Sinteza JWH-018. V majhnem obsegu.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Zamenjani 1-naftoil kloridi - 4-metoksi ali 4-etil -1-naftoil kloridi. 1-Adamantankarbonil klorid, 2-iodobenzojl klorid, 2,2,3,3-Tetrametilciklopropanikarbonil klorid itd.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Da, seveda je bolje kupiti klorid kot ga izdelati, kar ni najbolj prijeten postopek.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Nadomestek za naftoil klorid je benzoil klorid 99 %.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW pečica, čaše, tehtnice, mlinčki, filtri itd.
PS: Kdor sintetizira ADBB-noide z glavnim reagentom (s kalijevim karbonatom), lahko poskusi to sintezo, začenši s korakom 4
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Praške je treba zdrobiti v enem premeru, da se enakomerno porazdelijo.
Viale se uporabljajo za mikrovalovni reaktor. Za gospodinjsko mikrovalovno pečico uporabljamo čaše in kratko, a pogosto obsevanje.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo razloži, kako razdeliti čas obsevanja pri uporabi gospodinjske mikrovalovne pečice
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kakšne so razlike med JWH-018 in UR-144?
vključno z močjo, vendar ne omejeno na moč. Katera je cenjena!!! Sem "chumping na bit"
in čakam na vaš odgovor/razjasnitev.

 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
V članku je navedeno, da se JWH lahko uporablja v tekočini, kar pomeni, da ga za proizvodnjo v majhnem obsegu ni mogoče uporabiti za mešanje v tobaku?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ali pri ponovnem pretoku potrebujete ogrevanje?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Imam vse predhodne sestavine za testiranje te mikrovalovne sinteze, ker se kemija sliši zelo obetavno in poučno, vendar nimam aluminijevega oksida.

Želel sem sintetizirati aluminijev oksid (Al2O3), vendar imam samo NaOH in H2SO4, nimam pa HCL, pri čemer sem prepričan, da bom za čistejšo sintezo potreboval HCL.

Ali lahko aluminijev oksid (Al2O3) nadomestim s kakšnim drugim reagentom/reagenti?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pozdravljeni Aluminijev trioksid (Al2O3), znan tudi kot aluminijev oksid, je zelo lahko dobiti v trgovini z zobozdravstvenimi materiali, zobotehniki pa uporabljajo njegove različne granulacije za postopek, ki se običajno imenuje brušenje, pri katerem se ta snov s pritiskom razprši na trde (kovinske, keramične ali polimerne) materiale, predvsem zobne proteze ali dele, da se polira njihova površina. To je precej poceni kemikalija, vendar jo pričakujte v velikih 3-5-litrskih pakiranjih, poleg tega pa so stvari za zobozdravstvo dražje od običajnih kemikalij. Obiščite laboratorij zobotehnika in preprosto prosite za brezplačno skodelico, morda boste naleteli na dovolj prijazno osebo, da vam jo bo samo dala, ponudite ji nekaj denarja, če menite, da je to primerno. Namig: aluminijev oksid lahko uporabite tudi za kolonsko kromatografijo, ki se uporablja predvsem v laboratoriju za organsko kemijo, pa tudi za adsorpcijo dragih katalizatorjev, ki se nato filtrirajo in ponovno uporabijo.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pozabil sem omeniti, da se aluminijev oksid zelo pogosto uporablja v mikrovalovni kemiji (zlasti pri delu z gospodinjsko napravo, saj so profesionalni MW reaktorji izjemno dragi tudi v primerjavi z najbolj fancy batch reaktorji), saj imajo zaščitni učinek (upam, da imam prav), ali kakor koli že, pogosto se omenja kot "kopel", tako da reaktor ostane v čaši, napolnjeni z določeno količino Al2O3. Upam, da to pomaga.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, dali ste mi razlog, da vsaj jutri obiščem zobozdravstveno trgovino. Cenim informacije, zelo uporabne. Palec gor, kolega!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
No, vesel sem, da sem vam dal zanesljiv namig (uspešno sem opravil stolpčno kromatografijo z aluminijevim oksidom, ki mi ga je ponudil moj zobozdravnik, ki je tudi diplomirani tehnik in sam izdeluje proteze za svoje paciente). Trgovine, ki dobavljajo te pogosto kemikalije in še pogosteje zmesi tudi instrumente in opremo, nimajo običajne politike oskrbe s kemikalijami in tam je mogoče najti veliko uporabnih stvari, zanimivih za kemike, vendar so nekatere drage, če so recimo namenjene neposredni uporabi v ustih pacientov, vendar so zaloge za tehnike veliko dostopnejše. Odločiti se boste morali za granulacijo aluminijevega oksida (mreže), kar lahko uredite sami.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Imam vse sestavine, poskušam razdeliti 8 in 4 minute obsevanja na 2 po 2 minuti in pustiti, da se izdelek med njima ohladi, vendar to ne deluje. Ali lahko kdo pomaga pri tem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Prevod lahko poskusite razdeliti na 10-25 sek. Ne ohlajajte jih preveč.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Poskušam ga razdeliti na 10 sekund najprej ne deluje, nato poskušam razdeliti 20 na 20 sekund in po tem je ta učinek prešibak nič v primerjavi z jwh 018 celo s thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Upoštevajte, da se je 1 naftoilklorid zaradi padca temperature spremenil v trdno snov.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ste prepričani v svoje reagente? Ali ste preverili njihovo kakovost?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, nisem. O tej sintezi sem vas povprašala pri Williamu. Ti za tvojo povratno informacijo.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pišem Williamu v sporočilu pm. Upam, da mi bo odgovoril. Vendar sem prepričan, da je nekaj narobe.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top