem obsegu, ki je prijazna do začetnikov.
regards
 
Top